SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ ILOŚCI OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Produkcja opakowań kosmetycznych z różnych materiałów|Szeroki wybór butelek i słoików w różnych pojemnościach|Oferowanie ekologicznych i łatwych do recyklingu produktów|Zróżnicowane typy zamknięć, w tym atomizery i pipety|Kompleksowe rozwiązania zarówno dla producentów, jak i klientów indywidualnych
Puro Cosmetics jest firmą zajmującą się dostarczaniem różnorodnych opakowań kosmetycznych zarówno dla dużych producentów, jak i indywidualnych klientów. Oferują szeroki asortyment produktów, który obejmuje butelki i słoiki wykonane z różnych materiałów, takich jak szkło, plastik czy aluminium. Klienci mogą wybierać z bogatej oferty pojemności, kolorów oraz typów zamknięć, co pozwala na dostosowanie opakowań do specyficznych potrzeb. Dodatkowo, Puro Cosmetics stawia na jakość swoich produktów, co zapewnia, że zapachy oraz właściwości kosmetyków pozostają nienaruszone dzięki odpowiednim materiałom. W sklepie internetowym znaleźć można zarówno standardowe pojemniki, jak i unikalne nakrętki, atomizery czy pipety, co czyni ofertę kompleksową. Misją firmy jest nie tylko dostarczanie estetycznych opakowań, ale także promowanie ekologicznych rozwiązań, co jest widoczne w ich ofercie recyklingowych produktów. Puro Cosmetics wyróżnia się na rynku dbałością o detale oraz zdolnością spełniania potrzeb klientów z różnorodnych branż kosmetycznych.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Puro Cosmetics osiągnęła 4 714 607 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 4 670 801 zł. Pozostałe przychody to 43 807 zł.
Całkowite koszty wyniosły 4 004 862 zł.
Zysk netto wyniósł 665 938 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 568 204 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 4 714 607 zł w 2025 roku. • 4 758 763 zł w 2024 roku. • 4 112 583 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 79 452 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 665 938 zł w 2025 roku. • 795 611 zł w 2024 roku. • 633 484 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Puro Cosmetics wynosi 8 199 699 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
2 392 874 zł a 12 761 997 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 990 371 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 8 199 699 zł w 2025 roku. • 8 285 411 zł w 2024 roku. • 6 980 582 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Puro Cosmetics wynosi 723 tys. zł.
EBITDA Puro Cosmetics wynosi 752 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Puro Cosmetics wynosi 7 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 7 os. w 2025 roku. • 7 os. w 2024 roku. • 6 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Puro Cosmetics wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,89% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Puro Cosmetics wynosi 0,05%. To oznacza, że firma ma szansę 0,05% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,05% w 2025 roku. • 0,05% w 2024 roku. • 0,04% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Puro Cosmetics charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Puro Cosmetics wynosi 386 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 108 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,11 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 108 tys. zł a 1,11 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
47 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 386 tys. zł w 2025 roku. • 338 tys. zł w 2024 roku. • 293 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 108 tys. zł w 2025 roku. • 135 tys. zł w 2024 roku. • 108 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,11 mln zł w 2025 roku. • 887 tys. zł w 2024 roku. • 783 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
643 379
zł.
Koszty operacyjne Puro Cosmetics wyniosły
3 947 754
zł.
Wynagrodzenia stanowią
16%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
78 299 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 643 379 zł w 2025 roku • 522 613 zł w 2024 roku • 452 576 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
16% w 2025 roku •
14% w 2024 roku •
13% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Puro Cosmetics wyniosła 5 411 684 zł.
a
ktywa obrotowe to 5 382 051 zł.
a
ktywa trwałe to 29 634 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 5 411 684 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 221 185 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 3 190 499 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 662 337 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 5 411 684 zł w 2025 roku. • 4 031 809 zł w 2024 roku. • 2 975 064 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 12%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 21%.
Marża operacyjna wyniosła 15%.
Marża netto wyniosła 14%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.9 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Puro Cosmetics wyniosły 2 221 185 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 5 411 684 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 41%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 270 654 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2 221 185 zł w 2025 roku • 1 457 865 zł w 2024 roku • 701 831 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 1.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 41% w 2025 roku • 36% w 2024 roku • 24% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Puro Cosmetics wykazała przychody na poziomie 4 714 607 zł.
Organizacja zarobiła 734 560 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 68 622 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 665 938 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 7908 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 68 622 zł w 2025 roku • 81 943 zł w 2024 roku • 70 403 zł w 2023 roku