Organizacja BT Solutions osiągnęła 93 934 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 93 843 zł. Pozostałe przychody to 91 zł.
Całkowite koszty wyniosły 164 739 zł.
Strata netto wyniosła 70 897 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -186 398 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 93 934 zł w 2019 roku. • 431 476 zł w 2018 roku. • 466 729 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -41 359 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -70 897 zł w 2019 roku. • 11 893 zł w 2018 roku. • 11 821 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji BT Solutions wynosi 62 623 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 234 835 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 154 214 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 62 623 zł w 2019 roku. • 347 894 zł w 2018 roku. • 371 050 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie BT Solutions mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2019 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2018 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2017 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji BT Solutions wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2019 roku. • 2,91% w 2018 roku. • 2,91% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji BT Solutions wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,015% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2019 roku. • 0,01% w 2018 roku. • 0,01% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
BT Solutions charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla BT Solutions wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 4 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 4 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
3 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2019 roku. • 5 tys. zł w 2018 roku. • 6 tys. zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2019 roku. • 1 tys. zł w 2018 roku. • 1 tys. zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 4 tys. zł w 2019 roku. • 13 tys. zł w 2018 roku. • 14 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
113 079
zł.
Koszty operacyjne BT Solutions wyniosły
148 066
zł.
Wynagrodzenia stanowią
76%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
2540 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 113 079 zł w 2019 roku • 112 471 zł w 2018 roku • 108 000 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
5.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
76% w 2019 roku •
72% w 2018 roku •
66% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów BT Solutions wyniosła 7239 zł.
a
ktywa obrotowe to 7239 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 7239 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -54 003 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 61 242 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -26 547 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 7239 zł w 2019 roku. • 70 875 zł w 2018 roku. • 60 332 zł w 2017 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -979%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 131%.
Marża operacyjna wyniosła -58%.
Marża netto wyniosła -75%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -499.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 30.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -31 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -39 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania BT Solutions wyniosły 61 242 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 7239 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 846%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 8865 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 61 242 zł w 2019 roku • 53 982 zł w 2018 roku • 43 512 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 387 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 846% w 2019 roku • 76% w 2018 roku • 72% w 2017 roku
Podatek dochodowy
Organizacja BT Solutions wykazała przychody na poziomie 93 934 zł.
Organizacja zarobiła -70 897 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -70 897 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -1285 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2019 roku • 3514 zł w 2018 roku • 2569 zł w 2017 roku
Organizacja BT Solutions wykazała zysk netto większy niż 15% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 58% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 26% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 97% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 28% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 1% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 92% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 15% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2019 były wyższe niż 58% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była ona wyższa niż 26% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był wyższy niż 97% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 28% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 1% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 92% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2019 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 511 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2019 zostało złożone 84 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+511
dni względem terminu
0
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2019
+2 mies. 24 dni07-01-2021
2018
+18 mies. 2 dni07-01-2021
2017
+30 mies. 7 dni07-01-2021
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Torsy Björn posiada 51
udziałów,
które stanowią
51.0% firmy.
Leys Magteld posiada 49
udziałów,
które stanowią
49.0% firmy.
Największym udziałowcem od 17.06.2016 jest T**** B**** kontrolujący 51% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 18.12.2014 do 17.06.2016
był Torsy Björn Tjorven kontrolując 100% udziałów.