ZAKŁAD STOLARKI BUDOWLANEJ I MEBLOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI
KRS 0000528212 NIP 6572913377 REGON 260751489

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
47 tys.
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
11 tys.
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-48 tys.
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
5 tys.
zł

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Zakład Stolarki osiągnęła 11 288 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 11 288 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 59 688 zł.
icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 48 400 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi 171 982 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 11 288 zł w 2018 roku.
• 183 270 zł w 2017 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 45 268 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -48 400 zł w 2018 roku.
• -3132 zł w 2017 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Zakład Stolarki wynosi 5046 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 96 676 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 5046 zł w 2018 roku.
• 101 722 zł w 2017 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Zakład Stolarki wynosi -48 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Zakład Stolarki wynosi -46 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 46 694 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -48 400 zł w 2018 roku.
• -1706 zł w 2017 roku.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi 45 201 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• -46 090 zł w 2018 roku.
• -889 zł w 2017 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Zakład Stolarki mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 0 - 2 os. (szac.) w 2017 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 10 obwieszczeń dotyczących organizacji Zakład Stolarki. W tym 2 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 4 maja 2018.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 28 listopada 2025 (MSiG nr 231/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
10 obwieszczeń w MSiG, w tym 2 istotne - ostatnie istotne:
  1. Poz. 18638. ZAKŁAD STOLARKI BUDOWLANEJ I MEBLOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI w Chałupkach. KRS 0000528212. SĄD REJONOWY W KIELCACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 29 października 2014 r. [BMSiG-17997/2018]
    UWAGA MSiG 86/2018 I. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ KODEKS SPÓŁEK HANDLOWYCH/2. Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
    Sygn. sprawy: BMSiG-17997/2018 Nr ogłoszenia: 18638
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    Zakład Stolarki Budowlanej i Meblowej sp. z o.o. z siedzibą w Chałupkach, w likwidacji, informuje, że Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników w dniu 22.02.2018 r. podjęło uchwałę o rozwiązaniu spółki i otwarciu likwidacji. Wzywa się wierzycieli Spółki do zgłaszania swoich wierzytelności w terminie 3 miesięcy od dnia publikacji ogłoszenia na adres: ul. Mała 6, 26-026 Chałupki.
  2. Poz. 103445. ZAKŁAD STOLARKI BUDOWLANEJ I MEBLOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS 0000528212. SĄD REJONOWY W KIELCACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 29.10.2014. [KI.X NS-REJ.KRS/2867/18/708]
    UWAGA MSiG 77/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KI.X NS-REJ.KRS/2867/18/708 Nr ogłoszenia: 103445
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 12.04.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 12 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 3. ZAKŁAD STOLARKI BUDOWLANEJ I MEBLOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wpisać: 3. ZAKŁAD STOLARKI BUDOWLANEJ I MEBLOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji p miotu wykreślić: 1 1. ZARZĄD 2. DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI, SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI, UPRAWNIENI SĄ: PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE, DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE, JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU Z PROKURENTEM ŁĄCZNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. KOZŁOWSKI 2. ŁUKASZ 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 6. Rub. 1. Likwidacja wpisać: 1 1. UCHWAŁA NR 1 NADZWYCZAJNEGO ZGROMADZENIA WSPÓLNIKÓW W SPRAWIE ROZWIĄZANIA SPÓŁKI, REP. A 1268/2018, NOTARIUSZ JANUSZ W. PUTOWSKI, KANCELARIA NOTARIALNA W KIELCACH, UL. PIOTRKOWSKA 29, 22.02.2018 3. DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST LIKWIDATOR SAMODZIELNIE PRub. Dane likwidatorów 1 1. KOZŁOWSKI 2. ŁUKASZ 3. [ukryto] Rub. 2. Informacje o rozwiązaniu lub unieważnieniu spółki wpisać: 1. UCHWAŁA NR 1 NADZWYCZAJNEGO ZGROMADZENIA WSPÓLNIKÓW W SPRAWIE ROZWIĄZANIA SPÓŁKI, REP. A 1268/2018, NOTARIUSZ JANUSZ W. PUTOWSKI, KANCELARIA NOTARIALNA W KIELCACH, UL. PIOTRKOWSKA 29, 22.02.2018 2. ROZWIĄZANIE
Pozostałe obwieszczenia (8) - mniej istotne Zwiń pozostałe obwieszczenia
  1. Poz. 1471046. ZAKŁAD STOLARKI BUDOWLANEJ I MEBLOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS 0000528212. , wpis do rejestru: 29.10.2014. [KI.X NS-REJ.KRS/254/25/428]
    Rzuć okiem MSiG 231/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KI.X NS-REJ.KRS/254/25/428 Nr ogłoszenia: 1471046
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 25.11.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 20 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 2. REGON 260751489 NIP 6572913377 wpisać: 2. REGON 260751489 NIP 6572913377
  2. Poz. 829223. ZAKŁAD STOLARKI BUDOWLANEJ I MEBLOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS 0000528212. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.10.2014. [RDF/156912/19/908]
    MSiG 142/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/156912/19/908 Nr ogłoszenia: 829223
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 12.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 18 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
  3. Poz. 829222. ZAKŁAD STOLARKI BUDOWLANEJ I MEBLOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS 0000528212. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.10.2014. [RDF/156912/19/507]
    MSiG 142/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/156912/19/507 Nr ogłoszenia: 829222
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 12.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 17 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
  4. Poz. 829221. ZAKŁAD STOLARKI BUDOWLANEJ I MEBLOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS 0000528212. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.10.2014. [RDF/156912/19/106]
    MSiG 142/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/156912/19/106 Nr ogłoszenia: 829221
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 12.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 16 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 12.07.2019 okres OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
  5. Poz. 608599. ZAKŁAD STOLARKI BUDOWLANEJ I MEBLOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS 0000528212. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.10.2014. [RDF/435516/18/913]
    MSiG 198/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/435516/18/913 Nr ogłoszenia: 608599
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 13.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 14 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
  6. Poz. 608598. ZAKŁAD STOLARKI BUDOWLANEJ I MEBLOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS 0000528212. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.10.2014. [RDF/435515/18/512]
    MSiG 198/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/435515/18/512 Nr ogłoszenia: 608598
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 13.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 13 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 13.07.2018 okres OD 01.01.2017 DO 31.12.2017 K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
  7. Poz. 297361. ZAKŁAD STOLARKI BUDOWLANEJ I MEBLOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000528212. SĄD REJONOWY W KIELCACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 29.10.2014. [KI.X NS-REJ.KRS/8341/17/578]
    MSiG 176/2017 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KI.X NS-REJ.KRS/8341/17/578 Nr ogłoszenia: 297361
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 28.08.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 11 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 30.06.2017 okres OD 01.01.2016 DO 31.12.2016 1 3. OD 01.01.2016 DO 31.12.2016 1 4. OD 01.01.2016 DO 31.12.2016
  8. Poz. 272948. ZAKŁAD STOLARKI BUDOWLANEJ I MEBLOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000528212. SĄD REJONOWY W KIELCACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 29.10.2014. [KI.X NS-REJ.KRS/8685/16/766]
    MSiG 173/2016 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KI.X NS-REJ.KRS/8685/16/766 Nr ogłoszenia: 272948
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 30.08.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 10 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 14.07.2016 okres OD 01.01.2015 DO 31.12.2015 1 3. OD 01.01.2015 DO 31.12.2015 1 4. OD 01.01.2015 DO 31.12.2015

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Brak obwieszczeń dotyczących organizacji Zakład Stolarki w Krajowym Rejestrze Zadłużonych (rejestr prowadzony od 1.12.2021).
Brak obwieszczeń w KRZ
Rejestr prowadzony od 1.12.2021. Wcześniejsze postępowania ogłaszano w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Zakład Stolarki wynosi 9,3%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 4,770% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 9,3% w 2018 roku.
• 4,57% w 2017 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Zakład Stolarki charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
icon custom:bullet-chevron
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2018 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2017 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Zakład Stolarki wynosi 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 452 zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 452 zł.
icon custom:bullet-chevron
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wynosił:
• 934 zł w 2017 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 452 zł w 2018 roku.
• 7 tys. zł w 2017 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Zakład Stolarki wyniosły 59 688 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 61 725 zł w 2017 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 33,4% w 2017 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Zakład Stolarki wyniosła 46 577 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa trwałe to 18 873 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 27 704 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 46 577 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to -46 448 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 93 025 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 28 054 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 48 400 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 46 577 zł sumy bilansowej i -46 448 zł kapitału własnego w 2018 roku.
• 74 631 zł sumy bilansowej i 1952 zł kapitału własnego w 2017 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -103,91%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła -428,77%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła -428,77%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 100 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 264 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 428 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 427 punktów procentowych rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Zakład Stolarki wyniosły 93 025 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 46 577 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 199,7%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 20 346 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 93 025 zł w 2018 roku
• 72 679 zł w 2017 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 103 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 200% w 2018 roku
• 97% w 2017 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Zakład Stolarki ma 93 025 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Najwięcej jest winna dostawcom: 40 818 zł (44%).
icon custom:bullet-chevron
Dalej: państwu 30 662 zł (33%), rezerwy i rozliczenia 2138 zł (2%); pracownikom 380 zł (poniżej 1%).
icon custom:bullet-chevron
Pozostali, 19 027 zł (20%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
Nie jest winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej.
icon custom:bullet-chevron
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Zakład Stolarki wynosi 0,3 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,3 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0,06, czyli same środki pieniężne pokrywają 6% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 1,13 miesiąca.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (27 704 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (90 887 zł) o 63 183 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 0,3 w 2018 roku
• 0,76 w 2017 roku

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Zakład Stolarki nie wykazała długu wobec banków i pożyczkodawców (0 zł); gotówka: 5602 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty odsetek: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 93 025 zł - sekcja Zadłużenie.
icon custom:bullet-chevron
W latach 2017, 2018 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach:
• 2018: bez długu, gotówka 6 tys. zł
• 2017: bez długu, gotówka 29 tys. zł
icon custom:bullet-chevron
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki:
• 2018: bez kosztów odsetek
• 2017: strata operacyjna

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Zakład Stolarki wynosi 0 dni, bo sprawozdanie wykazuje 0 zł należności handlowych - to nie jest termin zapłaty od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 250 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców. Po oczyszczeniu mianownika z amortyzacji rotacja zobowiązań wynosi 260 dni.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -250 dni. Przy zerowej albo skrajnej rotacji co najmniej jednej ze stron nie opisuje ona realnego przesunięcia terminów płatności. Bez amortyzacji w mianowniku luka wynosi -260 dni.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 27 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji nie zmienia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 0 dni w 2018 roku
• 0 dni w 2017 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Zakład Stolarki wynoszą 59 649 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to zużycie materiałów i energii: 50 681 zł, czyli 85% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 6658 zł, czyli 11% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to amortyzacja: 2310 zł, czyli 4% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji maleją w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 60 tys. zł w 2018 roku
• 183 tys. zł w 2017 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2018 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: zużycie materiałów i energii, usługi obce, amortyzacja. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Zakład Stolarki wykazała przychody na poziomie 11 288 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 1234 zł w 2017 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Zakład Stolarki wykazała zysk netto większy niż 16% organizacji z branży "Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 24% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 21% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 93% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 5% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 6% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 4% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 93% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 2% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł poniżej 0,01%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 16% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2018 były wyższe niż 24% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była ona wyższa niż 21% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 był wyższy niż 93% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 6% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 4% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 2% organizacji w branży.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 41 z 51 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 11 287,26
– od jednostek powiązanych 0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 11 287,26
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów 0,00
B. Koszty działalności operacyjnej 59 648,99
I. Amortyzacja 2 310,03
II. Zużycie materiałów i energii 50 680,53
III. Usługi obce 6 658,43
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1) 0,00
V. Wynagrodzenia 0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów 0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) -48 361,73
D. Pozostałe przychody operacyjne 0,92
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Dotacje 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
IV. Inne przychody operacyjne 0,92
E. Pozostałe koszty operacyjne 39,06
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
III. Inne koszty operacyjne 39,06
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) -48 399,87
G. Przychody finansowe 0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4) 0,00
II. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
V. inne 0,00
H. Koszty finansowe 0,00
I. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
IV. inne 0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) -48 399,87
J. Podatek dochodowy 0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty) 0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) -48 399,87

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Zakład Stolarki składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 3 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2018 zostało złożone 3 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2018
−3 dni
2017
−3 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Kozłowski Łukasz posiada 49 udziałów, które stanowią 98% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Pozostałe 2% udziałów nie zostało przypisane do ujawnionych udziałowców.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 23.10.2015 jest Kozłowski Łukasz kontrolujący 98% udziałów.
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 26.08.2015 do 23.10.2015 najwięcej udziałów posiadał Kozłowski Łukasz (100%).
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 29.10.2014 do 26.08.2015 najwięcej udziałów posiadał Kozłowski Łukasz (100%).

Reprezentacja