SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE PRAW I OBOWIĄZKÓW MAJĄTKOWYCH I NIEMAJĄTKOWYCH ORAZ PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI, UPOWAŻNIONYCH JEST DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE LUB JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO UPOWAŻNIONY JEST PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Przychody operacyjne wyniosły 4 zł. Pozostałe przychody to 9744 zł.
Całkowite koszty wyniosły 26 332 zł.
Strata netto wyniosła 26 328 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 212 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 9748 zł w 2025 roku. • 1 zł w 2024 roku. • 246 100 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -345 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -26 328 zł w 2025 roku. • -45 782 zł w 2024 roku. • -116 972 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Caldera wynosi 6498 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 24 369 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 141 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 6498 zł w 2025 roku. • 1 zł w 2024 roku. • 164 067 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Caldera wynosi -36 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
1736 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -36 071 zł w
2025 roku. • -45 782 zł w
2024 roku. • -57 293 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Caldera mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Caldera wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,401% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Caldera wynosi 16,0%. To oznacza, że firma ma szansę 16,0% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 8,89% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 16,0% w 2025 roku. • 13,8% w 2024 roku. • 12,1% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Caldera charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Caldera wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 0 tys. zł w 2025 roku. • 0 tys. zł w 2024 roku. • 7 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Caldera wyniosły
36 076
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-395 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 23 548 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
1.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
39% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Caldera wyniosła 397 265 zł.
a
ktywa obrotowe to 397 265 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 397 265 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 4 024 785 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -3 627 520 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -700 660 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 397 265 zł w 2025 roku. • 424 999 zł w 2024 roku. • 471 356 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -7%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 1%.
Marża operacyjna wyniosła -890,653%.
Marża netto wyniosła -270%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -127194.9 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Caldera wyniosły 4 024 785 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 397 265 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 1,013%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -233 384 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 4 024 785 zł w 2025 roku • 4 026 191 zł w 2024 roku • 4 026 766 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 129.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 1013% w 2025 roku • 947% w 2024 roku • 854% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Caldera wykazała przychody na poziomie 9748 zł.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Caldera wykazała zysk netto większy niż 21% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 31% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 41% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 15% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 3% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 20% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 39% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 21% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 31% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 41% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 96% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 15% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 3% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 20% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 39% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 5 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 13 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 107 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-13
dni względem terminu
5
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 17 dni30-03-2026
2024
+4 mies. 15 dni27-11-2025
2022
+19 dni03-08-2023
2021
−2 mies. 12 dni04-08-2022
2020
−2 mies. 19 dni28-07-2021
2020
−2 mies. 19 dni28-07-2021
2020
+8 mies. 5 dni28-07-2021
2019
−5 mies. 14 dni04-05-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Podsiadlik Roman posiada 51
udziałów,
które stanowią
51.0% firmy.
Awo posiada 49
udziałów,
które stanowią
49.0% firmy.
Największym udziałowcem od 07.07.2016 jest Podsiadlik Roman kontrolujący 51% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 15.02.2016 do 07.07.2016
był Awo Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością W Organizacji kontrolując 34% udziałów.
W okresie od 25.08.2014 do 15.02.2016 najwięcej udziałów posiadał Awo Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością W Organizacji. Jego udziały w tym czasie wynosiły 34%.