SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA SAMODZIELNIE KOMPLEMENTARIUSZ, ZGODNIE ZE SPOSOBEM REPREZENTACJI PRZYJĘTYM DLA KOMPLEMENTARIUSZA, TJ. KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Organizacja BMC Invest 1 osiągnęła 9580 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 5 zł. Pozostałe przychody to 9575 zł.
Całkowite koszty wyniosły 30 785 zł.
Strata netto wyniosła 30 780 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -143 316 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 9580 zł w 2025 roku. • 569 957 zł w 2024 roku. • 157 969 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -99 459 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -30 780 zł w 2025 roku. • -7433 zł w 2024 roku. • 74 496 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji BMC Invest 1 wynosi 6387 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 23 950 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 500 558 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 6387 zł w 2025 roku. • 379 972 zł w 2024 roku. • 403 298 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT BMC Invest 1 wynosi -21 tys. zł.
EBITDA BMC Invest 1 wynosi -21 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
96 364 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -21 089 zł w
2025 roku. • 181 507 zł w
2024 roku. • -80 032 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
96 364 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -21 089 zł w
2025 roku. • 181 507 zł w
2024 roku. • -80 032 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w BMC Invest 1.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji BMC Invest 1 wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji BMC Invest 1 wynosi 0,50%. To oznacza, że firma ma szansę 0,50% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,015% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,50% w 2025 roku. • 0,19% w 2024 roku. • 0,46% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
BMC Invest 1 charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla BMC Invest 1 wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
10 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 0 tys. zł w 2025 roku. • 27 tys. zł w 2024 roku. • 15 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne BMC Invest 1 wyniosły
21 094
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-902 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów BMC Invest 1 wyniosła 65 277 zł.
a
ktywa obrotowe to 65 277 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 65 277 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 248 965 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -183 688 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -32 812 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 65 277 zł w 2025 roku. • 73 370 zł w 2024 roku. • 668 848 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -47%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 17%.
Marża operacyjna wyniosła -435,723%.
Marża netto wyniosła -321%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -35 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -37.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -54473.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -48.4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania BMC Invest 1 wyniosły 248 965 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 65 277 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 381%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 20 238 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 248 965 zł w 2025 roku • 226 278 zł w 2024 roku • 814 323 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 44.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 381% w 2025 roku • 308% w 2024 roku • 122% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja BMC Invest 1 wykazała przychody na poziomie 9580 zł.
Organizacja zarobiła -30 780 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -30 780 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja BMC Invest 1 wykazała zysk netto większy niż 23% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 40% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 28% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 24% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 8% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 10% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 59% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 23% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 40% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 28% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 94% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 24% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 8% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 10% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 59% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 29 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 107 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-29
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 17 dni30-03-2026
2024
−13 dni02-07-2025
2023
−21 dni24-06-2024
2022
−15 dni30-06-2023
2021
−1 mies. 8 dni07-09-2022
2020
−1 dni14-10-2021
2019
−6 dni09-10-2020
2018
−3 dni12-07-2019
2017
−1 mies. 29 dni17-05-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki