SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI I SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE PRAW I OBOWIĄZKÓW MAJĄTKOWYCH SPÓŁKI ORAZ DO PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIENI SĄ DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE LUB CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja TGC Poland osiągnęła 6376 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 zł. Pozostałe przychody to 6375 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 322 540 zł.
Strata netto wyniosła 2 322 539 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 301 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 6376 zł w 2024 roku. • 4964 zł w 2023 roku. • 12 610 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -327 860 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -2 322 539 zł w 2024 roku. • -33 218 zł w 2023 roku. • -33 740 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji TGC Poland wynosi 668 251 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 3 541 332 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 90 017 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 668 251 zł w 2024 roku. • 1 827 589 zł w 2023 roku. • 140 550 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT TGC Poland wynosi -32 tys. zł.
EBITDA TGC Poland wynosi -32 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
2163 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -31 503 zł w
2024 roku. • -39 049 zł w
2023 roku. • -47 704 zł w
2022 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
2163 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -31 503 zł w
2024 roku. • -39 049 zł w
2023 roku. • -47 704 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie TGC Poland mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji TGC Poland wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji TGC Poland wynosi 0,33%. To oznacza, że firma ma szansę 0,33% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,037% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,33% w 2024 roku. • 0,11% w 2023 roku. • 0,30% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
TGC Poland charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla TGC Poland wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 177 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 177 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 63 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 177 tys. zł w 2024 roku. • 486 tys. zł w 2023 roku. • 35 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1200
zł.
Koszty operacyjne TGC Poland wyniosły
31 504
zł.
Wynagrodzenia stanowią
4%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-171 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1200 zł w 2024 roku • 1200 zł w 2023 roku • 1200 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
1.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
4% w 2024 roku •
3% w 2023 roku •
3% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów TGC Poland wyniosła 1 161 866 zł.
a
ktywa obrotowe to 265 658 zł.
a
ktywa trwałe to 896 208 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 161 866 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 276 533 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 885 333 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 150 294 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 161 866 zł w 2024 roku. • 2 819 795 zł w 2023 roku. • 2 558 690 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -200%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -262%.
Marża operacyjna wyniosła -3,029,127%.
Marża netto wyniosła -36,426%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -25 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -29.1 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -378245 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -5111.6 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania TGC Poland wyniosły 276 533 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 161 866 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 24%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 30 540 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 276 533 zł w 2024 roku • 387 423 zł w 2023 roku • 2 382 500 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 4.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 24% w 2024 roku • 14% w 2023 roku • 93% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja TGC Poland wykazała przychody na poziomie 6376 zł.
Organizacja zarobiła -2 320 552 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1987 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -2 322 539 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -1761 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1987 zł w 2024 roku • 1502 zł w 2023 roku • 1965 zł w 2022 roku
Organizacja TGC Poland wykazała zysk netto większy niż 2% organizacji z branży "Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów z wyłączeniem holdingów finansowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 48% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 47% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 7% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 4% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 5% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 2% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 76% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 2% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 48% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 73% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 47% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 7% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 4% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 2% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 76% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 65 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 33 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-65
dni względem terminu
8
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−1 mies. 3 dni12-06-2025
2023
−26 dni19-06-2024
2022
−26 dni19-06-2023
2021
−2 mies. 27 dni20-07-2022
2020
−5 mies. 1 dni17-05-2021
2019
−3 mies. 3 dni14-07-2020
2018
−2 mies.16-05-2019
2017
−1 mies. 11 dni04-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Baltic Professional Investment S.a. posiada 65956
udziałów,
które stanowią
95.0% firmy.
Największym udziałowcem od 30.04.2026 jest Baltic Professional Investment S.a. kontrolujący 95% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 23.07.2024 do 30.04.2026
był Baltic Professional Investment S.a. kontrolując 95% udziałów.
W okresie od 10.01.2024 do 23.07.2024 najwięcej udziałów posiadał Baltic Professional Investment S.a.. Jego udziały w tym czasie wynosiły 95%.