Organizacja Menu Holding osiągnęła 35 250 zł przychodów.
Całkowite koszty wyniosły 29 049 zł.
Zysk netto wyniósł 6201 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
3253 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 35 250 zł w 2025 roku. • 34 263 zł w 2024 roku. • 28 744 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
16 038 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 6201 zł w 2025 roku. • 6849 zł w 2024 roku. • -25 875 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Menu Holding wynosi 638 687 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
52 875 zł a 3 148 702 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
19 465 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 638 687 zł w
2025 roku. • 635 970 zł w
2024 roku. • 599 756 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Menu Holding wynosi -6 tys. zł.
EBITDA Menu Holding wynosi -6 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
15 425 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -5799 zł w
2025 roku. • -5224 zł w
2024 roku. • -36 649 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
15 425 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -5799 zł w
2025 roku. • -5224 zł w
2024 roku. • -36 649 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Menu Holding.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 6 obwieszczeń
dotyczących organizacji Menu Holding.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 12 września 2025 (MSiG nr 177/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
6
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
6 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 1244181. MENU HOLDING SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000999861. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.10.2022.
[RDF/796412/25/423]
MSiG 177/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 12.08.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 1244180. MENU HOLDING SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000999861. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.10.2022.
[RDF/796412/25/22]
MSiG 177/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 12.08.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 1244179. MENU HOLDING SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000999861. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.10.2022.
[RDF/796412/25/621]
MSiG 177/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 12.08.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 12.08.2025 okres OD
01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 1058198. MENU HOLDING SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000999861. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.10.2022.
[RDF/661087/24/97]
MSiG 160/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 16.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1058197. MENU HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000999861. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.10.2022.
[RDF/661087/24/696]
MSiG 160/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 16.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 16.07.2024 okres O
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1161297. MENU HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000999861. SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY
KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do
rejestru: 27.10.2022.
[LD.XX NS-REJ.KRS/29897/22/165]
MSiG 218/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 27.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. MENU HOLDING
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu
1. kraj POLSKA województwo ŁÓDZKIE powiat
ŁÓDŹ gmina ŁÓDŹ miejscowość ŁÓDŹ 2. miejscowość ŁÓDŹ ulica UL. PIOTRKOWSKA nr domu
65 kod pocztowy 90-422 poczta ŁÓDŹ kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 23.10.2022
R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ
LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników
1 1. KOZAK 2. RADOSŁAW JAN 3. [ukryto]
5. 320 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI
320.000,00 ZŁ 6. NIE 2 1. PTAK 2. GRZEGORZ ZBIGNIEW 3. [ukryto] 5. 240 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 240.000,00 ZŁ 6. NIE 3 1. SIWCZYŃSKI 2. ARTUR KAZIMIERZ 3. [ukryto] 5. 240
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 240.000,00 ZŁ
6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 800000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
X V. W P I S Y D
1 1. KOZAK 2. RADOSŁAW JAN 3. [ukryto]
5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 2 1. PTAK 2. GRZEGORZ ZBIGNIEW 3. [ukryto] 5. CZŁONEK
ZARZĄDU 6. NIE 3 1. SIWCZYŃSKI 2. ARTUR KAZIMIERZ 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU
6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 70 10
Z DZIAŁALNOŚĆ FIRM CENTRALNYCH (HEAD
OFFICES) I HOLDINGÓW, Z WYŁĄCZENIEM HOLDINGÓW FINANSOWYCH 1 2. 62 01 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM 2 2. 62
03 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ZARZĄDZANIEM
URZĄDZENIAMI INFORMATYCZNYMI 3 2. 68
1 KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK 4 2. 68 2 WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI 5 2. 68 3 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA
Z OBSŁUGĄ RYNKU NIERUCHOMOŚCI WYKONYWANA NA ZLECENIE 6 2. 96 09 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 7 2. 70 22 POZOSTAŁE DORADZTWO
W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI
GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Menu Holding nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Menu Holding wynosi 0,41%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,045% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,41% w 2025 roku. • 0,41% w 2024 roku. • 0,32% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Menu Holding charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Menu Holding wynosi 41 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 157 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 157 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
10 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 41 tys. zł w 2025 roku. • 29 tys. zł w 2024 roku. • 22 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 157 tys. zł w 2025 roku. • 156 tys. zł w 2024 roku. • 155 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Menu Holding wyniosły
5799
zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Menu Holding wyniosła 1 303 934 zł.
a
ktywa trwałe to 535 073 zł.
a
ktywa obrotowe to 768 861 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 303 934 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 787 175 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 516 758 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 86 930 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 6525 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 1 303 934 zł sumy bilansowej i 787 175 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 1 274 482 zł sumy bilansowej i 780 974 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 1 130 074 zł sumy bilansowej i 774 125 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 0,48%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 0,79%.
Marża netto wyniosła 17,59%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
1 punkt procentowy rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
2 punkty procentowe rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
54 punkty procentowe rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Menu Holding wyniosły 516 758 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 303 934 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 39,6%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 80 404 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 516 758 zł w 2025 roku • 493 508 zł w 2024 roku • 355 950 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
4 punkty procentowe rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 40% w 2025 roku • 39% w 2024 roku • 32% w 2023 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Menu Holding wynosi 1,58 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 1,58 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 0,01, czyli same środki pieniężne pokrywają 1% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
gotówka od ręki: 3 tys. zł należności i inne: 766 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 1,58 zł, z czego 0,01 zł w gotówce.
1,58
płynność bieżąca
1,58
płynność szybka
0,01
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika wynosi 0,35 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 1,58 w 2025 roku • 1,77 w 2024 roku • 2,29 w 2023 roku
W roku
2025 organizacja wykazała w sprawozdaniu węższy zakres gotówki - same środki w kasie i na rachunkach, bez innych aktywów pieniężnych. Płynność gotówkowa za
ten rok liczy się więc z innej pozycji niż za pozostałe i skok na wykresie może wynikać z samej zmiany sposobu wykazania.
Podatek dochodowy
Organizacja Menu Holding wykazała przychody na poziomie 35 250 zł.
Organizacja Menu Holding wykazała zysk netto większy niż 69% organizacji z branży "Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów z wyłączeniem holdingów finansowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 56% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 54% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 2% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 69% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 56% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 73% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 54% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku w 2023 była wyższa niż 21% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 43% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 44% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 2% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy26 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
B. Koszty działalności operacyjnej5 688,00
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce5 688,00
IV. Wynagrodzenia0,00
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym:0,00
VI. Pozostałe koszty, w tym:0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-5 688,00
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym:0,00
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym:110,70
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
F. Przychody finansowe, w tym:35 250,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach od jednostek, w których jednostka posiada zaangażowanie w kapitale, w tym:0,00
II. Odsetki, w tym:35 250,00
G. Koszty finansowe, w tym:23 250,00
I. Odsetki, w tym:23 250,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym:0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G)6 201,30
I. Podatek dochodowy0,00
J. Zysk (strata) netto (H - I)6 201,30
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Menu Holding składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 10 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone w terminie.
średnie opóźnienie
+10
dni względem terminu
1
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
w terminie15-07-2026
2024
+28 dni12-08-2025
2023
+1 dzień16-07-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Kozak Radosław posiada 320 udziałów, które stanowią 40% firmy.
Siwczyński Artur posiada 240 udziałów, które stanowią 30% firmy.
Ptak Grzegorz posiada 240 udziałów, które stanowią 30% firmy.
Największym udziałowcem od 27.10.2022 jest Kozak Radosław kontrolujący
40% udziałów.