SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIENI SĄ: - W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO : CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE -W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO: DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE LUB CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Sambra Health & Beauty wynosi 129 661 240 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
22 471 730 zł a 202 376 337 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
25 750 024 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 129 661 240 zł w
2024 roku. • 87 447 545 zł w
2023 roku. • 52 411 167 zł w
2021 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Sambra Health & Beauty wynosi 20,62 mln zł.
EBITDA Sambra Health & Beauty wynosi 20,62 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
4 560 149 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 20 615 531 zł w
2024 roku. • 8 515 164 zł w
2023 roku. • 6 935 086 zł w
2021 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
4 560 149 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 20 615 531 zł w
2024 roku. • 8 515 164 zł w
2023 roku. • 6 935 086 zł w
2021 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Sambra Health & Beauty mieści się w przedziale 2 - 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 - 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 - 10 os. (szac.) w 2021 roku. • 2 - 10 os. (szac.) w 2020 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 22 obwieszczenia
dotyczące organizacji Sambra Health & Beauty.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 12 września 2025 (MSiG nr 177/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
22
obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
22 mniej istotne obwieszczeniaZwiń obwieszczenia
Poz. 1246882. SAMBRA HEALTH & BEAUTY
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000413739. SĄD REJONOWY DLA
M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 08.03.2012.
[WA.XII NS-REJ.KRS/48566/25/450]
Rzuć okiemMSiG 177/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 07.08.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 30 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreśli
2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. TRĘBACKA
O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
nr domu 4 kod pocztowy 00-074 poczta WARSZAWA
kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość WARSZAWA
ulica UL. LUDNA nr domu 2 nr lokalu 626 kod pocztowy 00-406 poczta WARSZAWA kraj POLSKA
Poz. 621146. SAMBRA HEALTH & BEAUTY SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000413739. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.03.2012.
[RDF/736528/25/903]
MSiG 127/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 18.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 29 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 621145. SAMBRA HEALTH & BEAUTY SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000413739. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.03.2012.
[RDF/736528/25/502]
MSiG 127/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
W dniu 18.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 28 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 2. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 621144. SAMBRA HEALTH & BEAUTY SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000413739. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.03.2012.
[RDF/736528/25/101]
MSiG 127/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 18.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 27 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 18.06.2025 okres OD
01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 621143. SAMBRA HEALTH & BEAUTY SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000413739. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.03.2012.
[RDF/736518/25/401]
MSiG 127/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 18.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 26 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 621142. SAMBRA HEALTH & BEAUTY SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000413739. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.03.2012.
[RDF/736518/25/0]
MSiG 127/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 18.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 25 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 2. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 621141. SAMBRA HEALTH & BEAUTY SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000413739. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.03.2012.
[RDF/736518/25/599]
MSiG 127/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 18.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 24 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 18.06.2025 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 621140. SAMBRA HEALTH & BEAUTY SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000413739. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.03.2012.
[RDF/736502/25/171]
MSiG 127/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 18.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 23 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 621139. SAMBRA HEALTH & BEAUTY SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000413739. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.03.2012.
[RDF/736502/25/770]
MSiG 127/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 18.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 22 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 2. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 621138. SAMBRA HEALTH & BEAUTY SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000413739. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.03.2012.
[RDF/736502/25/369]
MSiG 127/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 18.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 21 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 18.06.2025 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 47053. SAMBRA HEALTH & BEAUTY SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000413739. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 08.03.2012.
[WA.XII NS-REJ.KRS/1073/23/532]
Rzuć okiemMSiG 15/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.01.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 19 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. ADR
STO S.L. wpisać: 1. CIPSELO S.L.
Poz. 53666. SAMBRA HEALTH & BEAUTY SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000413739. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.03.2012.
[RDF/187517/20/415]
MSiG 24/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.01.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 18 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 53665. SAMBRA HEALTH & BEAUTY SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000413739. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.03.2012.
[RDF/187517/20/14]
MSiG 24/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.01.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 17 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 53664. SAMBRA HEALTH & BEAUTY SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000413739. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.03.2012.
[RDF/187516/20/302]
MSiG 24/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.01.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 16 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 29.01.2020 okres OD
01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 53663. SAMBRA HEALTH & BEAUTY SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000413739. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.03.2012.
[RDF/187515/20/981]
MSiG 24/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
X V. W P I S Y D O
W dniu 29.01.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 15 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 53662. SAMBRA HEALTH & BEAUTY SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000413739. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.03.2012.
[RDF/187515/20/580]
MSiG 24/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.01.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 14 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 53661. SAMBRA HEALTH & BEAUTY SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000413739. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.03.2012.
[RDF/187515/20/179]
MSiG 24/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.01.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 13 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 29.01.2020 okres OD
01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 1029294. SAMBRA HEALTH & BEAUTY
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000413739. SĄD REJONOWY DLA
M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 08.03.2012.
[WA.XII NS-REJ.KRS/49678/18/753]
Rzuć okiemMSiG 221/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 19.09.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 12 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu 1 (dla pozycji:
1. JIMENEZ SANCHEZ 2. FRANCISCO JAVIER)
wykreślić: 1. JIMENEZ SANCHEZ wpisać: 1. JIMENEZ SANCHEZ 3. [ukryto]
Poz. 72520. SAMBRA HEALTH & BEAUTY SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000413739. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 08.03.2012.
[WA.XII NS-REJ.KRS/4345/18/901]
Rzuć okiemMSiG 54/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 09.03.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 3.YODEYMA
POLONIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wpisać: 3. SAMBRA HEALTH
& BEAUTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEć: DZIALNOŚCIĄ
Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 17.01.2018R.,
REP. A NR 278/2018, NOTARIUSZ ŁUCJA KALISZ,
KANCELARIA NOTARIALNA W WARSZAWIE, ZMIENIONO § 2, PRZYJĘTO TEKST JEDNOLITY
Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. CUADROS
GONZALEZ 2. LUZ ADRIANA 5. 80 UDZIAŁÓW
O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 4.000,00 ZŁOTYCH 6. NIE
2 1. JIMENEZ SANCHEZ 2. FRANCISCO JAVIER
5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 1.000,00
ZŁOTYCH 6. NIE wpisać: 3 1. ADRASTO S.L. 5. 100
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000,00 ZŁ
6. TAK
Poz. 224743. YODEYMA POLONIA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000413739. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 08.03.2012.
[WA.XII NS-REJ.KRS/46360/17/705]
MSiG 147/2017XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 18.07.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 30.06.2017 okres OD
01.01.2016 DO 31.12.2016 1 3. OD 01.01.2016 DO
31.12.2016 1 4. OD 01.01.2016 DO 31.12.2016
Poz. 198621. YODEYMA POLONIA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000413739. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 08.03.2012.
[WA.XII NS-REJ.KRS/38791/16/605]
MSiG 138/2016XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 11.07.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 12.06.2016 okres OD
01.01.2015 DO 31.12.2015 1 3. OD 01.01.2015 DO
31.12.2015 1 4. OD 01.01.2015 DO 31.12.2015
Poz. 70014. YODEYMA POLONIA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000413739. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do
rejestru: 08.03.2012.
[WA.XII NS-REJ.KRS/14023/16/155]
Rzuć okiemMSiG 62/2016XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 24.03.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić: 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE
powiat M.ST. WARSZAWA gmina M.ST. WARSZAWA
miejscowość WARSZAWA wpisać: 1. kraj POLSKA
województwo MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA
gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA
wykreślić: 2. miejscowość WARSZAWA ulica KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE nr domu 4/6 kod pocztowy 00-333 poczta WARSZAWA kraj POLSKA
wpisać: 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. TRĘBACKA nr domu 4 kod pocztowy 00-074 poczta
WARSZAWA kraj POLSKA
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Sambra Health & Beauty nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Sambra Health & Beauty wynosi 0,13%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,513% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,13% w 2024 roku. • 0,32% w 2023 roku. • 1,67% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
Sambra Health & Beauty charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Sambra Health & Beauty wynosi 4,32 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 2,23 mln zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 8,68 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 2,23 mln zł a 8,68 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
852 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 4,32 mln zł w 2024 roku. • 3,02 mln zł w 2023 roku. • 1,76 mln zł w 2021 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 2,23 mln zł w 2024 roku. • 1,28 mln zł w 2023 roku. • 1,04 mln zł w 2021 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 8,68 mln zł w 2024 roku. • 6,96 mln zł w 2023 roku. • 3,69 mln zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
354 623 zł.
Koszty operacyjne Sambra Health & Beauty wyniosły
53 735 426 zł.
Wynagrodzenia stanowią
0,7%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
33 388 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 354 623 zł w 2024 roku • 244 646 zł w 2021 roku • 221 072 zł w 2020 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0,7% w 2024 roku •
0,9% w 2021 roku •
0,7% w 2020 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Sambra Health & Beauty wyniosła 37 377 123 zł.
Aktywa trwałe to 5 347 096 zł.
Aktywa obrotowe to 32 030 027 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 37 377 123 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 30 134 339 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 7 242 784 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 590 176 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 6 506 920 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 37 377 123 zł sumy bilansowej i 30 134 339 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 27 426 439 zł sumy bilansowej i 19 964 840 zł kapitału własnego w 2023 roku. • 35 606 595 zł sumy bilansowej i 10 613 580 zł kapitału własnego w 2021 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 38,9%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 48,25%.
Marża operacyjna wyniosła 27,73%.
Marża netto wyniosła 19,52%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
7,3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
3 punkty procentowe rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
3 punkty procentowe rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
1 punkt procentowy rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Sambra Health & Beauty wyniosły 7 242 784 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 37 377 123 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 19,4%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 5 916 744 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 7 242 784 zł w 2024 roku • 7 461 599 zł w 2023 roku • 24 993 015 zł w 2021 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
17 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 19% w 2024 roku • 27% w 2023 roku • 70% w 2021 roku
Wierzyciele
Organizacja Sambra Health & Beauty ma 7 242 784 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Pozostali, 65 848 zł (poniżej 1%), to część, której sprawozdanie nie rozbija (jeśli są pożyczki od spółki dominującej lub spółek z nią powiązanych, siedzą tutaj).
Nie jest winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
7,2 mln zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
38%
60%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
2,7 mln zł
38%
Państwo
podatki, cła i ZUS
4,3 mln zł
60%
Pracownicy
wynagrodzenia
33 tys. zł
<1%
Rezerwy i rozliczenia
bez konkretnego wierzyciela
55 tys. zł
<1%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
66 tys. zł
<1%
W roku 2024 największa część zobowiązań przypada państwu (podatki, ZUS): 60% (w 2017: 9%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej nie zmienił się: 0% w 2017 i w 2024.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Sambra Health & Beauty wynosi 4,46 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 3,27 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 2,43 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 3,92 miesiąca.
gotówka od ręki: 17,5 mln zł należności i inne: 6 mln zł zapasy (materiały, produkty, towary): 8,6 mln zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 4,46 zł, z czego 2,43 zł w gotówce.
4,46
płynność bieżąca
3,27
płynność szybka
2,43
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 4,46 w 2024 roku • 3,77 w 2023 roku • 1,43 w 2021 roku
Obsługa długu
Organizacja Sambra Health & Beauty: dług wobec banków i pożyczkodawców 0 zł, gotówka 17 491 619 zł. Do tego 619 213 zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (spółka dominująca i spółki z nią powiązane) - nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, dlatego długu netto (po odjęciu gotówki) nie podajemy.
Koszty odsetek: 6396 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywa je ponad 1000 razy - odsetki pokryte z zapasem (bezpieczny poziom: od 3 razy).
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 7 242 784 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkazobowiązania wobec grupy
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 619 tys. zł. Nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, więc długu netto nie podajemy.
0 zł17,5 mln zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka17,5 mln zł
Zysk a odsetkiodsetki pokryte z zapasem
nie starczamały zapasz zapasem
≫
0136+
Koszty odsetek: 6 tys. zł. Zysk operacyjny pokrywa je ponad 1000 razy.
W latach 2017-2021, 2023, 2024 organizacja miała też od 619 tys. zł do 22,5 mln zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (poza wykresem), więc długu netto za te lata nie podajemy.
W latach 2017-2021, 2023, 2024 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2024: ponad 1000 razy • 2023: ponad 1000 razy • 2021: 441,9 raza
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Sambra Health & Beauty wynosi 13 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 19 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -5 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Rotacja zapasów wynosi 42 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynoszą 2 707 966 zł, z czego 2 707 966 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza-5 dni
firma płaci dostawcom 5 dni później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
13 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 13 dni
19 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 19 dniach
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 13 dni w 2024 roku • 19 dni w 2023 roku • 207 dni w 2021 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Sambra Health & Beauty wynoszą 53 645 776 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 35 651 687 zł, czyli 66% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 17 631 511 zł, czyli 33% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 295 693 zł, czyli poniżej 1% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej53,6 mln zł
Wartość sprzedanych towarów i materiałów35,7 mln zł · 66%
Usługi obce17,6 mln zł · 33%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)296 tys. zł · <1%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia59 tys. zł · <1%
Podatki i opłaty8 tys. zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Zużycie materiałów i energii0 zł · 0%
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 53,6 mln zł w 2024 roku • 52,4 mln zł w 2023 roku • 28,7 mln zł w 2021 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2024 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wartość sprzedanych towarów i materiałów, usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Sambra Health & Beauty wykazała przychody na poziomie 74 476 727 zł.
Organizacja zarobiła 18 311 527 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 3 773 076 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 14 538 451 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 20,6% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi
772 455 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 3 773 076 zł w 2024 roku • 1 844 137 zł w 2023 roku • 1 455 710 zł w 2021 roku
Organizacja Sambra Health & Beauty wykazała zysk netto większy niż 98% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa perfum i kosmetyków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 95% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 23% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 90% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 90% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 70% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 99% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,45%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 98% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 95% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 96% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 23% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 86% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 90% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 90% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 70% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 99% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0,45%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy42 z 45 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:74 234 350,67
– od jednostek powiązanych653 717,16
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów74 234 350,67
B. Koszty działalności operacyjnej53 645 775,96
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce17 631 510,68
IV. Podatki i opłaty, w tym:7 954,72
V. Wynagrodzenia295 693,46
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)58 929,68
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów35 651 687,42
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)20 588 574,71
D. Pozostałe przychody operacyjne116 606,52
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne116 606,52
E. Pozostałe koszty operacyjne89 650,19
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych79 728,58
III. Inne koszty operacyjne9 921,61
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)20 615 531,04
G. Przychody finansowe125 769,47
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym:0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)125 769,47
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym:0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe2 429 773,92
I. Odsetki, w tym: (+1)6 395,65
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym:0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych137 871,74
IV. inne2 285 506,53
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)18 311 526,59
J. Podatek dochodowy3 773 076,00
– w tym podatek odroczony: pozycja własna-143 231,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)14 538 450,59
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Sambra Health & Beauty składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 6 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 855 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 345 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+855
dni względem terminu
0
w terminie
6
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+11 mies. 15 dni25-06-2026
2021
+32 mies. 17 dni18-06-2025
2020
+44 mies. 22 dni18-06-2025
2019
+56 mies. 27 dni18-06-2025
2018
+6 mies. 18 dni29-01-2020
2017
+18 mies. 23 dni29-01-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Cipselo S.l. posiada 100 udziałów, które stanowią 100% firmy.
Największym udziałowcem od 13.01.2023 jest Cipselo S.l. kontrolujący
100% udziałów.
W okresie od 09.03.2018 do 13.01.2023 najwięcej udziałów posiadał
Adrasto S.l. (100%).
W okresie od 08.03.2012 do 09.03.2018 najwięcej udziałów posiadała
Cuadros Gonzalez Luz Adriana (80%).