Organizacja MMO Masters osiągnęła 4 031 334 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 393 623 zł. Pozostałe przychody to 3 637 711 zł.
Całkowite koszty wyniosły 395 355 zł.
Strata netto wyniosła 1732 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 575 905 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 4 031 334 zł w 2024 roku. • 370 737 zł w 2023 roku. • 400 275 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -247 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -1732 zł w 2024 roku. • 5371 zł w 2023 roku. • -12 040 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji MMO Masters wynosi 2 767 475 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 10 078 334 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 392 348 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 767 475 zł w 2024 roku. • 349 871 zł w 2023 roku. • 337 870 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT MMO Masters wynosi 22 tys. zł.
EBITDA MMO Masters wynosi 36 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie MMO Masters mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji MMO Masters wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,207% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji MMO Masters wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,006% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku. • 0,04% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
MMO Masters charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla MMO Masters wynosi 33 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 121 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 121 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
4 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 33 tys. zł w 2024 roku. • 14 tys. zł w 2023 roku. • 11 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 1 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 121 tys. zł w 2024 roku. • 33 tys. zł w 2023 roku. • 25 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
168 000
zł.
Koszty operacyjne MMO Masters wyniosły
371 602
zł.
Wynagrodzenia stanowią
45%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
24 000 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 168 000 zł w 2024 roku • 172 119 zł w 2023 roku • 176 882 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
6.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
45% w 2024 roku •
47% w 2023 roku •
43% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów MMO Masters wyniosła 160 253 zł.
a
ktywa obrotowe to 160 253 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 160 253 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 53 694 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 106 560 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -6877 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 160 253 zł w 2024 roku. • 129 662 zł w 2023 roku. • 116 593 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -2%.
Marża operacyjna wyniosła 6%.
Marża netto wyniosła -0%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.9 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji nie zmienia się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania MMO Masters wyniosły 53 694 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 160 253 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 34%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -18 092 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 53 694 zł w 2024 roku • 21 354 zł w 2023 roku • 21 900 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 7.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 34% w 2024 roku • 16% w 2023 roku • 19% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja MMO Masters wykazała przychody na poziomie 4 031 334 zł.
Organizacja zarobiła 3117 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 4849 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -1732 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 156% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 693 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 4849 zł w 2024 roku • 2522 zł w 2023 roku • 134 zł w 2022 roku
Organizacja MMO Masters wykazała zysk netto większy niż 34% organizacji z branży "Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność".
Organizacja wykazała przychód większy niż 87% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 47% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 40% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 57% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 38% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 24% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 72% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.03%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 34% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 87% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 52% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 47% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 40% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 57% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 38% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 24% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 72% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.03%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 6 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 9 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 35 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+9
dni względem terminu
6
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−1 mies. 5 dni10-06-2025
2023
−3 mies. 29 dni18-03-2024
2022
−1 mies. 9 dni06-06-2023
2021
−17 dni28-09-2022
2020
−6 mies. 20 dni29-03-2021
2019
+5 mies. 15 dni29-03-2021
2018
−4 dni11-07-2019
2017
+10 mies. 24 dni04-06-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie