SĄD REJONOWY W RZESZOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
ZARÓWNO W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO, JAK I W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO, SPÓŁKĘ REPREZENTUJE JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE
Organizacja Developres-Zarządzanie I Administracja osiągnęła 3 719 596 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 3 715 933 zł. Pozostałe przychody to 3663 zł.
Całkowite koszty wyniosły 3 528 659 zł.
Zysk netto wyniósł 187 274 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 279 679 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 3 719 596 zł w 2025 roku. • 3 437 926 zł w 2024 roku. • 3 257 361 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -14 498 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 187 274 zł w 2025 roku. • -9014 zł w 2024 roku. • 33 390 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Developres-Zarządzanie I Administracja wynosi 3 708 784 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
479 957 zł a 9 298 989 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 117 618 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 3 708 784 zł w 2025 roku. • 2 931 453 zł w 2024 roku. • 2 976 440 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Developres-Zarządzanie I Administracja wynosi 250 tys. zł.
EBITDA Developres-Zarządzanie I Administracja wynosi 328 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
16 638 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 249 619 zł w
2025 roku. • 37 980 zł w
2024 roku. • 90 190 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
15 587 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 327 641 zł w
2025 roku. • 139 066 zł w
2024 roku. • 199 803 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Developres-Zarządzanie I Administracja wynosi 13 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 13 os. w 2025 roku. • 13 os. w 2024 roku. • 12 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Developres-Zarządzanie I Administracja wynosi 2,77%. To oznacza, że firma ma szansę 2,77% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,77% w 2025 roku. • 2,77% w 2024 roku. • 2,77% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Developres-Zarządzanie I Administracja wynosi 0,06%. To oznacza, że firma ma szansę 0,06% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,004% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,06% w 2025 roku. • 0,08% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Developres-Zarządzanie I Administracja charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Developres-Zarządzanie I Administracja wynosi 91 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 37 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 149 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 37 tys. zł a 149 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
6 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 91 tys. zł w 2025 roku. • 95 tys. zł w 2024 roku. • 82 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 37 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 7 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 149 tys. zł w 2025 roku. • 171 tys. zł w 2024 roku. • 179 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
2 028 885
zł.
Koszty operacyjne Developres-Zarządzanie I Administracja wyniosły
3 466 313
zł.
Wynagrodzenia stanowią
59%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
189 150 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 2 028 885 zł w 2025 roku • 1 871 170 zł w 2024 roku • 1 693 691 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
59% w 2025 roku •
55% w 2024 roku •
53% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Developres-Zarządzanie I Administracja wyniosła 1 339 519 zł.
a
ktywa obrotowe to 938 372 zł.
a
ktywa trwałe to 401 148 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 339 519 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 699 576 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 639 943 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 9333 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 339 519 zł w 2025 roku. • 1 317 488 zł w 2024 roku. • 1 219 291 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 14%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 29%.
Marża operacyjna wyniosła 7%.
Marża netto wyniosła 5%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.9 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Developres-Zarządzanie I Administracja wyniosły 699 576 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 339 519 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 52%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 23 788 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 699 576 zł w 2025 roku • 464 818 zł w 2024 roku • 324 218 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 52% w 2025 roku • 35% w 2024 roku • 27% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Developres-Zarządzanie I Administracja wykazała przychody na poziomie 3 719 596 zł.
Organizacja zarobiła 233 555 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 46 281 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 187 274 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 20% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -1072 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 46 281 zł w 2025 roku • 33 400 zł w 2024 roku • 38 540 zł w 2023 roku
Organizacja Developres-Zarządzanie I Administracja wykazała zysk netto większy niż 69% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 82% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 46% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 63% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 45% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 83% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 77% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 79% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.03%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 69% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 82% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 46% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 63% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 45% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 43% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 83% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 77% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 79% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.03%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 110 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 104 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-110
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 14 dni02-04-2026
2024
−3 mies. 7 dni09-04-2025
2023
−3 mies. 19 dni28-03-2024
2022
−3 mies. 16 dni31-03-2023
2021
−4 mies. 14 dni03-06-2022
2020
−4 mies. 9 dni08-06-2021
2019
−7 mies. 16 dni03-03-2020
2018
−1 mies. 24 dni22-05-2019
2017
−1 mies. 2 dni13-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Developres posiada 110
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 30.05.2022 jest Developres kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 05.08.2020 do 30.05.2022
był Developres kontrolując 91% udziałów.
W okresie od 09.12.2010 do 05.08.2020 najwięcej udziałów posiadał Developres. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.