Organizacja RO.SA.-INVEST osiągnęła 802 799 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 802 597 zł. Pozostałe przychody to 202 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 465 269 zł.
Strata netto wyniosła 662 672 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 799 423 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 802 799 zł w 2018 roku. • 3376 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -509 728 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -662 672 zł w 2018 roku. • -152 944 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji RO.SA.-INVEST wynosi 535 199 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 2 006 997 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 532 949 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 535 199 zł w 2018 roku. • 2250 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT RO.SA.-INVEST wynosi -169 tys. zł.
EBITDA RO.SA.-INVEST wynosi -169 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
51 233 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -168 613 zł w
2018 roku. • -117 380 zł w
2017 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
51 233 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -168 613 zł w
2018 roku. • -117 380 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie RO.SA.-INVEST mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji RO.SA.-INVEST wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2018 roku. • 2,91% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji RO.SA.-INVEST wynosi 2,59%. To oznacza, że firma ma szansę 2,59% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,430% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 2,59% w 2018 roku. • 4,02% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
RO.SA.-INVEST charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla RO.SA.-INVEST wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 32 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 32 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się między 2017 a 2018 rokiem.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 32 tys. zł w 2018 roku. • 0 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
599
zł.
Koszty operacyjne RO.SA.-INVEST wyniosły
971 210
zł.
Wynagrodzenia stanowią
0%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
599 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 599 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2018 roku •
0% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów RO.SA.-INVEST wyniosła 3300 zł.
a
ktywa obrotowe to 3300 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3300 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 861 096 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -1 857 796 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -1 955 790 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 3300 zł w 2018 roku. • 1 959 090 zł w 2017 roku.
Organizacja RO.SA.-INVEST wykazała zysk netto większy niż 5% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 74% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 17% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 100% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 35% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 69% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 5% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2018 były wyższe niż 74% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była ona wyższa niż 17% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 był wyższy niż 100% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 35% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 0% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2018 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 20 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2018 zostało złożone 18 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-20
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2018
−18 dni27-06-2019
2017
−23 dni22-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki