SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
ZARZĄD JEDNOOSOBOWY REPREZENTOWANY PRZEZ PREZESA ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO, SPÓŁKĘ REPREZENTUJĄ DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU, ALBO CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Dostarczanie energii cieplnej w województwie śląskim|Operowanie w sektorze rozproszonej energetyki cieplnej|Rozbudowa systemów ciepłowniczych w miastach małych i średniej wielkości|Zastosowanie wysoko sprawnej kogeneracji w produkcji energii|Ekologiczne podejście i redukcja emisji CO2
U&R CALOR Sp. z o.o. jest firmą aktywnie działającą w sektorze rozproszonej energetyki cieplnej, koncentrującą się na dostarczaniu ciepła z małych i średnich systemów ciepłowniczych. Jej działalność obejmuje zarówno produkcję, jak i dystrybucję energii cieplnej w województwie śląskim. Główne lokalizacje źródeł ciepła znajdują się w miejscowościach takich jak Wojkowice, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Lubliniec, Myszków i Będzin Grodziec, co pozwala na efektywne zaspokajanie potrzeb lokalnych odbiorców. U&R CALOR jest częścią Grupy Calor, która liczy 21 ciepłowni i elektrociepłowni w Polsce, rozwijając sieć ciepłowniczą w małych i średnich miastach, takich jak Kłobuck, Kudowa Zdrój, czy Polanica Zdrój. Misją spółki jest zapewnienie nowoczesnej, ekologicznej produkcji ciepła oraz energii elektrycznej, co stanowi gwarancję niezawodnych dostaw dla odbiorców. Strategia U&R CALOR zakłada wykorzystanie wysoko sprawnych systemów kogeneracji, co przyczynia się do zmniejszenia zużycia energii pierwotnej oraz ograniczenia emisji gazów cieplarnianych, podnosząc jakość oferowanych usług oraz dbając o komfort ich klientów.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja U&r Calor osiągnęła 111 915 739 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 111 721 270 zł. Pozostałe przychody to 194 469 zł.
Całkowite koszty wyniosły 111 304 590 zł.
Zysk netto wyniósł 611 149 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi
45 816 772 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 111 915 739 zł w 2025 roku. • 108 131 495 zł w 2024 roku. • 203 549 284 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi
4 746 042 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 611 149 zł w 2025 roku. • 1 428 444 zł w 2024 roku. • 10 103 233 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji U&r Calor wynosi 76 619 037 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
5 430 671 zł a 248 620 714 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
46 245 498 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 76 619 037 zł w
2025 roku. • 71 174 181 zł w
2024 roku. • 169 110 034 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT U&r Calor wynosi 2,74 mln zł.
EBITDA U&r Calor wynosi 8,86 mln zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
7 261 858 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 2 739 400 zł w
2025 roku. • 3 480 791 zł w
2024 roku. • 17 263 116 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
6 462 045 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 8 861 093 zł w
2025 roku. • 9 394 539 zł w
2024 roku. • 21 785 183 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie U&r Calor wynosi 91 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie. Przeciętna zmiana wynosi
2 os. rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 91 os. w 2025 roku. • 95 os. w 2024 roku. • 95 os. w 2023 roku.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 37 obwieszczeń
dotyczących organizacji U&r Calor.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 6 czerwca 2025 (MSiG nr 109/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
37
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
37 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 472312. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/723225/25/428]
MSiG 109/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 27.05.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 47 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 472311. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/723225/25/27]
MSiG 109/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 27.05.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 46 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 472310. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/723224/25/315]
MSiG 109/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 27.05.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 45 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 2. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 472309. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/723224/25/914]
MSiG 109/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 27.05.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 44 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 27.05.2025 okres OD
01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 385731. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/600282/24/608]
MSiG 95/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.05.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 42 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 385730. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/600282/24/207]
MSiG 95/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.05.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 41 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 385729. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/600282/24/806]
MSiG 95/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.05.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 40 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 2. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 385728. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/600281/24/94]
MSiG 95/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.05.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 39 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 06.05.2024 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1212370. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/561412/23/569]
MSiG 183/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 11.09.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 38 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 1212369. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/561412/23/168]
MSiG 183/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 11.09.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 37 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 1212368. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/561412/23/767]
MSiG 183/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 11.09.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 36 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 2. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 1212367. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/561412/23/366]
MSiG 183/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 11.09.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 35 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 11.09.2023 okres OD
01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 1185472. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/456424/22/579]
MSiG 222/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.11.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 34 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
X V. W P I S Y D O
Poz. 1185471. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/456424/22/178]
MSiG 222/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.11.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 33 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 1185470. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/456424/22/777]
MSiG 222/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.11.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 32 następującej treści:
2 Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 2. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 1185469. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/456424/22/376]
MSiG 222/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.11.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 31 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 03.11.2022 okres OD
01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 543534. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0 0 0 0365849. SĄD REJONOWY KATOWICE
- WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 24.09.2010.
[KA.VIII NS-REJ.KRS/16260/22/569]
Rzuć okiemMSiG 139/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 05.07.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 30 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu wykreślić:
1 1. PAZIO 2. ALICJA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 2 1. RAJCZYK 2. KARINA
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Poz. 340845. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0 0 0 0365849. SĄD REJONOWY KATOWICE
- WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 24.09.2010.
[KA.VIII NS-REJ.KRS/12158/22/71]
Rzuć okiemMSiG 110/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.05.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 29 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub.
Dane osób wchodzących w skład organu wpisać:
1 1. PAZIO 2. ALICJA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 2 1. RAJCZYK 2. KARINA
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Poz. 1154728. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0 0 0 0365849. SĄD REJONOWY KATOWICE
- WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 24.09.2010.
[KA.VIII NS-REJ.KRS/29339/21/533]
Rzuć okiemMSiG 234/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 24.11.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 28 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wpisać: 1 1.
30 Z WYTWARZANIE I ZAOPATRYWANIE W PARĘ
WODNĄ, GORĄCĄ WODĘ I POWIETRZE DO UKŁADÓW KLIMATYZACYJNYCH wykreślić: 1 2. 05 10
Z WYDOBYWANIE WĘGLA KAMIENNEGO 2 2. 05
20 Z WYDOBYWANIE WĘGLA BRUNATNEGO
(LIGNITU) 3 2. 09 90 Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA
WSPOMAGAJĄCA POZOSTAŁE GÓRNICTWO
I WYDOBYWANIE 4 2. 16 10 Z PRODUKCJA WYROBÓW TARTACZNYCH 5 2. 16 29 Z PRODUKCJA
POZOSTAŁYCH WYROBÓW Z DREWNA; PRODUKCJA WYROBÓW Z KORKA, SŁOMY I MATERIAŁÓW UŻYWANYCH DO WYPLATANIA 6 2. 19 20
Z WYTWARZANIE I PRZETWARZANIE PRODUKTÓW
RAFINACJI ROPY NAFTOWEJ 7 2. 23 32 Z PRODUKCJA CEGIEŁ, DACHÓWEK I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH, Z WYPALANEJ GLINY 8 2. 23 52 Z PRODUKCJA WAPNA I GIPSU 9 2. 23 61 Z PRODUKCJA
WYROBÓW BUDOWLANYCH Z BETONU 10 2. 23
63 Z PRODUKCJA MASY BETONOWEJ PREFABRYKOWANEJ 11 2. 23 64 Z PRODUKCJA ZAPRAWY
MURARSKIEJ 12 2. 23 69 Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW Z BETONU, GIPSU I CEMENTU
13 2. 24 33 Z PRODUKCJA WYROBÓW FORMOWANYCH NA ZIMNO 14 2. 25 11 Z PRODUKCJA KONSTRUKCJI METALOWYCH I ICH CZĘŚCI 15 2. 25 12
Z PRODUKCJA METALOWYCH ELEMENTÓW STOLARKI BUDOWLANEJ 16 2. 25 29 Z PRODUKCJA
POZOSTAŁYCH ZBIORNIKÓW, CYSTERN I POJEMNIKÓW METALOWYCH 17 2. 25 30 Z PRODUKCJA
WYTWORNIC PARY, Z WYŁĄCZENIEM KOTŁÓW DO
CENTRALNEGO OGRZEWANIA GORĄCĄ WODĄ 18
2. 25 62 Z OBRÓBKA MECHANICZNA ELEMENTÓW
METALOWYCH 19 2. 25 91 Z PRODUKCJA POJEMNIKÓW METALOWYCH 20 2. 32 99 Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW, GDZIE INDZIEJ
NIESKLASYFIKOWANA 21 2. 33 11 Z NAPRAWA
I KONSERWACJA METALOWYCH WYROBÓW
GOTOWYCH 22 2. 33 17 Z NAPRAWA I KONSERWACJA POZOSTAŁEGO SPRZĘTU TRANSPORTOWEGO 23 2. 33 19 Z NAPRAWA I KONSERWACJA
POZOSTAŁEGO SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA 24
2. 33 20 Z INSTALOWANIE MASZYN PRZEMYSŁOWYCH, SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA 25 2. 35
30 Z WYTWARZANIE I ZAOPATRYWANIE W PARĘ
WODNĄ, GORĄCĄ WODĘ I POWIETRZE DO UKŁADÓW KLIMATYZACYJNYCH 26 2. 36 00 Z POBÓR,
UZDATNIANIE I DOSTARCZANIE WODY 27 2. 38 31
Z DEMONTAŻ WYROBÓW ZUŻYTYCH 28 2. 38 32
Z ODZYSK SUROWCÓW Z MATERIAŁÓW SEGREGOWANYCH 29 2. 41 10 Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW 30 2. 41 20 Z ROBOTY
BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM
BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH 31 2. 42 11 Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ
DRÓG I AUTOSTRAD 32 2. 42 91 Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ OBIEKTÓW INŻYNIERII WODNEJ 33 2. 42 99 Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ
POZOSTAŁYCH OBIEKTÓW INŻYNIERII LĄDOWEJ
I WODNEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
34 2. 43 11 Z ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW
BUDOWLANYCH 35 2. 43 12 Z PRZYGOTOWANIE
TERENU POD BUDOWĘ 36 2. 43 13 Z WYKONYWANIE WYKOPÓW I WIERCEŃ GEOLOGICZNO-INŻYNIERSKICH 37 2. 43 29 Z WYKONYWANIE
POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH 38
2. 43 31 Z TYNKOWANIE 39 2. 43 32 Z ZAKŁADANIE
STOLARKI BUDOWLANEJ 40 2. 43 33 Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE
ŚCIAN 41 2. 43 34 Z MALOWANIE I SZKLENIE 42
2. 43 39 Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT
ł nie BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH 43 2. 43
91 Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ
DACHOWYCH 44 2. 43 99 Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ
NIESKLASYFIKOWANE 45 2. 46 13 Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ DREWNA I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH
46 2. 46 71 Z SPRZEDAŻ HURTOWA PALIW I PRODUKTÓW POCHODNYCH 47 2. 46 72 Z SPRZEDAŻ
HURTOWA METALI I RUD METALI 48 2. 46 73
Z SPRZEDAŻ HURTOWA DREWNA, MATERIAŁÓW
BUDOWLANYCH I WYPOSAŻENIA SANITARNEGO
49 2. 46 74 Z SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW
METALOWYCH ORAZ SPRZĘTU I DODATKOWEGO
35 WYPOSAŻENIA HYDRAULICZNEGO I GRZEJNEGO
50 2. 46 75 Z SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW
CHEMICZNYCH 51 2. 46 76 Z SPRZEDAŻ HURTOWA POZOSTAŁYCH PÓŁPRODUKTÓW 52 2. 46
77 Z SPRZEDAŻ HURTOWA ODPADÓW I ZŁOMU
53 2. 49 41 Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW
54 2. 49 50 B TRANSPORT RUROCIĄGOWY POZOSTAŁYCH TOWARÓW 55 2. 49 50 A TRANSPORT
RUROCIĄGAMI PALIW GAZOWYCH 56 2. 52 10
A MAGAZYNOWANIE I PRZECHOWYWANIE PALIW
GAZOWYCH 57 2. 52 10 B MAGAZYNOWANIE
I PRZECHOWYWANIE POZOSTAŁYCH TOWARÓW
58 2. 52 21 Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT LĄDOWY 59 2. 52 24 A PRZEŁADUNEK TOWARÓW W PORTACH MORSKICH 60
2. 52 24 B PRZEŁADUNEK TOWARÓW W PORTACH
ŚRÓDLĄDOWYCH 61 2. 52 24 C PRZEŁADUNEK
TOWARÓW W POZOSTAŁYCH PUNKTACH PRZEŁADUNKOWYCH 62 2. 56 10 A RESTAURACJE
I INNE STAŁE PLACÓWKI GASTRONOMICZNE
63 2. 56 10 B RUCHOME PLACÓWKI GASTRONOMICZNE 64 2. 56 21 Z PRZYGOTOWYWANIE
I DOSTARCZANIE ŻYWNOŚCI DLA ODBIORCÓW
ZEWNĘTRZNYCH (KATERING) 65 2. 56 29 Z POZOSTAŁA USŁUGOWA DZIAŁALNOŚĆ GASTRONOMICZNA 66 2. 56 30 Z PRZYGOTOWYWANIE
I PODAWANIE NAPOJÓW 67 2. 64 91 Z LEASING
FINANSOWY 68 2. 68 10 Z KUPNO I SPRZEDAŻ
NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK 69
2. 68 20 Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI 70
2. 68 31 Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 71 2. 68 32 Z ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WYKONYWANE NA ZLECENIE
72 2. 69 20 Z DZIAŁALNOŚĆ RACHUNKOWO-KSIĘGOWA; DORADZTWO PODATKOWE 73 2. 71 11
Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY 74
2. 71 12 Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII
I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE 75
2. 74 90 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ
NIESKLASYFIKOWANA 76 2. 77 12 Z WYNAJEM
I DZIERŻAWA POZOSTAŁYCH POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 77
2. 77 39 Z WYNAJEM I DZIERŻAWA POZOSTAŁYCH MASZYN, URZĄDZEŃ ORAZ DÓBR MATERIALNYCH, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
78 2. 80 20 Z DZIAŁALNOŚĆ OCHRONIARSKA
W ZAKRESIE OBSŁUGI SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA 79 2. 81 10 Z DZIAŁALNOŚĆ POMOCNICZA ZWIĄZANA Z UTRZYMANIEM PORZĄDKU
W BUDYNKACH 80 2. 81 30 Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ZAGOSPODAROWANIEM
TERENÓW ZIELENI 81 2. 37 00 Z ODPROWADZANIE
I OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW 82 2. 38 11 Z ZBIERANIE
ODPADÓW INNYCH NIŻ NIEBEZPIECZNE 83 2. 38
12 Z ZBIERANIE ODPADÓW NIEBEZPIECZNYCH 84
2. 39 00 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z REKULTYWACJĄ I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA
ZWIĄZANA Z GOSPODARKĄ ODPADAMI
Poz. 813656. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/332859/21/93]
MSiG 192/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.09.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 27 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 813655. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/332859/21/692]
MSiG 192/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.09.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 26 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 813654. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/332859/21/291]
MSiG 192/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.09.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 25 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 2. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 813653. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/332858/21/579]
MSiG 192/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.09.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 24 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 23.09.2021 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 894405. „U CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/252821/20/461]
MSiG 202/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 23 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 894404. „U CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/252821/20/60]
MSiG 202/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 22 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 894403. „U CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/252821/20/659]
MSiG 202/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 21 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 2. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 894402. „U CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/252821/20/258]
MSiG 202/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 20 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 06.10.2020 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 607636. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/138853/19/436]
MSiG 131/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 02.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 19 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 607635. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/138853/19/35]
MSiG 131/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 02.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 18 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 607634. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/138853/19/634]
MSiG 131/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 02.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 17 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 2. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 607633. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/138853/19/233]
MSiG 131/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 02.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 16 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 02.07.2019 okres OD
01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 482702. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/126601/19/459]
MSiG 124/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.06.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 15 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 482701. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/126601/19/58]
MSiG 124/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.06.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 14 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 21.06.2019 okres OD
01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 1011205. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/817427/18/942]
MSiG 220/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 11.09.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 13 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 1011204. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000365849. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.09.2010.
[RDF/817426/18/541]
MSiG 220/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 11.09.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 12 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 2. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 297171. „U&R CALOR” SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
KRS 0000365849. SĄD REJONOWY KATOWICE-
-WSCHÓD W KATOWICACH WYDZIAŁ VIII GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 24.09.2010.
[KA.VIII NS-REJ.KRS/33266/17/790]
MSiG 176/2017XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.08.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 03.07.2017 okres OD
01.01.2016 DO 31.12.2016 1 2. OD 01.01.2016 DO
31.12.2016 1 3. OD 01.01.2016 DO 31.12.2016 1 4. O
01.01.2016 DO 31.12.2016
Poz. 325609. „U&R CALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000365849.
SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH WYDZIAŁ VIII GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
24.09.2010.
[KA.VIII NS-REJ.KRS/29218/16/403]
MSiG 196/2016XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
nie W dniu 30.09.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 01.07.2016 okres OD
01.01.2015 DO 31.12.2015 1 2. OD 01.01.2015 DO
31.12.2015 1 3. OD 01.01.2015 DO 31.12.2015 1 4. OD
01.01.2015 DO 31.12.2015
Krajowy Rejestr Zadłużonych
U&r Calor nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji U&r Calor wynosi 2,77%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,410% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 2,77% w 2025 roku. • 4,57% w 2024 roku. • 1,95% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
U&r Calor charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla U&r Calor wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 4,47 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 4,47 mln zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Maksymalny kredyt wynosił: • 4,47 mln zł w 2025 roku. • 4,32 mln zł w 2024 roku. • 8,14 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
12 372 824
zł.
Koszty operacyjne U&r Calor wyniosły
108 981 870
zł.
Wynagrodzenia stanowią
11,4%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
1 573 083 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 12 372 824 zł w 2025 roku • 10 690 903 zł w 2024 roku • 9 226 659 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
3,2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
11,4% w 2025 roku •
10,2% w 2024 roku •
5% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów U&r Calor wyniosła 125 576 472 zł.
a
ktywa trwałe to 92 569 034 zł.
a
ktywa obrotowe to 33 007 438 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 125 576 472 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 12 225 846 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 113 350 626 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 6 743 029 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 1 019 797 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 125 576 472 zł sumy bilansowej i 12 225 846 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 106 633 730 zł sumy bilansowej i 11 614 697 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 139 062 530 zł sumy bilansowej i 10 186 253 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 0,49%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 5%.
Marża operacyjna wyniosła 2,45%.
Marża netto wyniosła 0,55%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
3,5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
47 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
3 punkty procentowe rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
2 punkty procentowe rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania U&r Calor wyniosły 113 350 626 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 125 576 472 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 90,3%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 7 762 826 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 113 350 626 zł w 2025 roku • 95 019 033 zł w 2024 roku • 128 876 278 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
1,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 90% w 2025 roku • 89% w 2024 roku • 93% w 2023 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji U&r Calor wynosi 0,53 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,5 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
Płynność gotówkowa wynosi 0,02, czyli same środki pieniężne pokrywają 2% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Aktywa obrotowe (33 007 438 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (62 285 012 zł) o 29 277 575 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
33 mln zł
62,3 mln zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Rachunki do zapłaty
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 1,1 mln zł należności i inne: 30 mln zł zapasy do sprzedania: 1,9 mln zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 0,53 zł, z czego 0,02 zł w gotówce.
0,53
płynność bieżąca
0,5
płynność szybka
0,02
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika wynosi 0,1 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 0,53 w 2025 roku • 0,56 w 2024 roku • 0,72 w 2023 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji U&r Calor wynosi 103 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 190 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców. Po oczyszczeniu mianownika z amortyzacji rotacja zobowiązań wynosi 201 dni.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -87 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna. Bez amortyzacji w mianowniku luka wynosi -98 dni.
Rotacja zapasów wynosi 7 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynoszą 28 837 512 zł, z czego 28 837 512 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza-87 dni
firma płaci dostawcom 87 dni później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
103 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 103 dni
190 dni
bez amortyzacji201 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 190 dniach
Rotacja zapasów7 dni
towar leży w magazynie 7 dni, zanim firma go sprzeda
7 dni
Należności handlowe28,8 mln zł
klienci są winni firmie 28,8 mln zł
do 12 miesięcy28,8 mln zł · 100%
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 103 dni w 2025 roku • 73 dni w 2024 roku • 83 dni w 2023 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji U&r Calor wynoszą 100 854 825 zł.
Największa wykazana kategoria to zużycie materiałów i energii: 74 881 941 zł, czyli 74% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 10 074 143 zł, czyli 10% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to amortyzacja: 6 121 693 zł, czyli 6% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem100,9 mln zł
Zużycie materiałów i energii74,9 mln zł · 74%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)10,1 mln zł · 10%
Amortyzacja6,1 mln zł · 6%
Usługi obce4,1 mln zł · 4%
Podatki i opłaty2,5 mln zł · 2%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia2,3 mln zł · 2%
Pozostałe koszty rodzajowe963 tys. zł · <1%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 100,9 mln zł w 2025 roku • 102,5 mln zł w 2024 roku • 182,1 mln zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: zużycie materiałów i energii, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), amortyzacja. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja U&r Calor wykazała przychody na poziomie 111 915 739 zł.
Organizacja zarobiła 847 836 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 236 687 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 611 149 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 27,9% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację obniża się w czasie. Średni spadek podatku dochodowego wynosi
1 367 789 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 236 687 zł w 2025 roku • 236 236 zł w 2024 roku • 2 972 264 zł w 2023 roku
Organizacja U&r Calor wykazała zysk netto większy niż 51% organizacji z branży "Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 89% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 89% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 20% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 21% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 17% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 34% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 63% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,28%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 51% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 89% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 87% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 89% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 20% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 21% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 17% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 34% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 63% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 wynosił on 0,28%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 52 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:102 360 361,08
– od jednostek powiązanych2 500 407,85
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów102 665 359,58
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) (+1)-319 723,50
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów14 725,00
B. Koszty działalności operacyjnej100 854 824,81
I. Amortyzacja6 121 692,78
II. Zużycie materiałów i energii74 881 940,53
III. Usługi obce4 066 310,50
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)2 448 606,96
V. Wynagrodzenia10 074 143,39
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)2 298 680,29
VII. Pozostałe koszty rodzajowe963 450,36
VIII. Wartość sprzedanych towarów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)1 505 536,27
D. Pozostałe przychody operacyjne9 360 908,90
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych12 758,58
II. Dotacje1 820 512,44
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych328 137,92
IV. Inne przychody operacyjne7 199 499,96
E. Pozostałe koszty operacyjne8 127 044,86
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych1 381 961,52
III. Inne koszty operacyjne6 745 083,34
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)2 739 400,31
G. Przychody finansowe194 469,48
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)194 454,18
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne15,30
H. Koszty finansowe2 086 033,51
I. Odsetki, w tym: (+1)1 762 840,15
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne323 193,36
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)847 836,28
J. Podatek dochodowy236 686,93
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)611 149,35
Pełne sprawozdania finansowe organizacji U&r Calor składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 4 złożono po terminie, a 5 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 29 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 7 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+29
dni względem terminu
5
w terminie
4
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
+7 dni22-07-2026
2024
−1 mies. 19 dni27-05-2025
2023
−2 mies. 10 dni06-05-2024
2022
+1 mies. 28 dni11-09-2023
2021
+19 dni03-11-2022
2020
−22 dni23-09-2021
2019
−9 dni06-10-2020
2018
−13 dni02-07-2019
2017
+11 mies. 11 dni21-06-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie