Organizacja Busclub osiągnęła 14 271 138 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 14 269 966 zł. Pozostałe przychody to 1171 zł.
Całkowite koszty wyniosły 14 069 132 zł.
Zysk netto wyniósł 200 834 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 70 191 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 14 271 138 zł w 2025 roku. • 15 367 081 zł w 2024 roku. • 12 214 427 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -157 171 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 200 834 zł w 2025 roku. • 1 042 879 zł w 2024 roku. • 778 751 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Busclub wynosi 10 959 880 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
642 451 zł a 35 677 844 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 792 336 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 10 959 880 zł w 2025 roku. • 14 908 060 zł w 2024 roku. • 11 257 954 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Busclub wynosi 221 tys. zł.
EBITDA Busclub wynosi 620 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
192 856 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 221 070 zł w
2025 roku. • 1 135 616 zł w
2024 roku. • 948 385 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
253 225 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 619 701 zł w
2025 roku. • 1 197 551 zł w
2024 roku. • 1 005 508 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Busclub wynosi 23 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 23 os. w 2025 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2024 roku. • 23 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Busclub wynosi 2,86%. To oznacza, że firma ma szansę 2,86% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,318% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,86% w 2025 roku. • 2,86% w 2024 roku. • 2,87% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Busclub wynosi 0,20%. To oznacza, że firma ma szansę 0,20% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,022% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,20% w 2025 roku. • 0,13% w 2024 roku. • 0,71% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Busclub charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 9 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Busclub wynosi 137 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 571 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 571 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
10 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 137 tys. zł w 2025 roku. • 285 tys. zł w 2024 roku. • 137 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 123 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 571 tys. zł w 2025 roku. • 615 tys. zł w 2024 roku. • 488 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 390 993
zł.
Koszty operacyjne Busclub wyniosły
14 048 896
zł.
Wynagrodzenia stanowią
10%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
56 596 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 390 993 zł w 2025 roku • 1 495 678 zł w 2024 roku • 1 259 441 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
10% w 2025 roku •
11% w 2024 roku •
11% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Busclub wyniosła 2 912 627 zł.
a
ktywa obrotowe to 855 276 zł.
a
ktywa trwałe to 2 057 351 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 912 627 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 056 025 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 856 602 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -868 838 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 912 627 zł w 2025 roku. • 1 847 273 zł w 2024 roku. • 1 934 432 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 7%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 23%.
Marża operacyjna wyniosła 2%.
Marża netto wyniosła 1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.9 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Busclub wyniosły 2 056 025 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 912 627 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 71%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -588 241 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2 056 025 zł w 2025 roku • 1 191 505 zł w 2024 roku • 2 321 543 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 71% w 2025 roku • 65% w 2024 roku • 120% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Busclub wykazała przychody na poziomie 14 271 138 zł.
Organizacja zarobiła 222 241 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 21 407 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 200 834 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 21 407 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku