Organizacja Usług Energetycznych SPE osiągnęła 445 033 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 445 033 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 398 075 zł.
Zysk netto wyniósł 46 959 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 13 154 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 445 033 zł w 2025 roku. • 427 551 zł w 2024 roku. • 366 304 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 6758 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 46 959 zł w 2025 roku. • -26 540 zł w 2024 roku. • -372 958 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Usług Energetycznych SPE wynosi 565 566 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
81 042 zł a 1 112 583 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 40 374 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 565 566 zł w 2025 roku. • 330 857 zł w 2024 roku. • 309 930 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Usług Energetycznych SPE wynosi 52 tys. zł.
EBITDA Usług Energetycznych SPE wynosi 52 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
7404 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 52 235 zł w
2025 roku. • -26 505 zł w
2024 roku. • -373 988 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
7404 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 52 235 zł w
2025 roku. • -26 505 zł w
2024 roku. • -368 541 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Usług Energetycznych SPE mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Usług Energetycznych SPE wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Usług Energetycznych SPE wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,008% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2025 roku. • 0,04% w 2024 roku. • 0,20% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Usług Energetycznych SPE charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Usług Energetycznych SPE wynosi 16 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 8 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 29 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 8 tys. zł a 29 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
2 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 16 tys. zł w 2025 roku. • 7 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 8 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 29 tys. zł w 2025 roku. • 17 tys. zł w 2024 roku. • 21 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
280 283
zł.
Koszty operacyjne Usług Energetycznych SPE wyniosły
392 799
zł.
Wynagrodzenia stanowią
71%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
5202 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 280 283 zł w 2025 roku • 341 542 zł w 2024 roku • 335 599 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
71% w 2025 roku •
75% w 2024 roku •
45% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Usług Energetycznych SPE wyniosła 137 154 zł.
a
ktywa obrotowe to 110 554 zł.
a
ktywa trwałe to 26 600 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 137 154 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 29 098 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 108 056 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -28 793 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 137 154 zł w 2025 roku. • 94 052 zł w 2024 roku. • 122 840 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 34%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 43%.
Marża operacyjna wyniosła 12%.
Marża netto wyniosła 11%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 9.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.6 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Usług Energetycznych SPE wyniosły 29 098 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 137 154 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 21%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -39 627 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 29 098 zł w 2025 roku • 32 954 zł w 2024 roku • 35 203 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 9.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 21% w 2025 roku • 35% w 2024 roku • 29% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Usług Energetycznych SPE wykazała przychody na poziomie 445 033 zł.
Organizacja zarobiła 52 235 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 5276 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 46 959 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 647 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 5276 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Usług Energetycznych SPE wykazała zysk netto większy niż 77% organizacji z branży "Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane".
Organizacja wykazała przychód większy niż 71% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 50% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 65% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 65% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 80% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.05%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 77% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 71% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 66% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 50% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 65% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 65% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 80% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.05%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 7 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 52 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 84 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-52
dni względem terminu
7
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 24 dni22-04-2026
2024
−2 mies. 18 dni28-04-2025
2023
−2 mies. 28 dni18-04-2024
2022
−4 mies. 25 dni20-02-2023
2021
−5 mies. 2 dni16-05-2022
2020
+2 mies. 15 dni29-12-2021
2019
−6 dni09-10-2020
2018
−3 dni12-07-2019
2017
+16 dni31-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Największym udziałowcem od 13.02.2026 jest Stowarzyszenie Polskich Energetyków Oddział W Radomiu kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 09.07.2024 do 13.02.2026
był Stowarzyszenie Polskich Energetyków Oddział W Radomiu kontrolując 98% udziałów.
W okresie od 19.12.2019 do 09.07.2024 najwięcej udziałów posiadał Stowarzyszenie Polskich Energetyków Oddział W Radomiu. Jego udziały w tym czasie wynosiły 97%.