SĄD REJONOWY W RZESZOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE PRAW I OBOWIĄZKÓW MAJĄTKOWYCH I NIEMAJĄTKOWYCH ORAZ PODPISYWANIA DOKUMENTÓW W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIENI SĄ DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE
Organizacja Samres ERG W Strzyżowie osiągnęła 11 439 574 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 11 439 381 zł. Pozostałe przychody to 194 zł.
Całkowite koszty wyniosły 11 439 381 zł.
Zysk netto wyniósł 0 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 352 660 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 11 439 574 zł w 2025 roku. • 11 522 220 zł w 2024 roku. • 10 733 149 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -5347 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 0 zł w 2025 roku. • 65 053 zł w 2024 roku. • 117 987 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Samres ERG W Strzyżowie wynosi 8 360 094 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 28 598 936 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 205 286 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 8 360 094 zł w 2025 roku. • 8 866 831 zł w 2024 roku. • 8 557 404 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Samres ERG W Strzyżowie wynosi -178 tys. zł.
EBITDA Samres ERG W Strzyżowie wynosi -112 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
28 691 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -177 803 zł w
2025 roku. • 88 798 zł w
2024 roku. • 179 365 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
28 689 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -111 913 zł w
2025 roku. • 190 148 zł w
2024 roku. • 233 398 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Samres ERG W Strzyżowie wynosi 33 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 33 os. w 2025 roku. • 33 os. w 2024 roku. • 28 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Samres ERG W Strzyżowie wynosi 2,87%. To oznacza, że firma ma szansę 2,87% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,87% w 2025 roku. • 2,87% w 2024 roku. • 2,88% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Samres ERG W Strzyżowie wynosi 0,12%. To oznacza, że firma ma szansę 0,12% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,004% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,12% w 2025 roku. • 0,07% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Samres ERG W Strzyżowie charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Samres ERG W Strzyżowie wynosi 186 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 458 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 458 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
5 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 186 tys. zł w 2025 roku. • 219 tys. zł w 2024 roku. • 196 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 13 tys. zł w 2024 roku. • 24 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 458 tys. zł w 2025 roku. • 461 tys. zł w 2024 roku. • 429 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
2 145 251
zł.
Koszty operacyjne Samres ERG W Strzyżowie wyniosły
11 617 183
zł.
Wynagrodzenia stanowią
18%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
92 375 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 2 145 251 zł w 2025 roku • 1 974 350 zł w 2024 roku • 1 738 864 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
18% w 2025 roku •
17% w 2024 roku •
16% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Samres ERG W Strzyżowie wyniosła 1 732 113 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 173 294 zł.
a
ktywa trwałe to 558 820 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 732 113 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 753 832 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 978 281 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -17 625 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 732 113 zł w 2025 roku. • 1 889 982 zł w 2024 roku. • 2 045 795 zł w 2023 roku.
Rentowność
Marża operacyjna wyniosła -2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Samres ERG W Strzyżowie wyniosły 753 832 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 732 113 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 44%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -6383 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 753 832 zł w 2025 roku • 656 466 zł w 2024 roku • 805 766 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 44% w 2025 roku • 35% w 2024 roku • 39% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Samres ERG W Strzyżowie wykazała przychody na poziomie 11 439 574 zł.
Organizacja zarobiła 12 324 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 12 324 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 0 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 100% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1541 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 12 324 zł w 2025 roku • 22 467 zł w 2024 roku • 55 888 zł w 2023 roku
Organizacja Samres ERG W Strzyżowie wykazała zysk netto większy niż 36% organizacji z branży "Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 91% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 80% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 55% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 37% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 32% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 33% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 22% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 82% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 36% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 91% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 80% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 55% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 37% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 32% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 33% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 22% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 82% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 102 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 106 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-102
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 16 dni31-03-2026
2024
−3 mies. 17 dni30-03-2025
2023
−3 mies. 18 dni29-03-2024
2022
−3 mies. 16 dni31-03-2023
2021
−3 mies. 5 dni12-07-2022
2020
−3 mies. 25 dni22-06-2021
2019
−5 mies. 18 dni30-04-2020
2018
−3 mies. 21 dni26-03-2019
2017
−2 dni13-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Błażej Renata posiada 1997
udziałów,
które stanowią
26.1% firmy.
Przygoda Elżbieta posiada 1972
udziałów,
które stanowią
25.8% firmy.
Furtak Marzena posiada 1762
udziałów,
które stanowią
23.0% firmy.
Gazda Aneta posiada 1716
udziałów,
które stanowią
22.4% firmy.