SĄD REJONOWY SZCZECIN-CENTRUM W SZCZECINIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI I SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO UPRAWNIONY JEST CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE, A W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO UPRAWNIONY JEST PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE, A KAŻDY Z POZOSTAŁYCH CZŁONKÓW ZARZĄDU UPRAWNIONY JEST DO REPREZENTACJI ŁĄCZNIE Z PREZESEM LUB ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Euro Marketing & Investment osiągnęła 0 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 0 zł.
Zysk netto wyniósł 0 zł.
Spółka wykazuje stałe przychody w czasie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 2029 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 0 zł w 2024 roku. • -15 006 zł w 2023 roku. • -2357 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Euro Marketing & Investment wynosi 0 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 0 zł.
Wartość organizacji nie zmienia się w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Euro Marketing & Investment.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Euro Marketing & Investment wynosi 4,34%. To oznacza, że firma ma szansę 4,34% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 4,34% w 2024 roku. • 4,34% w 2023 roku. • 4,34% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Euro Marketing & Investment wynosi 4,49%. To oznacza, że firma ma szansę 4,49% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,201% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 4,49% w 2024 roku. • 14,5% w 2023 roku. • 10,3% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Euro Marketing & Investment charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Euro Marketing & Investment wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Euro Marketing & Investment wyniosła 1 165 919 zł.
a
ktywa obrotowe to 62 976 zł.
a
ktywa trwałe to 1 102 943 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 165 919 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 4 601 320 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -3 435 402 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 8836 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 165 919 zł w 2024 roku. • 1 165 919 zł w 2023 roku. • 1 165 919 zł w 2022 roku.
Rentowność
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Euro Marketing & Investment wyniosły 4 601 320 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 165 919 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 395%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 24 099 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 4 601 320 zł w 2024 roku • 4 601 320 zł w 2023 roku • 4 564 323 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 0.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 395% w 2024 roku • 395% w 2023 roku • 391% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Euro Marketing & Investment wykazała przychody na poziomie 0 zł.
Organizacja zarobiła 0 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 0 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za NaN% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Organizacja Euro Marketing & Investment wykazała zysk netto większy niż 52% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 48% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 95% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 45% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 27% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 52% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 0% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 48% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 95% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 45% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 27% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 6 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 182 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 14 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+182
dni względem terminu
2
w terminie
6
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+14 dni29-07-2025
2023
+12 mies. 19 dni29-07-2025
2022
+9 mies. 13 dni23-04-2024
2021
+18 mies. 16 dni23-04-2024
2020
−4 mies. 29 dni19-05-2021
2019
+5 mies. 8 dni22-03-2021
2018
−12 dni03-07-2019
2017
+7 mies. 16 dni26-02-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Magnitz Sebatian Alexander Rudolf posiada 100
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Magnitz Frank posiada 100
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Magnitz Sebatian (50% udziałów) • Magnitz Frank (50% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 21.09.2021 do 19.04.2024: • Magnitz Sebatian (50% udziałów) • Magnitz Frank (50% udziałów)
W okresie od 08.09.2005 do 21.09.2021 najwięcej udziałów posiadał Stegmeyer Helmut Erwin. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.