Organizacja Perfekcja M osiągnęła 25 772 399 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2 237 292 zł. Pozostałe przychody to 23 535 107 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 169 340 zł.
Zysk netto wyniósł 67 952 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -1 399 734 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 25 772 399 zł w 2025 roku. • 27 337 323 zł w 2024 roku. • 34 544 338 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -8244 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 67 952 zł w 2025 roku. • -86 901 zł w 2024 roku. • 138 491 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Perfekcja M wynosi 17 574 223 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
120 816 zł a 64 430 997 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 980 462 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 17 574 223 zł w 2025 roku. • 18 294 735 zł w 2024 roku. • 23 822 419 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Perfekcja M wynosi -557 tys. zł.
EBITDA Perfekcja M wynosi -552 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
23 416 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -557 369 zł w
2025 roku. • -739 542 zł w
2024 roku. • -597 310 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
26 049 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -552 436 zł w
2025 roku. • -738 392 zł w
2024 roku. • -585 270 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Perfekcja M mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 — 10 os. (szac.) w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Perfekcja M wynosi 2,83%. To oznacza, że firma ma szansę 2,83% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,83% w 2025 roku. • 2,82% w 2024 roku. • 2,80% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Perfekcja M wynosi 0,06%. To oznacza, że firma ma szansę 0,06% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,06% w 2025 roku. • 0,15% w 2024 roku. • 0,05% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Perfekcja M charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Perfekcja M wynosi 146 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 773 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 773 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
14 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 146 tys. zł w 2025 roku. • 139 tys. zł w 2024 roku. • 210 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 773 tys. zł w 2025 roku. • 820 tys. zł w 2024 roku. • 1,04 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
402 833
zł.
Koszty operacyjne Perfekcja M wyniosły
2 794 661
zł.
Wynagrodzenia stanowią
14%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-37 508 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 402 833 zł w 2025 roku • 421 296 zł w 2024 roku • 435 059 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
14% w 2025 roku •
13% w 2024 roku •
13% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Perfekcja M wyniosła 440 012 zł.
a
ktywa obrotowe to 432 536 zł.
a
ktywa trwałe to 7477 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 440 012 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 278 924 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 161 088 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -81 014 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 440 012 zł w 2025 roku. • 404 252 zł w 2024 roku. • 557 484 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 15%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 42%.
Marża operacyjna wyniosła -25%.
Marża netto wyniosła 0%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.1 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji nie zmienia się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Perfekcja M wyniosły 278 924 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 440 012 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 63%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -61 908 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 278 924 zł w 2025 roku • 311 115 zł w 2024 roku • 238 956 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 63% w 2025 roku • 77% w 2024 roku • 43% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Perfekcja M wykazała przychody na poziomie 25 772 399 zł.
Organizacja zarobiła 67 952 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 67 952 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Perfekcja M wykazała zysk netto większy niż 76% organizacji z branży "Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 97% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 59% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 65% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 37% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 17% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 72% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 76% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.02%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 76% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 97% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 59% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 65% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 37% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 17% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 72% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 76% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 wynosił on 0.02%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 128 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 91 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-128
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 1 dni15-04-2026
2024
−3 mies. 9 dni07-04-2025
2023
−3 mies. 6 dni10-04-2024
2022
−3 mies. 12 dni04-04-2023
2021
−6 mies. 7 dni11-04-2022
2020
−5 mies. 25 dni23-04-2021
2019
−6 mies. 11 dni07-04-2020
2018
−3 mies. 21 dni26-03-2019
2017
−3 mies. 6 dni10-04-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki