Organizacja Handlowo-Usługowo- Rolmasz Hanna Rogowska Mirosław Rogowski osiągnęła 4 088 886 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 4 076 449 zł. Pozostałe przychody to 12 437 zł.
Całkowite koszty wyniosły 3 876 092 zł.
Zysk netto wyniósł 200 358 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -146 443 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 4 088 886 zł w 2025 roku. • 4 832 223 zł w 2024 roku. • 5 702 994 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 9440 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 200 358 zł w 2025 roku. • 317 962 zł w 2024 roku. • 205 820 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Handlowo-Usługowo- Rolmasz Hanna Rogowska Mirosław Rogowski wynosi 5 436 299 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 908 944 zł a 10 222 216 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 228 509 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 5 436 299 zł w 2025 roku. • 6 684 023 zł w 2024 roku. • 7 036 525 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Handlowo-Usługowo- Rolmasz Hanna Rogowska Mirosław Rogowski wynosi 188 tys. zł.
EBITDA Handlowo-Usługowo- Rolmasz Hanna Rogowska Mirosław Rogowski wynosi 194 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
11 915 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 187 921 zł w
2025 roku. • 310 328 zł w
2024 roku. • 205 821 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
8378 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 193 915 zł w
2025 roku. • 378 030 zł w
2024 roku. • 225 574 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Handlowo-Usługowo- Rolmasz Hanna Rogowska Mirosław Rogowski wynosi 2 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 os. w 2025 roku. • 3 os. w 2024 roku. • 3 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Handlowo-Usługowo- Rolmasz Hanna Rogowska Mirosław Rogowski wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Handlowo-Usługowo- Rolmasz Hanna Rogowska Mirosław Rogowski wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Handlowo-Usługowo- Rolmasz Hanna Rogowska Mirosław Rogowski charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Handlowo-Usługowo- Rolmasz Hanna Rogowska Mirosław Rogowski wynosi 290 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 28 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 876 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 28 tys. zł a 876 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
20 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 290 tys. zł w 2025 roku. • 327 tys. zł w 2024 roku. • 357 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 28 tys. zł w 2025 roku. • 47 tys. zł w 2024 roku. • 31 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 876 tys. zł w 2025 roku. • 929 tys. zł w 2024 roku. • 1,03 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
169 752
zł.
Koszty operacyjne Handlowo-Usługowo- Rolmasz Hanna Rogowska Mirosław Rogowski wyniosły
3 888 529
zł.
Wynagrodzenia stanowią
4%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
8422 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 169 752 zł w 2025 roku • 196 259 zł w 2024 roku • 176 651 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
4% w 2025 roku •
4% w 2024 roku •
3% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Handlowo-Usługowo- Rolmasz Hanna Rogowska Mirosław Rogowski wyniosła 2 647 914 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 606 762 zł.
a
ktywa trwałe to 41 153 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 647 914 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 102 655 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 2 545 259 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -257 368 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 647 914 zł w 2025 roku. • 3 012 461 zł w 2024 roku. • 3 318 333 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 8%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 8%.
Marża operacyjna wyniosła 5%.
Marża netto wyniosła 5%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Handlowo-Usługowo- Rolmasz Hanna Rogowska Mirosław Rogowski wyniosły 102 655 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 647 914 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 4%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -32 513 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 102 655 zł w 2025 roku • 91 536 zł w 2024 roku • 103 335 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 4% w 2025 roku • 3% w 2024 roku • 3% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Handlowo-Usługowo- Rolmasz Hanna Rogowska Mirosław Rogowski wykazała przychody na poziomie 4 088 886 zł.
Organizacja Handlowo-Usługowo- Rolmasz Hanna Rogowska Mirosław Rogowski wykazała zysk netto większy niż 80% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 71% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 75% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 15% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 61% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 57% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 61% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 48% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.4%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 80% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 71% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 75% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 15% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 61% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 57% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 61% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 48% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.4%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 111 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 107 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-111
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 17 dni30-03-2026
2024
−3 mies. 17 dni30-03-2025
2023
−3 mies. 21 dni26-03-2024
2022
−3 mies. 21 dni26-03-2023
2021
−3 mies. 23 dni24-06-2022
2020
−4 mies. 2 dni15-06-2021
2019
−6 mies. 23 dni26-03-2020
2018
−3 mies. 17 dni30-03-2019
2017
−18 dni27-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki