SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
JEŻELI ZARZĄD JEST WIELOOSOBOWY, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU LUB JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU Z PROKURENTEM, A JEŻELI ZARZĄD JEST JEDNOOSOBOWY, OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI MOŻE SKŁADAĆ JEDYNY CZŁONEK ZARZĄDU.
Organizacja Helvetia Services osiągnęła 3 374 262 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 3 374 260 zł. Pozostałe przychody to 3 zł.
Całkowite koszty wyniosły 3 234 011 zł.
Zysk netto wyniósł 140 249 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 17 958 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 3 374 262 zł w 2025 roku. • 3 048 734 zł w 2024 roku. • 3 454 536 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 8664 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 140 249 zł w 2025 roku. • 95 112 zł w 2024 roku. • 39 684 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Helvetia Services wynosi 3 177 053 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
366 550 zł a 8 435 656 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 92 445 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 3 177 053 zł w 2025 roku. • 2 554 001 zł w 2024 roku. • 2 568 580 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Helvetia Services wynosi 156 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
8168 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 156 021 zł w
2025 roku. • 158 213 zł w
2024 roku. • 172 342 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Helvetia Services.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Helvetia Services wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Helvetia Services wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,013% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,07% w 2024 roku. • 0,12% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Helvetia Services charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Helvetia Services wynosi 67 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 19 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 135 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 19 tys. zł a 135 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
3 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 67 tys. zł w 2025 roku. • 35 tys. zł w 2024 roku. • 33 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 19 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 135 tys. zł w 2025 roku. • 122 tys. zł w 2024 roku. • 137 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Helvetia Services wyniosły
3 218 238
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-12 225 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Helvetia Services wyniosła 840 140 zł.
a
ktywa obrotowe to 406 540 zł.
a
ktywa trwałe to 433 600 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 840 140 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 351 408 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 488 733 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 55 805 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 840 140 zł w 2025 roku. • 656 536 zł w 2024 roku. • 717 391 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 17%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 29%.
Marża operacyjna wyniosła 5%.
Marża netto wyniosła 4%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 298.9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Helvetia Services wyniosły 351 408 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 840 140 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 42%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -5662 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 351 408 zł w 2025 roku • 468 452 zł w 2024 roku • 574 964 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 7.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 42% w 2025 roku • 71% w 2024 roku • 80% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Helvetia Services wykazała przychody na poziomie 3 374 262 zł.
Organizacja zarobiła 154 699 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 14 450 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 140 249 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -279 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 14 450 zł w 2025 roku • 9611 zł w 2024 roku • 1060 zł w 2023 roku
Organizacja Helvetia Services wykazała zysk netto większy niż 91% organizacji z branży "Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura".
Organizacja wykazała przychód większy niż 95% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 45% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 79% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 77% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 87% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.6%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 91% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 95% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 92% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 77% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 45% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 43% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 79% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 77% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 87% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.6%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 8 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 20 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 72 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-20
dni względem terminu
8
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 12 dni04-05-2026
2024
−12 dni03-07-2025
2023
−3 dni12-07-2024
2022
−3 mies. 4 dni12-04-2023
2021
−3 mies. 21 dni26-06-2022
2020
−3 mies. 16 dni01-07-2021
2019
−3 mies. 28 dni19-06-2020
2018
+11 mies. 10 dni19-06-2020
2017
−2 dni13-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Avalon Fundacja Rodzinna posiada 137
udziałów,
które stanowią
50.2% firmy.
Rześny Rafał posiada 136
udziałów,
które stanowią
49.8% firmy.
Największym udziałowcem od 22.07.2024 jest Avalon Fundacja Rodzinna kontrolujący 50% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 15.11.2023 do 22.07.2024
był Rześny Igor kontrolując 50% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 13.01.2021 do 15.11.2023: • Bagiński Maciej (50% udziałów) • Rześny Rafał (50% udziałów)