CONSTANCE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS
0000026158
NIP
1130118829
REGON
011134806

Podmiot wykreślony z KRS: 19.06.2019

Podsumowanie

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
15,7 mln
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
128 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-4,4 mln
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
1,3 mln
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
WARSZAWA
Adres
GROTTGERA, 11 A
Kod pocztowy
00-785
Rejestracja
2001-07-17
Kapitał zakładowy
150000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Sposób reprezentacji
KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE ORAZ PROKURENT SAMODZIELNIE.
Branże
Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nichTransport lotniczy towarów i transport kosmicznyODPROWADZANIE I OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓWSprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachSprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachKonserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliPrzygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)OPIEKA ZDROWOTNATransport lotniczy pasażerskiDZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z WYŻYWIENIEMSprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliSprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachDziałalność wspomagająca edukacjęPrzygotowywanie i podawanie napojówDziałalność fizjoterapeutycznaDziałalność portali internetowychHANDEL DETALICZNY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU DETALICZNEGO POJAZDAMI SAMOCHODOWYMIPOBÓR, UZDATNIANIE I DOSTARCZANIE WODYZAKWATEROWANIEPOBÓR, UZDATNIANIE I DOSTARCZANIE WODYWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymiSprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachPozostała działalność związana z udostępnianiem pracownikówRestauracje i inne stałe placówki gastronomicznePozostała usługowa działalność gastronomicznaDziałalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznejDziałalność paramedycznaDziałalność szpitaliPozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowanaHotele i podobne obiekty zakwaterowania
Specjalizacja w rehabilitacji neurologicznej i ortopedycznej|Zastosowanie nowoczesnych technologii rehabilitacyjnych|Indywidualne plany terapii dla pacjentów|Całodobowa opieka oraz wsparcie psychologiczne|Szeroka oferta terapii wspomagających

Podstawowe wyniki finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Constance Care osiągnęła 128 000 zł przychodów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody operacyjne wyniosły 128 000 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite koszty wyniosły 4 498 000 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Strata netto wyniosła 4 370 000 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -692 200 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 128 000 zł w 2024 roku.
• 1 580 000 zł w 2023 roku.
• 2 308 000 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -1 062 600 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -4 370 000 zł w 2024 roku.
• -1 601 000 zł w 2023 roku.
• -363 000 zł w 2022 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacunkowa wycena organizacji Constance Care wynosi 1 285 333 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 0 zł a 6 400 000 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 1 717 017 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 1 285 333 zł w 2024 roku.
• 5 529 333 zł w 2023 roku.
• 5 391 417 zł w 2022 roku.

EBIT i EBITDA

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT Constance Care wynosi -234 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA Constance Care wynosi -152 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 350 800 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -234 000 zł w 2024 roku.
• 12 000 zł w 2023 roku.
• 511 000 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi 423 000 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• -152 000 zł w 2024 roku.
• 95 000 zł w 2023 roku.
• 595 000 zł w 2022 roku.

Zatrudnienie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacowane zatrudnienie Constance Care mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.

Ryzyko zamknięcia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Brak danych o ryzyku zamknięcia działalności dla organizacji Constance Care.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,576% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło:

Ryzyko niewypłacalności

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Constance Care wynosi 1,83%. To oznacza, że firma ma szansę 1,83% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,338% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 1,83% w 2024 roku.
• 0,99% w 2023 roku.
• 0,77% w 2022 roku.

Wiarygodność firmy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Constance Care charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.

Kredyt kupiecki

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki dla Constance Care wynosi 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 320 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 320 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 0 zł w 2024 roku.
• 0 zł w 2023 roku.
• 0 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 0 zł w 2024 roku.
• 0 zł w 2023 roku.
• 0 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny kredyt wynosił:
• 320 tys. zł w 2024 roku.
• 1,19 mln zł w 2023 roku.
• 1,03 mln zł w 2022 roku.

Wynagrodzenia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Koszty operacyjne Constance Care wyniosły 362 000 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 0 zł w 2024 roku
• 0 zł w 2023 roku
• 0 zł w 2022 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 0% w 2024 roku
• 0% w 2023 roku
• 0% w 2022 roku

Bilans

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość aktywów Constance Care wyniosła 15 691 000 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa obrotowe to 508 000 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa trwałe to 15 183 000 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość pasywów wyniosła 15 691 000 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 14 091 000 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
k
apitał (fundusz) własny to 1 600 000 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 281 600 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie:
• 15 691 000 zł w 2024 roku.
• 15 708 000 zł w 2023 roku.
• 15 517 000 zł w 2022 roku.

Rentowność

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -28%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -273%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna wyniosła -183%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto wyniosła -3,414%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -7 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -58.4 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -45 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -688 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania Constance Care wyniosły 14 091 000 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 15 691 000 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 90%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 949 800 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 14 091 000 zł w 2024 roku
• 9 740 000 zł w 2023 roku
• 10 380 000 zł w 2022 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 5 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 90% w 2024 roku
• 62% w 2023 roku
• 67% w 2022 roku

Podatek dochodowy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Constance Care wykazała przychody na poziomie 128 000 zł.
Brak danych

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Constance Care wykazała zysk netto większy niż 0% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich".
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Brak danych

Sprawozdania finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 18 dni po terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Sprawozdania finansowe były składane średnio 18 dni po ustawowym terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2017 zostało złożone 18 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2017
+18 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Walukiewicz Jarosław posiada 233 udziałów, które stanowią 77.7% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Walukiewicz Agata posiada 58 udziałów, które stanowią 19.3% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem od 09.11.2018 jest Walukiewicz Jarosław kontrolujący 78% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem w okresie od 15.11.2017 do 09.11.2018 był Walukiewicz Jarosław kontrolując 80% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W okresie od 06.09.2013 do 15.11.2017 najwięcej udziałów posiadał Walukiewicz Jarosław. Jego udziały w tym czasie wynosiły 80%.

Reprezentacja