Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Shinsung Automotive Europe wynosi 43 zł.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 43 zł w
2025 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Shinsung Automotive Europe wynosi -5 tys. zł.
EBITDA Shinsung Automotive Europe wynosi -5 tys. zł.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -4620 zł w
2025 roku.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -4620 zł w
2025 roku.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 3 obwieszczenia
dotyczące organizacji Shinsung Automotive Europe. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 20 października 2026.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 20 października 2026 (MSiG nr 204/2026).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
3
obwieszczenia w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 48305. SHINSUNG AUTOMOTIVE EUROPE SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawie.
KRS 0001176461. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY
W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO
REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 3 czerwca 2025 r.
[BMSiG-48148/2026]
UWAGAMSiG 204/2026I. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ KODEKS SPÓŁEK HANDLOWYCH/2. Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników Shinsung Automotive Europe sp. z o.o. w likwidacji z siedzibą w Warszawie
(KRS 0001176461) uchwałą z dnia 4 września 2026 r. postanowiło rozwiązać spółkę i postawić ją w stan likwidacji.
W związku z powyższym wzywa się wierzycieli spółki, aby
zgłosili swe wierzytelności w terminie 3 miesięcy od daty
ogłoszenia.
Pozostałe obwieszczenia (2) - mniej istotneZwiń pozostałe obwieszczenia
Poz. 1480246. SHINSUNG AUTOMOTIVE EUROPE
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001176461. SĄD REJONOWY DLA
M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 03.06.2025.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/63170/25/620]
Rzuć okiemMSiG 234/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
W dniu 01.12.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 3. TAYAN-
25, NTILLE NVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wpisać: 3. SHINSUNG
AUTOMOTIVE EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 17.10.20
REP. A NR 29282/2025, DANIEL KUPRYJAŃCZYK,
KANCELARIA NOTARIALNA MAREK HRYMAK,
DANIEL KUPRYJAŃCZYK SPÓŁKA CYWILNA, UL.
SIENNA 73, 00-833 WARSZAWA, ZMIENIONE §2
UST. 1-2, §3 UST. 6, DODANY §6 UST. 5, USUNIĘTY
§9 UST. 11 PKT 6.
Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. VISTRA
SHELF COMPANIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 015716586
4. 0000204683 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5000,00 ZŁ 6. TAK wpisać: 2 1. SHINSUNG
INDUSTRIAL CO., LTD 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI NOMINALNEJ 5.000 ZŁ 6. TAK
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu wykreślić:
1 1. GAUNT 2. CHRISTIAN GUY 3. [ukryto]
5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE wpisać: 2 1. CHOI 2. JAE
HYUK 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wykreślić:
1 1. 70 20 Z DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE ZARZĄDZANIA
wpisać: 2 1. 29 32 Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH
CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SILNIKOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI wykreślić: 1 2. 43 99 Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE
ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 2 2. 47 12 Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ
DETALICZNA NIEWYSPECJALIZOWANA 3 2. 64
21 Z DZIAŁALNOŚĆ SPÓŁEK HOLDINGOWYCH
4 2. 68 11 Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI
NA WŁASNY RACHUNEK 5 2. 68 12 C REALIZACJA
POZOSTAŁYCH PROJEKTÓW BUDOWLANYCH
6 2. 68 32 B DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ZARZĄDZANIEM NIERUCHOMOŚCIAMI WYKONYWANYM NA ZLECENIE 7 2. 70 10 A DZIAŁALNOŚĆ
BIUR GŁÓWNYCH wpisać: 8 2. 22 25 Z OBRÓBKA
I WYKOŃCZANIE WYROBÓW Z TWORZYW
SZTUCZNYCH 9 2. 22 12 Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW Z GUMY 10 2. 29 31 Z PRODUKCJA WYPOSAŻENIA ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO DO POJAZDÓW SILNIKOWYCH 11
2. 25 62 Z PRODUKCJA ZAMKÓW I ZAWIASÓW 12
2. 46 64 Z SPRZEDAŻ HURTOWA POZOSTAŁYCH
MASZYN I URZĄDZEŃ 13 2. 46 85 B POZOSTAŁA
SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW CHEMICZNYCH
14 2. 49 41 Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW
15 2. 52 10 B MAGAZYNOWANIE I PRZECHOWYWANIE POZOSTAŁYCH TOWARÓW
Poz. 501438. TAYANNTILLE NVESTMENTS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001176461. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 03.06.2025.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/28239/25/373]
MSiG 114/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 03.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. TAYANNTILLE
NVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba
i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo
MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość
WARSZAWA ulica UL. TOWAROWA nr domu 28 kod
pocztowy 00-839 poczta WARSZAWA kraj POLSKA
Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 23.04.2025, REP.
A NR. 12054/2025, NOTARIUSZ DANIEL KUPRYJAŃCZYK, KANCELARIA NOTARIALNA MAREK HRYMAK, DANIEL KUPRYJAŃCZYK SPÓŁKA CYWILNA,
UL. SIENNA 73, 00-833 WARSZAWA Rub. 5. 1. CZAS
NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW
Rub. 7. Dane wspólników 1 1. VISTRA SHELF COMPANIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 015716586 4. 0000204683 5. 100
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5000,00 ZŁ
6. TAK Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. KAŻDY CZŁONEK
ZARZĄDU MA PRAWO REPREZENTOWANIA
SPÓŁKI SAMODZIELNIE PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. GAUNT 2. CHRISTIAN
GUY 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 70 20
Z DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA
DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I POZOSTAŁE
DORADZTWO W ZAKRESIE ZARZĄDZANIA 1 2. 43
99 Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY
BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 2 2. 47 12 Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ
DETALICZNA NIEWYSPECJALIZOWANA 3 2. 64
21 Z DZIAŁALNOŚĆ SPÓŁEK HOLDINGOWYCH
4 2. 68 11 Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI
NA WŁASNY RACHUNEK 5 2. 68 12 C REALIZACJA
POZOSTAŁYCH PROJEKTÓW BUDOWLANYCH
6 2. 68 20 Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI
7 2. 68 32 B DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ZARZĄDZANIEM NIERUCHOMOŚCIAMI WYKONYWANYM
NA ZLECENIE 8 2. 70 10 A DZIAŁALNOŚĆ BIUR
GŁÓWNYCH
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Shinsung Automotive Europe nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Shinsung Automotive Europe wynosi 85,0%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 84,85% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 85,0% w 2025 roku. • 0,15% w 2024 roku.
Wiarygodność firmy
Shinsung Automotive Europe charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Shinsung Automotive Europe wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 133 zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 133 zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Maksymalny kredyt wynosił: • 133 zł w 2025 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Shinsung Automotive Europe wyniosły
4620 zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Shinsung Automotive Europe wyniosła 3391 zł.
Aktywa obrotowe to 3391 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3391 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 380 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3011 zł.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 3391 zł sumy bilansowej i 380 zł kapitału własnego w 2025 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -1214,68%.
Marża operacyjna wyniosła -2 887 300%.
Marża netto wyniosła -2 887 300%.
Zadłużenie
Zobowiązania Shinsung Automotive Europe wyniosły 3011 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3391 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 88,8%.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 3011 zł w 2025 roku
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 89% w 2025 roku
Wierzyciele
Organizacja Shinsung Automotive Europe ma 3011 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Najwięcej jest winna dostawcom: 3011 zł (100%).
Sprawozdanie dzieli całość na wierzycieli.
Nie jest winna nic (0 zł): państwu, pracownikom, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
3 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
100%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
3 tys. zł
100%
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Shinsung Automotive Europe wynosi 1,13 - aktywa obrotowe ledwie pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na granicy poziomu uznawanego za bezpieczny.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 1,13.
Płynność gotówkowa wynosi 0,84, czyli same środki pieniężne pokrywają 84% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 4,57 miesiąca.
Aktywa obrotowe (3391 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (3011 zł) o 380 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
3 tys. zł
3 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 3 tys. zł należności i inne: 853 zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 1,13 zł, z czego 0,84 zł w gotówce.
1,13
płynność bieżąca
0,84
płynność gotówkowa
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 1,13 w 2025 roku
Obsługa długu
Organizacja Shinsung Automotive Europe nie wykazała długu wobec banków i pożyczkodawców (0 zł); gotówka: 2538 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 0 zł.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 3011 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkabez długu
cała gotówka wolna od długu
0 zł3 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka3 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
W latach 2024, 2025 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2025: bez długu, gotówka 3 tys. zł • 2024: bez długu, gotówka 0 zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2025: bez kosztów odsetek • 2024: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 165 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie (0 zł).
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
Rotacja zobowiązań
luki płatniczej nie da się policzyć - za ten okres nie ma rotacji należności (DSO)
165 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 165 dniach
Rotacja zapasów
ile dni zapasy leżą w magazynie
firma nie wykazała zapasów w tym okresie (0 zł)
Należności handlowe0 zł
firma nie wykazała należności handlowych w tym okresie
do 12 miesięcy0 zł
powyżej 12 miesięcy0 zł
bez rozbicia terminowego0 zł
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zobowiązań (DPO) wynosił: • 165 dni w 2025 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Shinsung Automotive Europe wynoszą 4620 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 4620 zł, czyli 100% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej5 tys. zł
Usługi obce5 tys. zł · 100%
Amortyzacja0 zł · 0%
Zużycie materiałów i energii0 zł · 0%
Podatki i opłaty0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 5 tys. zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Wykres pokazuje osobno największą kategorię z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Shinsung Automotive Europe wykazała przychody na poziomie 0,16 zł.
Organizacja Shinsung Automotive Europe wykazała zysk netto większy niż 27% organizacji z branży "Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli".
Organizacja wykazała przychód większy niż 6% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 3% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 80% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 10% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:0,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej4 619,84
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce4 619,84
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-4 619,84
D. Pozostałe przychody operacyjne0,16
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,16
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)-4 619,68
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)-4 619,68
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-4 619,68
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Shinsung Automotive Europe składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 8 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-8
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−8 dni07-07-2026
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Shinsung Industrial Co., LTD posiada 96 003 udziały, które stanowią 100% firmy.
Największym udziałowcem od 03.03.2026 jest Shinsung Industrial Co., Ltd kontrolujący
100% udziałów.
W okresie od 01.12.2025 do 03.03.2026 najwięcej udziałów posiadał
Shinsung Industrial Co., Ltd (100%).
W okresie od 03.06.2025 do 01.12.2025 najwięcej udziałów posiadał
Vistra Shelf Companies (100%).