Nowoczesne pergole, domki modułowe i ogrodowe|Ponad 10 lat doświadczenia w branży stolarki aluminiowej|Indywidualne projekty dla klientów prywatnych i biznesowych|Ekologiczne materiały i innowacyjny design|Szeroka oferta: okna, drzwi, donice, zadaszenia
MODULINE CG SP. Z O.O. to firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji nowoczesnych rozwiązań architektonicznych do przestrzeni zewnętrznych i ogrodowych. Przedsiębiorstwo koncentruje się na tworzeniu innowacyjnych, estetycznych oraz funkcjonalnych produktów, które harmonijnie łączą się z otoczeniem i naturą. Oferta firmy obejmuje szeroki wachlarz produktów, w tym pergole, zadaszenia ogrodowe, domki modułowe, domki narzędziowe, luksusowe domki basenowe, nowoczesne okna i drzwi oraz designerskie donice ogrodowe.
Firma stawia na minimalizm, nowoczesny design oraz zrównoważony rozwój, wykorzystując wysokiej jakości materiały, takie jak aluminium i naturalne drewno. Produkty MODULINE CG charakteryzują się trwałością, odpornością na warunki atmosferyczne oraz wysoką estetyką wykonania. Wśród flagowych rozwiązań znajdują się m.in. domki narzędziowe Dipo, które łączą funkcję praktycznego schowka z komfortową strefą wypoczynku, a także kolekcja donic Botanica, wyróżniająca się połączeniem naturalnych materiałów z nowoczesnym wykończeniem.
Domy modułowe nowej generacji, oferowane przez firmę, są szybkie w realizacji, elastyczne w aranżacji i przyjazne dla budżetu. Dzięki zastosowaniu energooszczędnych materiałów zapewniają wygodę, trwałość oraz ekologiczną równowagę. Pergole aluminiowe stanowią trwałe i estetyczne rozwiązanie do zadaszenia tarasów i ogrodów, z możliwością integracji z dodatkowymi systemami, takimi jak rolety, oświetlenie czy systemy odprowadzania wody.
MODULINE CG posiada ponad 10 lat doświadczenia w branży stolarki aluminiowej i konstrukcji zewnętrznych, co przekłada się na wysoką jakość oferowanych rozwiązań oraz indywidualne podejście do każdego projektu. Firma współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi, dostosowując produkty do indywidualnych potrzeb i stylu życia odbiorców. Każdy projekt realizowany jest z dbałością o detale, łącząc innowacyjność z rzemiosłem na najwyższym poziomie.
W ofercie znajdują się także nowoczesne okna i drzwi, które zapewniają bezpieczeństwo, energooszczędność i estetykę, a szeroka gama wzorów i kolorów umożliwia dopasowanie do różnych stylów architektonicznych. MODULINE CG kładzie nacisk na ekologię, wykorzystując materiały przyjazne środowisku oraz technologie sprzyjające zrównoważonemu rozwojowi. Firma nieustannie rozwija swoje portfolio, odpowiadając na potrzeby współczesnego rynku budownictwa i aranżacji przestrzeni zewnętrznych.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Moduline CG osiągnęła 121 675 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 121 363 zł. Pozostałe przychody to 312 zł.
Całkowite koszty wyniosły 120 928 zł.
Zysk netto wyniósł 747 zł.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 121 675 zł w 2025 roku.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 747 zł w 2025 roku.
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Moduline CG wynosi 85 653 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
4176 zł a 294 680 zł.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 85 653 zł w
2025 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Moduline CG wynosi 509 zł.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 509 zł w
2025 roku.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 1 obwieszczenie
dotyczące organizacji Moduline CG.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 10 marca 2025 (MSiG nr 47/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
1
obwieszczenie w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
1 mniej istotne obwieszczenieZwiń obwieszczenia
Poz. 137955. MODULINE CG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001158854. SĄD REJONOWY W RZESZOWIE, XII
WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 28.02.2025.
[RZ.XII NS-REJ.KRS/4266/25/835]
MSiG 47/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 28.02.2025 dokonano wpisu do rejestru KR
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. MODULINE
CG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres
podmiotu 1. kraj POLSKA województwo PODKARPACKIE powiat RZESZÓW gmina RZESZÓW miejscowość RZESZÓW 2. miejscowość RZESZÓW ulica
UL. JANA I JĘDRZEJA ŚNIADECKICH nr domu 20D
nr lokalu 7 kod pocztowy 35-006 poczta RZESZÓW
kraj POLSKA 3. Adres poczty elektronicznej CONTACT@MODULINE.COM 4. Adres strony internetowej WWW.MODULINECG.COM Rub. 4. InforO K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
macje o umowie 1 1. 27.02.2025R. Rub. 5. 1. CZAS
NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW
Rub. 7. Dane wspólników 1 1. GĄSIOR 2. DAWID
TOMASZ 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00 ZŁ 6. NIE 2 1. CWYNAR 2. MATEUSZ 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00 ZŁ 6. NIE
Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIAD-
0 CZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. GĄSIOR 2. DAWID TOMASZ 3. [ukryto]
5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 2 1. CWYNAR
2. MATEUSZ 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU
6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 25 11
Z PRODUKCJA KONSTRUKCJI METALOWYCH
I ICH CZĘŚCI 1 2. 68 12 A REALIZACJA PROJEKTÓW
BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM
BUDYNKÓW MIESZKALNYCH 2 2. 43 99 Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE,
GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 3 2. 43 32
Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ 4 2. 32 99
Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW, GDZIE
INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 5 2. 68 12 B REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW NIEMIESZKALNYCH 6 2. 68 20 Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE
NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAS WIONYMI 7 2. 68 31 Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 8 2. 22 21 Z PRODUKCJA
PŁYT, ARKUSZY, RUR I KSZTAŁTOWNIKÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH 9 2. 25 12 Z PRODUKCJA
DRZWI I OKIEN Z METALU
-
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Brak obwieszczeń dotyczących organizacji Moduline CG w Krajowym Rejestrze Zadłużonych (rejestr prowadzony od 1.12.2021).
Brak obwieszczeń w KRZ
Rejestr prowadzony od 1.12.2021. Wcześniejsze postępowania ogłaszano w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Moduline CG wynosi 0,75%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,550% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,75% w 2025 roku. • 0,20% w 2024 roku.
Wiarygodność firmy
Moduline CG charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Moduline CG wynosi 2 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 76 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 5 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 76 zł a 5 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 2 tys. zł w 2025 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 76 zł w 2025 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 5 tys. zł w 2025 roku.
Wynagrodzenia
Brak danych o wynagrodzeniach.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Moduline CG wyniosła 32 177 zł.
Aktywa obrotowe to 32 177 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 32 177 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 5747 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 26 430 zł.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 32 177 zł sumy bilansowej i 5747 zł kapitału własnego w 2025 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 2,32%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 13%.
Marża operacyjna wyniosła 0,42%.
Marża netto wyniosła 0,61%.
Zadłużenie
Zobowiązania Moduline CG wyniosły 26 430 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 32 177 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 82,1%.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 26 430 zł w 2025 roku
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 82% w 2025 roku
Wierzyciele
Organizacja Moduline CG ma 26 430 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Najwięcej jest winna bankom i pożyczkodawcom: 25 300 zł (96%).
Poza tym: dostawcom 1056 zł (4%).
Pozostali, 74 zł (poniżej 1%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
Z całości 25 300 zł (96%) ma termin spłaty ponad rok.
Zobowiązania razem
26 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
96%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
1 tys. zł
4%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty i pożyczki · wszyscy pożyczkodawcy
25 tys. zł
96%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
74 zł
<1%
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Moduline CG wynosi 28,47 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Płynność gotówkowa wynosi 10,03 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,95 miesiąca.
Aktywa obrotowe (32 177 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (1130 zł) o 31 047 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
32 tys. zł
1 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka (tylko kasa i rachunki): 11 tys. zł pozostały majątek obrotowy: 21 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 28,47 zł, z czego 10,03 zł w gotówce.
28,47
płynność bieżąca
10,03
płynność gotówkowa
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 28,47 w 2025 roku
Obsługa długu
Kredyty i pożyczki organizacji Moduline CG od wszystkich pożyczkodawców (także z grupy kapitałowej): 25 300 zł. Gotówka (tylko kasa i rachunki): 11 337 zł. Druk uproszczony nie wydziela długu wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy, więc długu netto nie podajemy.
Dług a gotówka
kredyty i pożyczki (wszyscy pożyczkodawcy)25 tys. zł
gotówka (tylko kasa i rachunki)11 tys. zł
Druk uproszczony nie wydziela długu wobec banków spoza grupy - długu netto nie podajemy.
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Moduline CG wynosi 47 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 3 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 45 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Należności handlowe organizacji wynoszą 18 740 zł, z czego 18 740 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza45 dni
firma płaci dostawcom 45 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
47 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 47 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 3 dniach
Należności handlowe19 tys. zł
klienci są winni firmie 19 tys. zł
do 12 miesięcy19 tys. zł · 100%
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 47 dni w 2025 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Moduline CG wynoszą 120 850 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to zużycie materiałów i energii: 62 427 zł, czyli 52% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 23 437 zł, czyli 19% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej121 tys. zł
Zużycie materiałów i energii62 tys. zł · 52%
Usługi obce23 tys. zł · 19%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 121 tys. zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: zużycie materiałów i energii, usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Moduline CG wykazała przychody na poziomie 121 675 zł.
Organizacja zarobiła 821 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 74 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 747 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 74 zł w 2025 roku
Organizacja Moduline CG wykazała zysk netto większy niż 38% organizacji z branży "Produkcja konstrukcji metalowych i ich części".
Organizacja wykazała przychód większy niż 18% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 9% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 34% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 28% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 50% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 39% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł poniżej 0,01%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy14 z 15 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi121 361,44
I. Przychody netto ze sprzedaży121 361,44
B. Koszty działalności operacyjnej120 849,97
II. Zużycie materiałów i energii62 426,70
III. Usługi obce23 436,59
VI. Pozostałe koszty, w tym: (+1)34 986,68
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)511,47
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym:1,48
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym:3,66
F. Przychody finansowe, w tym:312,02
II. Odsetki, w tym:304,25
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G)821,31
I. Podatek dochodowy74,00
J. Zysk (strata) netto (H - I)747,31
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Moduline CG składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 54 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-54
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−1 mies. 24 dni22-05-2026
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Gąsior Dawid posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Cwynar Mateusz posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Największymi udziałowcami (od 28.02.2025) są: • Gąsior Dawid (50% udziałów) • Cwynar Mateusz (50% udziałów)