Wsparcie dla firm farmaceutycznych|Zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem|Dostosowane rozwiązania naukowe
Pharmalogics to firma oferująca kompleksowe wsparcie dla sektora farmaceutycznego. Zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zajmuje się dostarczaniem skutecznych rozwiązań opartych na naukowych podstawach. Specjalizuje się w różnych obszarach związanych z przemysłem farmaceutycznym, świadcząc usługi dostosowane do specyficznych potrzeb klientów. Dzięki fachowej wiedzy i podejściu logicznemu, Pharmalogics wyróżnia się na tle konkurencji, oferując unikalne podejście do problemów branży, które są rozwiązane na podstawie rzetelnych badań oraz analizy danych.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Pharmalogics osiągnęła 2 151 309 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2 150 282 zł. Pozostałe przychody to 1027 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 637 458 zł.
Zysk netto wyniósł 513 851 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
1 147 033 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 2 151 309 zł w 2025 roku. • 1 004 276 zł w 2024 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
481 543 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 513 851 zł w 2025 roku. • 32 309 zł w 2024 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Pharmalogics wynosi 3 849 671 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
397 774 zł a 7 116 169 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
3 079 665 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 3 849 671 zł w
2025 roku. • 770 006 zł w
2024 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Pharmalogics wynosi 567 tys. zł.
EBITDA Pharmalogics wynosi 573 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
522 881 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 566 567 zł w
2025 roku. • 43 687 zł w
2024 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
526 449 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 572 514 zł w
2025 roku. • 46 065 zł w
2024 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Pharmalogics wynosi 2 osoby.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 4 obwieszczenia
dotyczące organizacji Pharmalogics.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 8 kwietnia 2025 (MSiG nr 68/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
4
obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
4 mniej istotne obwieszczeniaZwiń obwieszczenia
Poz. 228138. PHARMALOGICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001091362. SYSTEM, wpis do rejestru: 01.03.2024.
[RDF/704962/25/639]
MSiG 68/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 27.03.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 14.02.2024 DO 31.12.2024
Poz. 228137. PHARMALOGICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001091362. SYSTEM, wpis do rejestru: 01.03.2024.
[RDF/704962/25/238]
MSiG 68/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 27.03.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 14.02.2024 DO 31.12.2024
Poz. 228136. PHARMALOGICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001091362. SYSTEM, wpis do rejestru: 01.03.2024.
[RDF/704962/25/837]
MSiG 68/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 27.03.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 27.03.2025 okres OD
14.02.2024 DO 31.12.2024
Poz. 147211. PHARMALOGICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001091362. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 01.03.2024.
[WA.XII NS-REJ.KRS/10698/24/724]
MSiG 50/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 01.03.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. PHARMALOGICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres
podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA
miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. NOWOGRODZKA nr domu 50/54
nr lokalu 515 kod pocztowy 00-695 poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 14.02.2024 R., NOTARIUSZ ALDONA SZABRAŃSKA-MILCARZ, KANCELARIA NOTARIALNA
ALDONA SZABRAŃSKA-MILCARZ UL. TRAKT
BRZESKI 54B, 05-077 WARSZAWA, REPERTORIUM
A NR 646/2024 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. GOŁĄB 2. MATEUSZ 3. [ukryto]
5. 90 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4.500,00
ZŁ. 6. NIE 2 1. SKALSKA 2. URSZULA NATALIA
3. [ukryto] 5. 10 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ
WARTOŚCI 500,00 ZŁ. 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki
1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. GOŁĄB 2. MATEUSZ 3. [ukryto] 5. PREZES
ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 74 90
Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA,
NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ
NIESKLASYFIKOWANA 1 2. 72 19 Z BADANIA
NAUKOWE I PRACE ROZWOJOWE W DZIEDZINIE
POZOSTAŁYCH NAUK PRZYRODNICZYCH I TECHNICZNYCH 2 2. 70 22 Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA 3 2. 68 20
Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI 4 2. 45
11 Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK 5 2. 77 11
Z WYNAJEM I DZIERŻAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK 6 2. 77 39 Z WYNAJEM
I DZIERŻAWA POZOSTAŁYCH MASZYN, URZĄDZEŃ
ORAZ DÓBR MATERIALNYCH, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 7 2. 45 20 Z KONSERWACJA
I NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH,
Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 8 2. 45 40 Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA MOTOCYKLI, ICH
NAPRAWA I KONSERWACJA ORAZ SPRZEDAŻ
HURTOWA I DETALICZNA CZĘŚCI I AKCESORIÓW
DO NICH
X V. W P I S Y D
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Pharmalogics nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Pharmalogics wynosi 0,26%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,030% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,26% w 2025 roku. • 1,67% w 2024 roku. • 0,20% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Pharmalogics charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 3 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Pharmalogics wynosi 105 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 65 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 187 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 65 tys. zł a 187 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 90 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 105 tys. zł w 2025 roku. • 15 tys. zł w 2024 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 65 tys. zł w 2025 roku. • 1 tys. zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 187 tys. zł w 2025 roku. • 40 tys. zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
410 848
zł.
Koszty operacyjne Pharmalogics wyniosły
1 583 715
zł.
Wynagrodzenia stanowią
25,9%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
233 337 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 410 848 zł w 2025 roku • 177 511 zł w 2024 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
7,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
25,9% w 2025 roku •
18,5% w 2024 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Pharmalogics wyniosła 664 576 zł.
a
ktywa trwałe to 1993 zł.
a
ktywa obrotowe to 662 583 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 664 576 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 536 160 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 128 417 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 368 671 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 498 851 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 664 576 zł sumy bilansowej i 536 160 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 295 905 zł sumy bilansowej i 37 309 zł kapitału własnego w 2024 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 95,84%.
Marża operacyjna wyniosła 26,35%.
Marża netto wyniosła 23,89%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
66 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
9 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
22 punkty procentowe rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
21 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Pharmalogics wyniosły 128 417 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 664 576 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 19,3%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 130 180 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 128 417 zł w 2025 roku • 258 597 zł w 2024 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
68 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 19% w 2025 roku • 87% w 2024 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Pharmalogics wynosi 5,16 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 5,16 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 1,99, czyli same środki pieniężne pokrywają 199% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
gotówka od ręki: 255 tys. zł należności i inne: 408 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 5,16 zł, z czego 1,99 zł w gotówce.
5,16
płynność bieżąca
5,16
płynność szybka
1,99
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie. Średni wzrost wskaźnika wynosi 2,87 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 5,16 w 2025 roku • 2,29 w 2024 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Pharmalogics wynosi 41 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 0,6 dnia - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 40 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 239 364 zł, z czego 239 364 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza40 dni
firma płaci dostawcom 40 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
41 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 41 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 0,6 dnia
Rotacja zapasów0 dni
ile dni towar leży w magazynie, zanim firma go sprzeda
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Należności handlowe239 tys. zł
klienci są winni firmie 239 tys. zł
do 12 miesięcy239 tys. zł · 100%
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 41 dni w 2025 roku • 39 dni w 2024 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Pharmalogics wynoszą 1 583 711 zł.
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 1 146 126 zł, czyli 72% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 338 420 zł, czyli 21% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia: 72 428 zł, czyli 5% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem1,6 mln zł
Usługi obce1,2 mln zł · 72%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)338 tys. zł · 21%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia72 tys. zł · 5%
Zużycie materiałów i energii11 tys. zł · <1%
Pozostałe koszty rodzajowe10 tys. zł · <1%
Amortyzacja6 tys. zł · <1%
Podatki i opłaty442 zł · <1%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 1,6 mln zł w 2025 roku • 961 tys. zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Pharmalogics wykazała przychody na poziomie 2 151 309 zł.
Organizacja zarobiła 564 906 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 51 055 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 513 851 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi
47 612 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 51 055 zł w 2025 roku • 3443 zł w 2024 roku
Organizacja Pharmalogics wykazała zysk netto większy niż 91% organizacji z branży "Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana".
Organizacja wykazała przychód większy niż 83% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 70% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 78% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 78% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 90% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 91% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,03%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 91% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 83% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 70% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 43% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 78% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 78% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 90% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 91% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0,03%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:2 142 928,37
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów2 142 928,37
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej1 583 711,37
I. Amortyzacja5 946,67
II. Zużycie materiałów i energii10 688,25
III. Usługi obce1 146 126,06
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)442,21
V. Wynagrodzenia338 419,52
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)72 428,30
VII. Pozostałe koszty rodzajowe9 660,36
VIII. Wartość sprzedanych towarów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)559 217,00
D. Pozostałe przychody operacyjne7 353,58
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych4 352,66
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne3 000,92
E. Pozostałe koszty operacyjne3,20
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne3,20
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)566 567,38
G. Przychody finansowe1 027,40
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)1 027,40
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe2 688,58
I. Odsetki, w tym: (+1)9,26
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne2 679,32
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)564 906,20
J. Podatek dochodowy51 055,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)513 851,20
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Pharmalogics składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 117 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 124 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-117
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−4 mies. 4 dni13-03-2026
2024
−3 mies. 20 dni27-03-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Gołąb Mateusz posiada 90 udziałów, które stanowią 90% firmy.
Skalska Urszula posiada 10 udziałów, które stanowią 10% firmy.
Największym udziałowcem od 01.03.2024 jest Gołąb Mateusz kontrolujący
90% udziałów.