Organizacja Techmatyk osiągnęła 3 111 567 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 3 111 567 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 733 906 zł.
Zysk netto wyniósł 377 661 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
1 567 955 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 3 111 567 zł w 2025 roku. • 1 543 612 zł w 2024 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
162 938 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 377 661 zł w 2025 roku. • 214 724 zł w 2024 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Techmatyk wynosi 3 907 008 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
434 035 zł a 7 535 789 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
1 918 405 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 3 907 008 zł w
2025 roku. • 1 988 603 zł w
2024 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Techmatyk wynosi 428 tys. zł.
EBITDA Techmatyk wynosi 428 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
158 333 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 428 065 zł w
2025 roku. • 269 733 zł w
2024 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
158 333 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 428 065 zł w
2025 roku. • 269 733 zł w
2024 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Techmatyk wynosi 4 osoby.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 4 os. w 2025 roku. • 2 - 10 os. (szac.) w 2024 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 3 obwieszczenia
dotyczące organizacji Techmatyk.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 26 sierpnia 2025 (MSiG nr 164/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
3
obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
3 mniej istotne obwieszczeniaZwiń obwieszczenia
Poz. 1020864. TECHMATYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001079567. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.01.2024.
[RDF/781617/25/461]
MSiG 164/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 14.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 04.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 1020863. TECHMATYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001079567. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.01.2024.
[RDF/781617/25/60]
MSiG 164/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 14.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 14.07.2025 okres OD
04.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 26821. TECHMATYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001079567. SĄD
REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA
W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 05.01.2024.
[PO.IX NS-REJ.KRS/235/24/184]
MSiG 12/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
ZIAW dniu 05.01.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. TECHMATYK
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo WIELKOPOLSKIE powiat POZNAŃSKI gmina KOSTRZYN
miejscowość SIEKIERKI WIELKIE 2. miejscowość
SIEKIERKI WIELKIE ulica UL. AKACJOWA nr domu
X V. W P I S Y D
1 kod pocztowy 62-025 poczta KOSTRZYN kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 04.01.2024R.
Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ
LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników
1 1. DORSZ 2. KRZYSZTOF 3. [ukryto] 5. 90
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4.500,00 ZŁ
6. NIE 2 1. MATKOWSKA DORSZ 2. ELŻBIETA
EWA 3. [ukryto] 5. 10 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ
WARTOŚCI 500,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki
1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. DORSZ 2. KRZYSZTOF 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. MATKOWSKA DORSZ
2. ELŻBIETA EWA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK
ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 33 12
Z NAPRAWA I KONSERWACJA MASZYN 1 2. 33
NAPRAWA, KONSERWACJA I INSTALOWANIE
MASZYN I URZĄDZEŃ 2 2. 28 PRODUKCJA MASZYN
I URZĄDZEŃ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 3 2. 46 HANDEL HURTOWY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI
4 2. 47 HANDEL DETALICZNY, Z WYŁĄCZENIEM
HANDLU DETALICZNEGO POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI 5 2. 68 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA
Z OBSŁUGĄ RYNKU NIERUCHOMOŚCI 6 2. 49
TRANSPORT LĄDOWY ORAZ TRANSPORT RUROCIĄGOWY 7 2. 77 WYNAJEM I DZIERŻAWA 8 2. 82
DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ
OBSŁUGĄ BIURA I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ
WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI
GOSPODARCZEJ
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Techmatyk nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Techmatyk wynosi 0,75%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,260% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,75% w 2025 roku. • 0,75% w 2024 roku. • 0,23% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Techmatyk charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Techmatyk wynosi 114 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 64 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 209 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 64 tys. zł a 209 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 62 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 114 tys. zł w 2025 roku. • 52 tys. zł w 2024 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 64 tys. zł w 2025 roku. • 40 tys. zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 209 tys. zł w 2025 roku. • 77 tys. zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
391 782
zł.
Koszty operacyjne Techmatyk wyniosły
2 683 502
zł.
Wynagrodzenia stanowią
14,6%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
193 069 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 391 782 zł w 2025 roku • 198 713 zł w 2024 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
1 punkt procentowy rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
14,6% w 2025 roku •
15,6% w 2024 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Techmatyk wyniosła 1 070 038 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 070 038 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 070 038 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 597 385 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 472 653 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 235 142 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 377 661 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 1 070 038 zł sumy bilansowej i 597 385 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 834 896 zł sumy bilansowej i 219 724 zł kapitału własnego w 2024 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 63,22%.
Marża operacyjna wyniosła 13,76%.
Marża netto wyniosła 12,14%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
9 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
35 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
3 punkty procentowe rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
2 punkty procentowe rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Techmatyk wyniosły 472 653 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 070 038 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 44,2%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 142 519 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 472 653 zł w 2025 roku • 615 172 zł w 2024 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
30 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 44% w 2025 roku • 74% w 2024 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Techmatyk wynosi 2,26 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 2,1 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 0,56, czyli same środki pieniężne pokrywają 56% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
gotówka od ręki: 266 tys. zł należności i inne: 726 tys. zł zapasy do sprzedania: 77 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 2,26 zł, z czego 0,56 zł w gotówce.
2,26
płynność bieżąca
2,1
płynność szybka
0,56
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie. Średni wzrost wskaźnika wynosi 0,91 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 2,26 w 2025 roku • 1,36 w 2024 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Techmatyk wynosi 22 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 42 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -21 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Rotacja zapasów wynosi 9 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynoszą 184 579 zł, z czego 184 579 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza-21 dni
firma płaci dostawcom 21 dni później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
22 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 22 dni
42 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 42 dniach
Rotacja zapasów9 dni
towar leży w magazynie 9 dni, zanim firma go sprzeda
9 dni
Należności handlowe185 tys. zł
klienci są winni firmie 185 tys. zł
do 12 miesięcy185 tys. zł · 100%
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 22 dni w 2025 roku • 72 dni w 2024 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Techmatyk wynoszą 2 563 502 zł.
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 1 443 222 zł, czyli 56% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 727 428 zł, czyli 28% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 324 696 zł, czyli 13% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem2,6 mln zł
Usługi obce1,4 mln zł · 56%
Zużycie materiałów i energii727 tys. zł · 28%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)325 tys. zł · 13%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia67 tys. zł · 3%
Amortyzacja0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 2,6 mln zł w 2025 roku • 1,2 mln zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, zużycie materiałów i energii, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Techmatyk wykazała przychody na poziomie 3 111 567 zł.
Organizacja zarobiła 428 065 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 50 404 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 377 661 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 11,8% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację obniża się w czasie. Średni spadek podatku dochodowego wynosi
3205 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 50 404 zł w 2025 roku • 53 609 zł w 2024 roku
Organizacja Techmatyk wykazała zysk netto większy niż 73% organizacji z branży "Naprawa i konserwacja maszyn".
Organizacja wykazała przychód większy niż 64% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 55% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 60% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 63% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 79% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 76% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 77% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,02%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 73% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 64% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 55% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 60% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 63% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 79% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 76% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 77% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0,02%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy28 z 35 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi3 111 385,30
I. Przychody netto ze sprzedaży3 111 385,30
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
B. Koszty działalności operacyjnej2 563 501,65
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii727 427,77
III. Usługi obce1 443 222,48
IV. Wynagrodzenia324 695,58
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)67 086,32
VI. Pozostałe koszty, w tym: (+1)1 069,50
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)547 883,65
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym:181,46
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym:120 000,03
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
F. Przychody finansowe, w tym:0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach od jednostek, w których jednostka posiada zaangażowanie w kapitale, w tym: (+1)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
G. Koszty finansowe, w tym:0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G)428 065,08
I. Podatek dochodowy50 404,00
J. Zysk (strata) netto (H - I)377 661,08
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Techmatyk składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio dokładnie w ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone w terminie.
średnie opóźnienie
0
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
w terminie15-07-2026
2024
−1 dzień14-07-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Dorsz Krzysztof posiada 90 udziałów, które stanowią 90% firmy.