SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ ILOŚCI OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja CNC Mastery osiągnęła 162 928 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 162 928 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 119 112 zł.
Zysk netto wyniósł 43 816 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 81 464 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 162 928 zł w 2025 roku. • 215 493 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 21 908 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 43 816 zł w 2025 roku. • 12 151 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji CNC Mastery wynosi 329 609 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
45 726 zł a 613 428 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 164 805 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 329 609 zł w 2025 roku. • 205 129 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT CNC Mastery wynosi 48 tys. zł.
EBITDA CNC Mastery wynosi 48 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w CNC Mastery.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji CNC Mastery wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,720% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji CNC Mastery wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,025% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2025 roku. • 0,01% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
CNC Mastery charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla CNC Mastery wynosi 10 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 5 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 21 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 5 tys. zł a 21 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
5 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 10 tys. zł w 2025 roku. • 5 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 5 tys. zł w 2025 roku. • 2 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 21 tys. zł w 2025 roku. • 9 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne CNC Mastery wyniosły
115 026
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów CNC Mastery wyniosła 70 974 zł.
a
ktywa obrotowe to 70 974 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 70 974 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 10 006 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 60 967 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 35 487 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 70 974 zł w 2025 roku. • 20 839 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 62%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 72%.
Marża operacyjna wyniosła 29%.
Marża netto wyniosła 27%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 31 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 36 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 14.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 13.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania CNC Mastery wyniosły 10 006 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 70 974 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 14%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 5003 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 10 006 zł w 2025 roku • 3688 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 14% w 2025 roku • 18% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja CNC Mastery wykazała przychody na poziomie 162 928 zł.
Organizacja zarobiła 47 902 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 4086 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 43 816 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 2043 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 4086 zł w 2025 roku • 5869 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku