ITAMO GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001068500 NIP 6793282372 REGON 526915086

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
98 tys.
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
346 tys.
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
96 tys.
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
675 tys.
zł
Info
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Miejscowość
KRAKÓW
Adres
UL. LIPOWA, 3D
Kod pocztowy
30-702
Rejestracja
2023-11-09
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Itamo Group osiągnęła 346 470 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 346 467 zł. Pozostałe przychody to 3 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 250 397 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 96 073 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 346 470 zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 96 073 zł w 2024 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Itamo Group wynosi 674 883 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 63 409 zł a 1 336 719 zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 674 883 zł w 2024 roku.

EBIT i EBITDA

Brak danych o EBIT i EBITDA.


Zatrudnienie

Brak danych o zatrudnieniu.


Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 1 obwieszczenie dotyczące organizacji Itamo Group.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 20 listopada 2023 (MSiG nr 224/2023).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
1 obwieszczenie w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
1 mniej istotne obwieszczenie Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 1344100. ITAMO GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001068500. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 09.11.2023. [KR.XI NS-REJ.KRS/38403/23/207]
    MSiG 224/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: KR.XI NS-REJ.KRS/38403/23/207 Nr ogłoszenia: 1344100
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 09.11.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. ITAMO GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAŁOPOLSKIE powiat KRAKÓW gmina KRAKÓW miejscowość KRAKÓW 2. miejscowość KRAKÓW ulica UL. LIPOWA nr domu 3D kod pocztowy 30-702 poczta KRAKÓW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 08.11.2023 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. OSTROWSKI 2. MACIEJ 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500 ZŁOTYCH 6. NIE 2 1. ŁACH 2. ALEKSANDRA 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500 ZŁOTYCH 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. JAWOR 2. PIOTR 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 78 10 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z WYSZUKIWANIEM MIEJSC PRACY I POZYSKIWANIEM PRACOWNIKÓW 1 2. 49 31 Z TRANSPORT LĄDOWY PASAŻERSKI, MIEJSKI I PODMIEJSKI 2 2. 55 20 Z OBIEKTY NOCLEGOWE TURYSTYCZNE I MIEJSCA KRÓTKOTRWAŁEGO ZAKWATEROWANIA 3 2. 62 01 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM 4 2. 85 59 B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 5 2. 77 21 Z WYPOŻYCZANIE I DZIERŻAWA SPRZĘTU REKREACYJNEGO I SPORTOWEGO 6 2. 68 10 Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK 7 2. 66 22 Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW I BROKERÓW UBEZPIECZENIOWYCH 8 2. 66 29 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA UBEZPIECZENIA I FUNDUSZE EMERYTALNE 9 2. 77 11 Z WYNAJEM I DZIERŻAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Brak obwieszczeń dotyczących organizacji Itamo Group w Krajowym Rejestrze Zadłużonych (rejestr prowadzony od 1.12.2021).
Brak obwieszczeń w KRZ
Rejestr prowadzony od 1.12.2021. Wcześniejsze postępowania ogłaszano w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Itamo Group wynosi 0,15%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,080% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,15% w 2024 roku.
• 0,23% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Itamo Group charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Itamo Group wynosi 18 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 10 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 30 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 10 tys. zł a 30 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wynosił:
• 18 tys. zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 10 tys. zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 30 tys. zł w 2024 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 20 000 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Itamo Group wyniosły 240 820 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 8,3% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 20 000 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 8,3% w 2024 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Itamo Group wyniosła 97 908 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 97 908 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 97 908 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to 85 071 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 12 837 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 97 908 zł sumy bilansowej i 85 071 zł kapitału własnego w 2024 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 98,13%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 112,93%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 30,49%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 27,73%.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Itamo Group wyniosły 12 837 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 97 908 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 13,1%.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 12 837 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 13% w 2024 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Itamo Group ma 12 837 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Największa część, 12 837 zł (100%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
Nie jest winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom.

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe organizacji Itamo Group wynoszą 97 908 zł. W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, więc nie można ocenić, w jakim stopniu środki te pokrywają bieżące płatności.

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Itamo Group nie wykazała kredytów ani pożyczek (0 zł). Druk uproszczony nie wydziela innych zobowiązań finansowych (np. leasingu), więc długu netto nie podajemy.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zapasów wynosił:
• 0 dni w 2024 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Itamo Group wynoszą 240 820 zł (łączne koszty wykazane w druku mikro).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to pozostałe koszty (druk mikro): 218 410 zł, czyli 91% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie): 20 000 zł, czyli 8% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 2410 zł, czyli 1% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 241 tys. zł w 2024 roku
• 0 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2024 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: pozostałe koszty (druk mikro), wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie), zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Itamo Group wykazała przychody na poziomie 346 470 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 105 647 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 9574 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 96 073 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 9,1% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 9574 zł w 2024 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Itamo Group wykazała zysk netto większy niż 77% organizacji z branży "Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 53% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 44% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 28% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 84% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 83% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 98% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 91% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 75% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł poniżej 0,01%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 77% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 53% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 44% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku w 2024 był wyższy niż 28% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku w 2024 była wyższa niż 84% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku w 2024 była wyższa niż 83% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku w 2024 była wyższa niż 98% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku w 2024 była wyższa niż 91% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 75% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on poniżej 0,01%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat 13 pozycji Szczegółowość
A. Przychody podstawowej działalności operacyjnej i zrównane z nimi, w tym: 346 466,98
1. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
B. Koszty podstawowej działalności operacyjnej 240 820,03
I. Amortyzacja 0,00
II. Zużycie materiałów i energii 2 410,46
III. Wynagrodzenia, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia 20 000,00
IV. Pozostałe koszty 218 409,57
C. Pozostałe przychody i zyski, w tym: 2,56
- aktualizacja wartości aktywów 0,00
D. Pozostałe koszty i straty, w tym: 2,64
- aktualizacja wartości aktywów 0,00
E. Podatek dochodowy 9 574,00
F. Zysk/strata netto (A-B+C-D-E) (dla jednostek mikro, o których mowa w art. 3 ust. 1a pkt 1, 3 i 4 oraz ust. 1b ustawy) 96 072,87

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Itamo Group składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 441 dni po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 441 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2024
+14 mies. 21 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Łach Aleksandra posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Ostrowski Maciej posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największymi udziałowcami (od 09.11.2023) są:
• Ostrowski Maciej (50% udziałów)
• Łach Aleksandra (50% udziałów)

Reprezentacja