Organizacja Inti Moda osiągnęła 6 674 936 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 6 669 903 zł. Pozostałe przychody to 5034 zł.
Całkowite koszty wyniosły 6 448 891 zł.
Zysk netto wyniósł 221 012 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 3 337 468 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 6 674 936 zł w 2025 roku. • 7 730 888 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 110 506 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 221 012 zł w 2025 roku. • 457 419 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Inti Moda wynosi 5 728 514 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
394 509 zł a 16 687 341 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 2 864 257 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 5 728 514 zł w 2025 roku. • 7 330 413 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Inti Moda wynosi 252 tys. zł.
EBITDA Inti Moda wynosi 273 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Inti Moda.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Inti Moda wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,730% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,89% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Inti Moda wynosi 0,07%. To oznacza, że firma ma szansę 0,07% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,07% w 2025 roku. • 0,07% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Inti Moda charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Inti Moda wynosi 124 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 38 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 267 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 38 tys. zł a 267 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
62 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 124 tys. zł w 2025 roku. • 150 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 38 tys. zł w 2025 roku. • 75 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 267 tys. zł w 2025 roku. • 309 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
762 099
zł.
Koszty operacyjne Inti Moda wyniosły
6 417 681
zł.
Wynagrodzenia stanowią
12%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
381 049 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 762 099 zł w 2025 roku • 785 184 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
5.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
12% w 2025 roku •
11% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Inti Moda wyniosła 1 327 643 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 061 353 zł.
a
ktywa trwałe to 266 290 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 327 643 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 801 631 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 526 012 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 663 821 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 327 643 zł w 2025 roku. • 1 150 959 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 17%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 42%.
Marża operacyjna wyniosła 4%.
Marża netto wyniosła 3%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 8.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 21 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Inti Moda wyniosły 801 631 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 327 643 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 60%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 400 816 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 801 631 zł w 2025 roku • 688 540 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 60% w 2025 roku • 60% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Inti Moda wykazała przychody na poziomie 6 674 936 zł.
Organizacja zarobiła 257 256 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 36 244 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 221 012 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 14% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 18 122 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 36 244 zł w 2025 roku • 48 332 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku