Organizacja RK Jeans Gintrowicz osiągnęła 7 869 983 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 7 869 684 zł. Pozostałe przychody to 298 zł.
Całkowite koszty wyniosły 7 621 158 zł.
Zysk netto wyniósł 248 527 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -68 045 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 7 869 983 zł w 2025 roku. • 8 162 866 zł w 2024 roku. • 9 669 939 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 22 898 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 248 527 zł w 2025 roku. • 263 853 zł w 2024 roku. • 264 195 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji RK Jeans Gintrowicz wynosi 6 539 782 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
299 020 zł a 19 674 957 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 10 804 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 6 539 782 zł w 2025 roku. • 6 807 837 zł w 2024 roku. • 7 814 177 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT RK Jeans Gintrowicz wynosi 303 tys. zł.
EBITDA RK Jeans Gintrowicz wynosi 320 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
23 195 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 302 648 zł w
2025 roku. • 325 650 zł w
2024 roku. • 357 169 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
19 871 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 320 397 zł w
2025 roku. • 332 612 zł w
2024 roku. • 371 856 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie RK Jeans Gintrowicz wynosi 24 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 24 os. w 2025 roku. • 21 os. w 2024 roku. • 34 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji RK Jeans Gintrowicz wynosi 2,88%. To oznacza, że firma ma szansę 2,88% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,88% w 2025 roku. • 2,88% w 2024 roku. • 2,87% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji RK Jeans Gintrowicz wynosi 0,20%. To oznacza, że firma ma szansę 0,20% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,029% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,20% w 2025 roku. • 0,20% w 2024 roku. • 0,20% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
RK Jeans Gintrowicz charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla RK Jeans Gintrowicz wynosi 135 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 45 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 315 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 45 tys. zł a 315 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
4 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 135 tys. zł w 2025 roku. • 146 tys. zł w 2024 roku. • 164 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 45 tys. zł w 2025 roku. • 49 tys. zł w 2024 roku. • 53 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 315 tys. zł w 2025 roku. • 327 tys. zł w 2024 roku. • 387 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 827 046
zł.
Koszty operacyjne RK Jeans Gintrowicz wyniosły
7 567 036
zł.
Wynagrodzenia stanowią
24%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
11 730 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 827 046 zł w 2025 roku • 1 773 993 zł w 2024 roku • 2 051 866 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
24% w 2025 roku •
23% w 2024 roku •
22% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów RK Jeans Gintrowicz wyniosła 3 775 914 zł.
a
ktywa obrotowe to 3 622 734 zł.
a
ktywa trwałe to 153 180 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3 775 914 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3 377 221 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 398 693 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 14 600 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 3 775 914 zł w 2025 roku. • 3 461 355 zł w 2024 roku. • 3 963 008 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 7%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 62%.
Marża operacyjna wyniosła 4%.
Marża netto wyniosła 3%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania RK Jeans Gintrowicz wyniosły 3 377 221 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 775 914 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 89%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 61 833 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 3 377 221 zł w 2025 roku • 3 047 336 zł w 2024 roku • 3 548 646 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 89% w 2025 roku • 88% w 2024 roku • 90% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja RK Jeans Gintrowicz wykazała przychody na poziomie 7 869 983 zł.
Organizacja zarobiła 248 527 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 248 527 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja RK Jeans Gintrowicz wykazała zysk netto większy niż 87% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 89% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 89% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 69% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 58% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 69% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 84% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.3%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 87% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 89% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 89% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 69% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 52% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 58% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 84% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.3%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 108 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 80 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-108
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 20 dni26-04-2026
2024
−2 mies. 4 dni12-05-2025
2023
−3 mies. 2 dni14-04-2024
2022
−2 mies. 18 dni28-04-2023
2021
−3 mies. 24 dni23-06-2022
2020
−4 mies. 28 dni20-05-2021
2019
−6 mies. 17 dni01-04-2020
2018
−3 mies. 13 dni03-04-2019
2017
−3 mies. 4 dni12-04-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki