Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Coredeal wynosi 205 248 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
28 800 zł a 467 991 zł.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 205 248 zł w
2024 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Coredeal wynosi 37 tys. zł.
EBITDA Coredeal wynosi 37 tys. zł.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 36 954 zł w
2024 roku.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 36 954 zł w
2024 roku.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 2 obwieszczenia
dotyczące organizacji Coredeal. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 19 listopada 2024.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 19 listopada 2024 (MSiG nr 224/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
2
obwieszczenia w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 1358573. COREDEAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001057239. SĄD REJONOWY W GLIWICACH,
X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 12.09.2023.
[GL.X NS-REJ.KRS/13425/24/285]
UWAGAMSiG 224/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.10.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 6. Rub. ——- ——- wpisać: 1 ——- 2024-09-30
Pozostałe obwieszczenia (1) - mniej istotneZwiń pozostałe obwieszczenia
Poz. 1208092. COREDEAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001057239. SĄD REJONOWY W GLIWICACH,
X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 12.09.2023.
[GL.X NS-REJ.KRS/13327/23/983]
MSiG 183/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 12.09.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. COREDEAL
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj
POLSKA województwo ŚLĄSKIE powiat GLIWICE
gmina GLIWICE miejscowość GLIWICE 2. miejscowość GLIWICE ulica BOJKOWSKA nr domu 35A
kod pocztowy 44-100 poczta GLIWICE kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 06.09.2023
R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ
LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników
1 1. HARAŚ 2. ROBERT MAREK 3. [ukryto]
5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1.000,00
ZŁ 6. NIE 2 1. FRĄCZEK 2. ŁUKASZ ANDRZEJ
3. [ukryto] 5. 70 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 3.500,00 ZŁ 6. NIE 3 1. MAMAK 2. MATEUSZ
NORBERT 3. [ukryto] 5. 10 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 500,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał
spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. HARAŚ 2. ROBERT MAREK 3. [ukryto]
5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 63 12
Z DZIAŁALNOŚĆ PORTALI INTERNETOWYCH 1 2. 43
99 Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY
BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 2 2. 43 91 Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI
I POKRYĆ DACHOWYCH 3 2. 43 12 Z PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ 4 2. 43 11 Z ROZBIÓRKA
I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH 5 2. 41 20
Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH 6 2. 41 10 Z REALIZACJA PROJEKTÓW
BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM
BUDYNKÓW 7 2. 16 23 Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW STOLARSKICH I CIESIELSKICH
DLA BUDOWNICTWA 8 2. 01 50 Z UPRAWY ROLNE
POŁĄCZONE Z CHOWEM I HODOWLĄ ZWIERZĄT
(DZIAŁALNOŚĆ MIESZANA) 9 2. 46 19 Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ
TOWARÓW RÓŻNEGO RODZAJU
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Coredeal nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Coredeal wynosi 0,13%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,130% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,13% w 2024 roku. • 0,26% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Coredeal charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Coredeal wynosi 6 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 2 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 12 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 2 tys. zł a 12 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 6 tys. zł w 2024 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 2 tys. zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 12 tys. zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Coredeal wyniosły
27 520 zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Coredeal wyniosła 42 101 zł.
Aktywa obrotowe to 37 101 zł.
Należne wpłaty na kapitał (fundusz) podstawowy to 5000 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 42 101 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 38 620 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3482 zł.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 42 101 zł sumy bilansowej i 38 620 zł kapitału własnego w 2024 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 87,05%.
Marża operacyjna wyniosła 57,32%.
Marża netto wyniosła 52,14%.
Zadłużenie
Zobowiązania Coredeal wyniosły 3482 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 42 101 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 8,3%.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 3482 zł w 2024 roku
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 8% w 2024 roku
Wierzyciele
Organizacja Coredeal ma 3482 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Największa część, 3334 zł (96%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija.
Poza tym: dostawcom 148 zł (4%).
Nie jest winna nic (0 zł): państwu, pracownikom, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
3 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
96%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
148 zł
4%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
3 tys. zł
96%
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Coredeal wynosi 10,66 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 10,66.
Płynność gotówkowa wynosi 8,95 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 17,76 miesiąca.
Aktywa obrotowe (37 101 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (3482 zł) o 33 620 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
37 tys. zł
3 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 31 tys. zł należności i inne: 6 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 10,66 zł, z czego 8,95 zł w gotówce.
10,66
płynność bieżąca
8,95
płynność gotówkowa
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 10,66 w 2024 roku
Obsługa długu
Organizacja Coredeal nie wykazała długu wobec banków i pożyczkodawców (0 zł); gotówka: 31 170 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 0,24 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywa je ponad 1000 razy - odsetki pokryte z zapasem (bezpieczny poziom: od 3 razy).
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 3482 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkabez długu
cała gotówka wolna od długu
0 zł31 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka31 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkiodsetki pokryte z zapasem
nie starczamały zapasz zapasem
≫
0136+
Koszty odsetek: 0,24 zł. Zysk operacyjny pokrywa je ponad 1000 razy.
W latach 2023, 2024 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2024: bez długu, gotówka 31 tys. zł • 2023: bez długu, gotówka 0 zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2024: ponad 1000 razy • 2023: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Coredeal wynosi 34 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 3 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 32 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 4614 zł, z czego 4614 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza32 dni
firma płaci dostawcom 32 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
34 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 34 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 3 dniach
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 34 dni w 2024 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Coredeal wynoszą 27 520 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to zużycie materiałów i energii: 19 345 zł, czyli 70% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 6584 zł, czyli 24% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to pozostałe koszty rodzajowe: 948 zł, czyli 3% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej28 tys. zł
Zużycie materiałów i energii19 tys. zł · 70%
Usługi obce7 tys. zł · 24%
Pozostałe koszty rodzajowe948 zł · 3%
Podatki i opłaty644 zł · 2%
Amortyzacja0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 28 tys. zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2024 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: zużycie materiałów i energii, usługi obce, pozostałe koszty rodzajowe. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Coredeal wykazała przychody na poziomie 64 474 zł.
Organizacja zarobiła 36 954 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 3334 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 33 620 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 3334 zł w 2024 roku
Organizacja Coredeal wykazała zysk netto większy niż 80% organizacji z branży "Działalność portali internetowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 53% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 46% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 27% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 81% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 80% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 53% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 46% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku w 2024 był wyższy niż 27% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku w 2024 była wyższa niż 92% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku w 2024 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku w 2024 była wyższa niż 96% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku w 2024 była wyższa niż 86% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 81% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:64 473,91
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów64 473,91
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej27 519,84
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii19 344,96
III. Usługi obce6 583,60
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)643,51
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe947,77
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)36 954,07
D. Pozostałe przychody operacyjne0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)36 954,07
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe0,24
I. Odsetki, w tym: (+1)0,24
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)36 953,83
J. Podatek dochodowy3 334,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)33 619,83
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Coredeal składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 440 dni po terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 440 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+440
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+14 mies. 20 dni28-09-2026
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Frączek Łukasz posiada 70 udziałów, które stanowią 70% firmy.
Haraś Robert posiada 20 udziałów, które stanowią 20% firmy.
Mamak Mateusz posiada 10 udziałów, które stanowią 10% firmy.
Największym udziałowcem od 12.09.2023 jest Frączek Łukasz kontrolujący
70% udziałów.