Organizacja Scootermode osiągnęła 592 101 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 591 068 zł. Pozostałe przychody to 1033 zł.
Całkowite koszty wyniosły 580 007 zł.
Zysk netto wyniósł 11 061 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 592 101 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 592 101 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 11 061 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 11 061 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Scootermode wynosi 451 023 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
12 046 zł a 1 480 252 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 451 023 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 451 023 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Scootermode wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,440% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Scootermode wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,030% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Scootermode charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Scootermode wynosi 8 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 24 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 24 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2023 a 2024 rokiem. Zmiana wynosi 8 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 8 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 24 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
82 037
zł.
Koszty operacyjne Scootermode wyniosły
575 783
zł.
Wynagrodzenia stanowią
14%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
82 037 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 82 037 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
14.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
14% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Scootermode wyniosła 204 621 zł.
a
ktywa obrotowe to 187 846 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 16 775 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 204 621 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 16 061 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 188 560 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 204 621 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 204 621 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 5%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 69%.
Marża operacyjna wyniosła 3%.
Marża netto wyniosła 2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 69 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Scootermode wyniosły 188 560 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 204 621 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 92%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 188 560 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 188 560 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 92% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Scootermode wykazała przychody na poziomie 592 101 zł.
Organizacja zarobiła 13 586 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 2525 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 11 061 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 19% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 2525 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 2525 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Scootermode wykazała zysk netto większy niż 65% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet".
Organizacja wykazała przychód większy niż 64% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 61% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 68% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 51% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 51% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 61% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 75% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 71% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 65% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 64% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 61% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 68% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 51% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 51% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 61% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 75% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 71% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 246 dni po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 246 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 246 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+246
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+8 mies. 6 dni18-03-2026
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Rembisz Albert posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.