SĄD REJONOWY W RZESZOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
SPÓŁKĘ REPREZENTUJĄ DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU ŁĄCZNIE ,EWENTUALNIE CZŁONEK ZARZĄDU WRAZ Z PROKURENTEM, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI ZA SPÓŁKĘ UPOWAŻNIENI SĄ: DO KWOTY 500.000,00 ZŁ BRUTTO - PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE, POWYŻEJ KWOTY 500.000,00 ZŁ BRUTTO DO KWOTY 1.000.000,00 ZŁ BRUTTO - PREZES ZARZĄDU ORAZ JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE, POWYŻEJ KWOTY 1.000.000,00 ZŁ BRUTTO - PREZES ZARZĄDU ORAZ CO NAJMNIEJ JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE ZA UPRZEDNIĄ ZGODĄ ZGROMADZENIA WSPÓLNIKÓW WYRAŻONĄ W FORMIE UCHWAŁY.
Organizacja Nowe Techniki Medyczne Inwestycje osiągnęła 57 097 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 57 097 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 54 704 zł.
Zysk netto wyniósł 2393 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 28 549 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 57 097 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 1197 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 2393 zł w 2024 roku. • -68 608 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Nowe Techniki Medyczne Inwestycje wynosi 5 885 476 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
23 932 zł a 31 135 141 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 2 942 738 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 5 885 476 zł w 2024 roku. • 5 836 044 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Nowe Techniki Medyczne Inwestycje wynosi 10 tys. zł.
EBITDA Nowe Techniki Medyczne Inwestycje wynosi 13 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Nowe Techniki Medyczne Inwestycje mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Nowe Techniki Medyczne Inwestycje wynosi 2,96%. To oznacza, że firma ma szansę 2,96% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,695% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,96% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 4,35% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Nowe Techniki Medyczne Inwestycje wynosi 0,05%. To oznacza, że firma ma szansę 0,05% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,05% w 2024 roku. • 0,09% w 2023 roku. • 0,06% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Nowe Techniki Medyczne Inwestycje charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Nowe Techniki Medyczne Inwestycje wynosi 258 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,56 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 1,56 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
129 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 258 tys. zł w 2024 roku. • 397 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,56 mln zł w 2024 roku. • 1,56 mln zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
23 200
zł.
Koszty operacyjne Nowe Techniki Medyczne Inwestycje wyniosły
47 147
zł.
Wynagrodzenia stanowią
49%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
11 600 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 23 200 zł w 2024 roku • 11 400 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
24.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
49% w 2024 roku •
17% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Nowe Techniki Medyczne Inwestycje wyniosła 7 984 698 zł.
a
ktywa obrotowe to 164 846 zł.
a
ktywa trwałe to 7 819 852 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 7 984 698 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 200 913 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 7 783 785 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 3 992 349 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 7 984 698 zł w 2024 roku. • 7 782 812 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 0%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 0%.
Marża operacyjna wyniosła 17%.
Marża netto wyniosła 4%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 8.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Nowe Techniki Medyczne Inwestycje wyniosły 200 913 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 7 984 698 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 3%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 100 457 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 200 913 zł w 2024 roku • 1420 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 3% w 2024 roku • 0% w 2023 roku • 0% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Nowe Techniki Medyczne Inwestycje wykazała przychody na poziomie 57 097 zł.
Organizacja Nowe Techniki Medyczne Inwestycje wykazała zysk netto większy niż 47% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 25% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 70% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 16% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 47% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 58% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 33% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 24% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 47% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 25% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 70% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 16% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 47% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 58% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 33% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 24% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 58 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 35 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-58
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−1 mies. 5 dni10-06-2025
2023
−2 mies. 22 dni24-04-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Gvm Poland posiada 255
udziałów,
które stanowią
51.0% firmy.