SĄD REJONOWY W LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja May-Vision osiągnęła 256 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 256 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2417 zł.
Strata netto wyniosła 2162 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 128 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 256 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -1081 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -2162 zł w 2024 roku. • -7010 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji May-Vision wynosi 334 542 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1 783 315 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 167 271 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 334 542 zł w 2024 roku. • 335 993 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT May-Vision wynosi -2 tys. zł.
EBITDA May-Vision wynosi -2 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w May-Vision.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji May-Vision wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,720% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku. • 4,35% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji May-Vision wynosi 0,44%. To oznacza, że firma ma szansę 0,44% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,190% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,44% w 2024 roku. • 0,12% w 2023 roku. • 0,06% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
May-Vision charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla May-Vision wynosi 4 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 89 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 89 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
2 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 4 tys. zł w 2024 roku. • 17 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 89 tys. zł w 2024 roku. • 90 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne May-Vision wyniosły
2417
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów May-Vision wyniosła 875 399 zł.
a
ktywa obrotowe to 244 408 zł.
a
ktywa trwałe to 630 991 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 875 399 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 429 571 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 445 829 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 437 700 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 875 399 zł w 2024 roku. • 633 717 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -0%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -0%.
Marża operacyjna wyniosła -846%.
Marża netto wyniosła -846%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -423 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -423 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania May-Vision wyniosły 429 571 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 875 399 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 49%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 214 785 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 429 571 zł w 2024 roku • 185 727 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 49% w 2024 roku • 29% w 2023 roku • 0% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja May-Vision wykazała przychody na poziomie 256 zł.
Organizacja zarobiła -2162 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -2162 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku