Kompleksowe wykańczanie mieszkań pod klucz|Projektowanie wnętrz dla mieszkań i lokali usługowych|Szybki czas realizacji usług do 4 tygodni|Indywidualne podejście do każdego klienta i projektu|Nadzór autorski i współpraca z doświadczonymi wykonawcami
MPRO Invest to firma z siedzibą w Krakowie, która specjalizuje się w kompleksowym wykańczaniu mieszkań pod klucz. Głównym celem przedsiębiorstwa jest dostarczenie klientom profesjonalnych usług, które przekształcają surowe wnętrza w piękne, funkcjonalne przestrzenie, odpowiadające indywidualnym potrzebom i upodobaniom właścicieli. W ofercie MPRO Invest znajdują się usługi projektowania wnętrz, które obejmują zarówno mieszkania, apartamenty, jak i lokale usługowe. Zespół kreatywnych projektantów i wykwalifikowanych fachowców zapewnia kompleksową obsługę, która obejmuje wszystkie etapy realizacji projektu - od wstępnych koncepcji, przez opracowanie szczegółowych rysunków technicznych, aż po nadzór autorski nad pracami wykonawczymi.
W firmie MPRO Invest klienci mogą liczyć na szybką realizację - czas realizacji usług zazwyczaj nie przekracza 4 tygodni, co jest istotnym atutem w branży remontowo-budowlanej. Ponadto, firma wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego projektu, co pozwala na dostosowanie rozwiązań do specyficznych oczekiwań klientów. Działając w Krakowie i okolicach, MPRO Invest jest w stanie efektywnie zarządzać całym procesem, co przekłada się na oszczędność czasu dla klientów oraz eliminację problemów związanych z samodzielnym nadzorowaniem remontu. Wysoka jakość używanych materiałów oraz współpraca z doświadczonymi wykonawcami zapewniają atrakcyjne efekty estetyczne i użytkowe. Misją firmy jest umożliwienie klientom spełnienia marzeń o pięknym, komfortowym i bezpiecznym mieszkaniu, które jest odzwierciedleniem ich osobowości oraz stylu życia.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Mpro Invest osiągnęła 967 457 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 964 668 zł. Pozostałe przychody to 2789 zł.
Całkowite koszty wyniosły 863 963 zł.
Zysk netto wyniósł 103 494 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
464 064 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 967 457 zł w 2025 roku. • 224 286 zł w 2024 roku. • 39 328 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
41 537 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 103 494 zł w 2025 roku. • 36 140 zł w 2024 roku. • 20 420 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Mpro Invest wynosi 1 171 537 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
122 684 zł a 2 395 585 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
522 973 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 171 537 zł w
2025 roku. • 328 684 zł w
2024 roku. • 125 592 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Mpro Invest wynosi 111 tys. zł.
EBITDA Mpro Invest wynosi 111 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
44 271 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 110 983 zł w
2025 roku. • 39 832 zł w
2024 roku. • 22 440 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
44 271 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 110 983 zł w
2025 roku. • 39 832 zł w
2024 roku. • 22 440 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Mpro Invest.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 8 obwieszczeń
dotyczących organizacji Mpro Invest.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 28 listopada 2025 (MSiG nr 231/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
8
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
8 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 1469012. MPRO INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001029026. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA
ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 03.04.2023.
[KR.XI NS-REJ.KRS/41469/25/55]
Rzuć okiemMSiG 231/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.11.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub.
Dane osób wchodzących w skład organu wpisać:
1 1. SOJKA 2. MARCIN TADEUSZ 3. [ukryto]
5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Poz. 513815. MPRO INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001029026. SYSTEM, wpis do rejestru: 03.04.2023.
[RDF/727019/25/898]
MSiG 115/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 04.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 513814. MPRO INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001029026. SYSTEM, wpis do rejestru: 03.04.2023.
[RDF/727019/25/497]
MSiG 115/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 04.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
X V. W P I S Y D O
Poz. 513813. MPRO INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001029026. SYSTEM, wpis do rejestru: 03.04.2023.
[RDF/727019/25/96]
MSiG 115/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 04.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 04.06.2025 okres OD
01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 631606. MPRO INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001029026. SYSTEM, wpis do rejestru: 03.04.2023.
[RDF/622286/24/853]
MSiG 130/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 24.06.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 16.03.2023 DO 31.12.2023
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Poz. 631605. MPRO INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001029026. SYSTEM, wpis do rejestru: 03.04.2023.
[RDF/622286/24/452]
MSiG 130/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 24.06.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 16.03.2023 DO 31.12.2023
Poz. 631604. MPRO INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001029026. SYSTEM, wpis do rejestru: 03.04.2023.
[RDF/622286/24/51]
MSiG 130/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 24.06.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 24.06.2024 okres OD
16.03.2023 DO 31.12.2023
Poz. 243356. MPRO INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001029026. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA
Ł ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 03.04.2023.
[KR.XI NS-REJ.KRS/10806/23/232]
MSiG 79/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 03.04.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. MPRO INVEST
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAŁOPOLSKIE
powiat KRAKÓW gmina KRAKÓW miejscowość
KRAKÓW 2. miejscowość KRAKÓW ulica UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA nr domu 14 kod pocztowy
31-481 poczta KRAKÓW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 16.03.23 R.; NOTARIUSZ
BARTŁOMIEJ MANIA; KANCELARIA NOTARIALNA
W KRAKOWIE; REP.A NR 2560/2023. Rub. 5. 1. CZAS
NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW
Rub. 7. Dane wspólników 1 1. SOJKA 2. MARCIN
TADEUSZ 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00 ZŁ 6. NIE 2 1. RZYCZNIAK
2. MATEUSZ JAN 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00 ZŁ 6. NIE
Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA
OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY
JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. RZYCZNIAK 2. MATEUSZ JAN 3. [ukryto]
5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 43
39 Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT
BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH 1 2. 31
01 Z PRODUKCJA MEBLI BIUROWYCH I SKLEPOWYCH 2 2. 31 02 Z PRODUKCJA MEBLI KUCHENNYCH 3 2. 31 09 Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH
MEBLI 4 2. 43 12 Z PRZYGOTOWANIE TERENU
POD BUDOWĘ 5 2. 43 34 Z MALOWANIE I SZKLENIE 6 2. 43 99 Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE
ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 7 2. 47 59 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA
MEBLI, SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO I POZOSTAŁYCH ARTYKUŁÓW UŻYTKU DOMOWEGO PROWAOL- DZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
8 2. 47 91 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ
LUB INTERNET
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Mpro Invest nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Mpro Invest wynosi 0,23%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,015% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,23% w 2025 roku. • 0,81% w 2024 roku. • 0,26% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Mpro Invest charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Mpro Invest wynosi 33 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 17 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 58 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 17 tys. zł a 58 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
14 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 33 tys. zł w 2025 roku. • 10 tys. zł w 2024 roku. • 4 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 17 tys. zł w 2025 roku. • 6 tys. zł w 2024 roku. • 1 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 58 tys. zł w 2025 roku. • 22 tys. zł w 2024 roku. • 9 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
5000
zł.
Koszty operacyjne Mpro Invest wyniosły
853 685
zł.
Wynagrodzenia stanowią
0,6%
kosztów operacyjnych.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 5000 zł w 2025 roku
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0,6% w 2025 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Mpro Invest wyniosła 174 221 zł.
a
ktywa obrotowe to 174 221 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 174 221 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 165 153 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 9068 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 71 472 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 69 867 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 174 221 zł sumy bilansowej i 165 153 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 367 831 zł sumy bilansowej i 61 560 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 31 277 zł sumy bilansowej i 25 420 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 59,4%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 62,67%.
Marża operacyjna wyniosła 11,5%.
Marża netto wyniosła 10,7%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
3 punkty procentowe rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
8,5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
22,5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
20,5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Mpro Invest wyniosły 9068 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 174 221 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 5,2%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1606 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 9068 zł w 2025 roku • 306 271 zł w 2024 roku • 5857 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
7 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 5% w 2025 roku • 83% w 2024 roku • 19% w 2023 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Mpro Invest wynosi 19,21 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 19,21 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 7,19, czyli same środki pieniężne pokrywają 719% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Aktywa obrotowe (174 221 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (9068 zł) o 165 153 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
174 tys. zł
9 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Rachunki do zapłaty
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 65 tys. zł należności i inne: 109 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 19,21 zł, z czego 7,19 zł w gotówce.
19,21
płynność bieżąca
19,21
płynność szybka
7,19
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie. Średni wzrost wskaźnika wynosi 6,94 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 19,21 w 2025 roku • 1,2 w 2024 roku • 5,34 w 2023 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Mpro Invest wynosi 0 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 3 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -3 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
Luka płatnicza-3 dni
firma płaci dostawcom 3 dni później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
rotacja należności (DSO) - ile dni firma czeka na zapłatę od klientów: 0 dni
3 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 3 dniach
Rotacja zapasów0 dni
ile dni towar leży w magazynie, zanim firma go sprzeda
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Należności handlowe0 zł
firma nie wykazała należności handlowych w tym okresie
do 12 miesięcy0 zł
powyżej 12 miesięcy0 zł
bez rozbicia terminowego0 zł
Rotacja należności (DSO) organizacji nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 0 dni w 2025 roku • 87 dni w 2024 roku • 0 dni w 2023 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Mpro Invest wynoszą 853 561 zł.
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 796 048 zł, czyli 93% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 47 298 zł, czyli 6% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 5000 zł, czyli poniżej 1% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem854 tys. zł
Usługi obce796 tys. zł · 93%
Zużycie materiałów i energii47 tys. zł · 6%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)5 tys. zł · <1%
Pozostałe koszty rodzajowe5 tys. zł · <1%
Podatki i opłaty350 zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 854 tys. zł w 2025 roku • 184 tys. zł w 2024 roku • 17 tys. zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, zużycie materiałów i energii, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Mpro Invest wykazała przychody na poziomie 967 457 zł.
Organizacja zarobiła 113 636 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 10 142 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 103 494 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 8,9% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi
4061 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 10 142 zł w 2025 roku • 3574 zł w 2024 roku • 2020 zł w 2023 roku
Organizacja Mpro Invest wykazała zysk netto większy niż 74% organizacji z branży "Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 72% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 49% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 26% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 62% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 60% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 91% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 79% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 74% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 74% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 72% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 49% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 26% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 62% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 60% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 91% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 79% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 74% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0,01%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:964 498,55
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów964 498,55
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej853 560,57
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii47 297,80
III. Usługi obce796 047,74
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)350,39
V. Wynagrodzenia5 000,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe4 864,64
VIII. Wartość sprzedanych towarów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)110 937,98
D. Pozostałe przychody operacyjne169,01
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne169,01
E. Pozostałe koszty operacyjne124,47
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne124,47
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)110 982,52
G. Przychody finansowe2 789,20
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)2 789,20
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe135,61
I. Odsetki, w tym: (+1)135,61
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)113 636,11
J. Podatek dochodowy10 142,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)103 494,11
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Mpro Invest składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 58 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 113 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-58
dni względem terminu
3
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 23 dni24-03-2026
2024
−1 mies. 11 dni04-06-2025
2023
−21 dni24-06-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Sojka Marcin posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.