Organizacja m-Max osiągnęła 997 373 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 997 373 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 45 510 zł.
Zysk netto wyniósł 951 863 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 498 687 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 997 373 zł w 2024 roku. • 1 215 469 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 475 931 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 951 863 zł w 2024 roku. • 956 771 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji m-Max wynosi 5 214 395 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
742 028 zł a 13 326 080 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 2 607 197 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 5 214 395 zł w 2024 roku. • 5 574 148 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT m-Max wynosi 952 tys. zł.
EBITDA m-Max wynosi 952 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie m-Max wynosi 1 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 1 os. w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji m-Max wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,720% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 4,35% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji m-Max wynosi 0,09%. To oznacza, że firma ma szansę 0,09% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,015% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,09% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku. • 0,06% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
m-Max charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla m-Max wynosi 127 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 10 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 346 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 10 tys. zł a 346 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
63 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 127 tys. zł w 2024 roku. • 147 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 10 tys. zł w 2024 roku. • 22 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 346 tys. zł w 2024 roku. • 437 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
34 418
zł.
Koszty operacyjne m-Max wyniosły
45 510
zł.
Wynagrodzenia stanowią
76%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
17 209 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 34 418 zł w 2024 roku • 164 540 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
37.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
76% w 2024 roku •
66% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów m-Max wyniosła 1 132 542 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 132 542 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 194 851 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 143 172 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 51 680 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 566 271 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 132 542 zł w 2024 roku. • 1 277 716 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 84%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 1,842%.
Marża operacyjna wyniosła 95%.
Marża netto wyniosła 95%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 42 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 921 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 47.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 47.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania m-Max wyniosły 143 172 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 132 542 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 13%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 71 586 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 143 172 zł w 2024 roku • 28 716 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 13% w 2024 roku • 2% w 2023 roku • 0% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja m-Max wykazała przychody na poziomie 997 373 zł.
Organizacja zarobiła 951 863 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 951 863 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 10 753 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku