SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Neptun Security osiągnęła 31 135 969 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 31 135 969 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 30 385 582 zł.
Zysk netto wyniósł 750 388 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 10 378 656 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 31 135 969 zł w 2025 roku. • 22 421 880 zł w 2024 roku. • 2 580 781 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 250 129 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 750 388 zł w 2025 roku. • 14 256 zł w 2024 roku. • -84 888 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Neptun Security wynosi 24 272 431 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
513 567 zł a 77 839 923 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 8 089 560 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 24 272 431 zł w 2025 roku. • 15 004 943 zł w 2024 roku. • 1 720 521 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Neptun Security wynosi 1,04 mln zł.
EBITDA Neptun Security wynosi 1,04 mln zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Neptun Security wynosi 50 lub więcej osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 50+ os. (szac.) w 2025 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2024 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Neptun Security wynosi 2,80%. To oznacza, że firma ma szansę 2,80% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,517% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,80% w 2025 roku. • 2,83% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Neptun Security wynosi 0,21%. To oznacza, że firma ma szansę 0,21% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,063% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,21% w 2025 roku. • 0,34% w 2024 roku. • 0,23% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Neptun Security charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Neptun Security wynosi 475 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 137 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,25 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 137 tys. zł a 1,25 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
158 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 475 tys. zł w 2025 roku. • 262 tys. zł w 2024 roku. • 19 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 137 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,25 mln zł w 2025 roku. • 897 tys. zł w 2024 roku. • 103 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
29 418 650
zł.
Koszty operacyjne Neptun Security wyniosły
30 100 597
zł.
Wynagrodzenia stanowią
98%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
9 806 217 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 29 418 650 zł w 2025 roku • 21 671 743 zł w 2024 roku • 2 525 748 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
32.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
98% w 2025 roku •
98% w 2024 roku •
98% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Neptun Security wyniosła 5 259 982 zł.
a
ktywa obrotowe to 5 229 982 zł.
a
ktywa trwałe to 30 000 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 5 259 982 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 4 575 226 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 684 756 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 751 661 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 5 259 982 zł w 2025 roku. • 3 781 220 zł w 2024 roku. • 1 369 977 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 14%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 110%.
Marża operacyjna wyniosła 3%.
Marża netto wyniosła 2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 36.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Neptun Security wyniosły 4 575 226 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 5 259 982 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 87%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1 525 075 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 4 575 226 zł w 2025 roku • 3 846 852 zł w 2024 roku • 1 449 865 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 29 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 87% w 2025 roku • 102% w 2024 roku • 106% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Neptun Security wykazała przychody na poziomie 31 135 969 zł.
Organizacja zarobiła 1 032 521 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 282 133 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 750 388 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 27% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 94 044 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 282 133 zł w 2025 roku • 309 526 zł w 2024 roku • 97 138 zł w 2023 roku
Organizacja Neptun Security wykazała zysk netto większy niż 92% organizacji z branży "Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa".
Organizacja wykazała przychód większy niż 96% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 80% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 42% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 48% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 62% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 85% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 95% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.8%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 92% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 96% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 92% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 80% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 42% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 48% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 62% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 95% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.8%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 38 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 84 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-38
dni względem terminu
3
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 24 dni22-04-2026
2024
−13 dni02-07-2025
2023
−18 dni27-06-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Nadolna Klaudia posiada 91
udziałów,
które stanowią
91.0% firmy.
Największym udziałowcem od 25.08.2023 jest Nadolna Klaudia kontrolujący 91% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 11.01.2023 do 25.08.2023
była Nadolna Klaudia kontrolująca 100% udziałów.