SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Produkcja lakierów hybrydowych i żeli budujących UV|Szeroka gama akcesoriów manicure i pielęgnacji paznokci|Współpraca z profesjonalistami w branży|Oferowanie ozdób, w tym kryształów Swarovski|Zaangażowanie w jakość i estetykę produktów
Éclair Investments to firma zajmująca się produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości produktów do stylizacji paznokci, w tym lakierów hybrydowych, żeli budujących UV oraz różnorodnych akcesoriów manicure. Ich oferta obejmuje bogaty wybór trwałych lakierów, które charakteryzują się nie tylko estetyką, ale też innowacyjną formułą. Éclair Investments kładzie nacisk na współpracę z profesjonalistami branży beauty, bazując na ich doświadczeniu oraz sugestiach, co pozwala na tworzenie skutecznych i użytecznych produktów. Dzięki szerokiemu asortymentowi, który zawiera między innymi bazy i topy hybrydowe, ozdoby do paznokci oraz narzędzia do pielęgnacji, klienci mają możliwość wykonywania złożonych i efektywnych stylizacji. Wśród unikalnych aspektów oferowanych przez Éclair znajdują się produkty inspirowane światowymi trendami w manicurzystyce, a także starannie dobrane dodatki, jak biżuteria i kryształy Swarovski, które wzbogacają finalny efekt prac wykonywanych w salonach kosmetycznych. Misją Éclair Investments jest dostarczanie stylistkom narzędzi i materiałów, które nie tylko ułatwiają pracę, ale również pozwalają na wyrażenie artystycznej wizji w każdej stylizacji. Dzięki tak silnemu zorientowaniu na jakość i estetykę oferowanych produktów, Éclair zdobywa uznanie wśród profesjonalistów, chcąc dostarczać im jedynie to, co najlepsze.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Eclair Investments osiągnęła 1 969 693 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 969 675 zł. Pozostałe przychody to 18 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 451 316 zł.
Strata netto wyniosła 481 641 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 656 564 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 969 693 zł w 2025 roku. • 2 619 001 zł w 2024 roku. • 904 366 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -160 547 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -481 641 zł w 2025 roku. • -126 707 zł w 2024 roku. • -50 343 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Eclair Investments wynosi 1 313 129 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 4 924 233 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 437 710 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 313 129 zł w 2025 roku. • 1 746 001 zł w 2024 roku. • 602 911 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Eclair Investments mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 — 10 os. (szac.) w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Eclair Investments wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,483% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Eclair Investments wynosi 0,66%. To oznacza, że firma ma szansę 0,66% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,200% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,66% w 2025 roku. • 0,25% w 2024 roku. • 0,18% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Eclair Investments charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Eclair Investments wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 79 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 79 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 13 tys. zł w 2024 roku. • 3 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 79 tys. zł w 2025 roku. • 104 tys. zł w 2024 roku. • 33 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
356 529
zł.
Koszty operacyjne Eclair Investments wyniosły
2 210 401
zł.
Wynagrodzenia stanowią
16%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
118 843 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 356 529 zł w 2025 roku • 169 234 zł w 2024 roku • 106 628 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
5.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
16% w 2025 roku •
7% w 2024 roku •
12% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Eclair Investments wyniosła 2 671 101 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 671 101 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 671 101 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -653 691 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3 324 792 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 890 367 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 671 101 zł w 2025 roku. • 2 981 619 zł w 2024 roku. • 2 167 997 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -18%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 74%.
Marża operacyjna wyniosła -12%.
Marża netto wyniosła -24%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 24.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -8 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Eclair Investments wyniosły 3 324 792 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 671 101 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 124%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1 108 264 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 3 324 792 zł w 2025 roku • 3 153 670 zł w 2024 roku • 2 213 340 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 124% w 2025 roku • 106% w 2024 roku • 102% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Eclair Investments wykazała przychody na poziomie 1 969 693 zł.
Organizacja zarobiła -481 641 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -481 641 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 11 936 zł w 2024 roku • 4021 zł w 2023 roku
Organizacja Eclair Investments wykazała zysk netto większy niż 2% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 78% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 76% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 25% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 26% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 74% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.6%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 2% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 78% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 85% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 76% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 25% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 26% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.6%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 104 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 105 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-104
dni względem terminu
3
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 15 dni01-04-2026
2024
−3 mies. 22 dni25-03-2025
2023
−3 mies. 6 dni10-04-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Sadowska Wilczyński Fundacja Rodzinna W Organizacji posiada 50
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 29.07.2025 jest Sadowska Wilczyński Fundacja Rodzinna W Organizacji kontrolujący 100% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 09.01.2023 do 29.07.2025: • Sadowska Wilczyńska Iga (50% udziałów) • Wilczyński Jakub (50% udziałów)