Organizacja Trabajar osiągnęła 628 756 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 628 756 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 322 275 zł.
Zysk netto wyniósł 306 481 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 314 378 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 628 756 zł w 2024 roku. • 1 542 276 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 153 241 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 306 481 zł w 2024 roku. • -68 733 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Trabajar wynosi 1 825 139 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
180 043 zł a 4 290 738 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 912 570 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 825 139 zł w 2024 roku. • 1 028 184 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Trabajar wynosi 339 tys. zł.
EBITDA Trabajar wynosi 339 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Trabajar mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Trabajar wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,720% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 4,35% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Trabajar wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2024 roku. • 0,13% w 2023 roku. • 0,06% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Trabajar charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Trabajar wynosi 48 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 19 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 84 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 19 tys. zł a 84 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
24 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 48 tys. zł w 2024 roku. • 8 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 19 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 84 tys. zł w 2024 roku. • 62 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
278 408
zł.
Koszty operacyjne Trabajar wyniosły
289 373
zł.
Wynagrodzenia stanowią
96%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
139 204 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 278 408 zł w 2024 roku • 917 294 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
48.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
96% w 2024 roku •
57% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Trabajar wyniosła 575 746 zł.
a
ktywa obrotowe to 575 746 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 575 746 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 335 688 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 240 058 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 287 873 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 575 746 zł w 2024 roku. • 88 485 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 53%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 128%.
Marża operacyjna wyniosła 54%.
Marża netto wyniosła 49%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 26.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 64 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 27 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 24.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Trabajar wyniosły 335 688 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 575 746 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 58%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 167 844 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 335 688 zł w 2024 roku • 152 218 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 58% w 2024 roku • 172% w 2023 roku • 0% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Trabajar wykazała przychody na poziomie 628 756 zł.
Organizacja zarobiła 336 394 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 29 913 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 306 481 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 14 957 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 29 913 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Organizacja Trabajar wykazała zysk netto większy niż 70% organizacji z branży "Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana".
Organizacja wykazała przychód większy niż 30% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 34% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 65% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 98% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 97% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 97% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 65% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 70% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 30% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 34% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 65% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 98% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 97% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 97% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 65% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 184 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 280 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+184
dni względem terminu
0
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+9 mies. 10 dni21-04-2026
2023
+2 mies. 27 dni10-10-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Baca Mikołaj posiada 91
udziałów,
które stanowią
91.0% firmy.
Największym udziałowcem od 14.11.2023 jest Baca Mikołaj kontrolujący 91% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 01.12.2022 do 14.11.2023
była Kopczyńska Wiesława kontrolująca 91% udziałów.