MUSIAŁ - SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000998091 NIP 6832124767 REGON 523437433

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
34 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
127 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
39 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
254 tys.
Info
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Miejscowość
WIELICZKA
Adres
UL. REFORMACKA, 13B
Kod pocztowy
32-020
Rejestracja
2022-10-18
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Musiał - Sport osiągnęła 127 111 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 127 111 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 87 892 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 39 219 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi 18 134 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 127 111 zł w 2025 roku.
• 118 591 zł w 2024 roku.
• 163 379 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 10 105 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 39 219 zł w 2025 roku.
• 17 331 zł w 2024 roku.
• 59 429 zł w 2023 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Musiał - Sport wynosi 254 189 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 15 938 zł a 541 420 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 69 256 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 254 189 zł w 2025 roku.
• 164 192 zł w 2024 roku.
• 392 700 zł w 2023 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Musiał - Sport wynosi 43 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 10 701 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 43 098 zł w 2025 roku.
• 19 077 zł w 2024 roku.
• 64 501 zł w 2023 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie Musiał - Sport wynosi 1 osobę.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 1 os. w 2025 roku.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 5 obwieszczeń dotyczących organizacji Musiał - Sport.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 1 sierpnia 2025 (MSiG nr 148/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
5 obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
5 mniej istotnych obwieszczeń Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 834410. MUSIAŁ - SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000998091. SYSTEM, wpis do rejestru: 18.10.2022. [RDF/758264/25/558]
    MSiG 148/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/758264/25/558 Nr ogłoszenia: 834410
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 03.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024 X V. W P I S Y D O
  2. Poz. 834409. MUSIAŁ - SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000998091. SYSTEM, wpis do rejestru: 18.10.2022. [RDF/758264/25/157]
    MSiG 148/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/758264/25/157 Nr ogłoszenia: 834409
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 03.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 03.07.2025 okres OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
  3. Poz. 464767. MUSIAŁ - SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000998091. SYSTEM, wpis do rejestru: 18.10.2022. [RDF/723119/25/139]
    MSiG 108/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/723119/25/139 Nr ogłoszenia: 464767
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 27.05.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 27.05.2025 okres OD 19.10.2022 DO 31.12.2023
  4. Poz. 458835. MUSIAŁ - SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000998091. SYSTEM, wpis do rejestru: 18.10.2022. [RDF/723020/25/681]
    MSiG 107/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/723020/25/681 Nr ogłoszenia: 458835
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 26.05.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 19.10.2022 DO 31.12.2023
  5. Poz. 1131345. MUSIAŁ - SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000998091. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 18.10.2022. [KR.XII NS-REJ.KRS/17121/22/656]
    MSiG 216/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: KR.XII NS-REJ.KRS/17121/22/656 Nr ogłoszenia: 1131345
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 18.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. MUSIAŁ - SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAŁOPOLSKIE powiat WIELICKI gmina WIELICZKA miejscowość WIELICZKA 2. miejscowość WIELICZKA ulica UL. REFORMACKA nr domu 13B nr lokalu 9 kod pocztowy 32-020 poczta WIELICZKA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 17.10.2022 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. MUSIAŁ 2. MACIEJ 3. [ukryto] 5. 30 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 3 000,00 ZŁ 6. NIE 2 1. NACZK MUSIAŁ 2. MAGDALENA 3. [ukryto] 5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2 000,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY X V. W P I S Y D KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. MUSIAŁ 2. MACIEJ 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. NACZK MUSIAŁ 2. MAGDALENA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 93 19 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA ZE SPORTEM 1 2. 86 90 E POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE OPIEKI ZDROWOTNEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 2 2. 85 59 B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 3 2. 96 09 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 4 2. 85 51 Z POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI SPORTOWEJ ORAZ ZAJĘĆ SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH 5 2. 77 11 Z WYNAJEM I DZIERŻAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK 6 2. 74 90 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 7 2. 96 04 Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z POPRAWĄ KONDYCJI FIZYCZNEJ 8 2. 77 29 Z WYPOŻYCZANIE I DZIERŻAWA POZOSTAŁYCH ARTYKUŁÓW UŻYTKU OSOBISTEGO I DOMOWEGO

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Musiał - Sport nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Musiał - Sport wynosi 0,33%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,100% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,33% w 2025 roku.
• 0,13% w 2024 roku.
• 0,13% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Musiał - Sport charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon custom:bullet-chevron
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Musiał - Sport wynosi 6 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 4 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 8 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 4 tys. zł a 8 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi 3 tys. zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 6 tys. zł w 2025 roku.
• 5 tys. zł w 2024 roku.
• 12 tys. zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 4 tys. zł w 2025 roku.
• 3 tys. zł w 2024 roku.
• 5 tys. zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 8 tys. zł w 2025 roku.
• 8 tys. zł w 2024 roku.
• 23 tys. zł w 2023 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 6884 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Musiał - Sport wyniosły 84 013 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 8,2% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 2257 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 6884 zł w 2025 roku
• 7285 zł w 2024 roku
• 2370 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 2,9 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 8,2% w 2025 roku
• 7,3% w 2024 roku
• 2,4% w 2023 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Musiał - Sport wyniosła 34 384 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 34 384 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 34 384 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to 21 551 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 12 833 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 18 461 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 21 439 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 34 384 zł sumy bilansowej i 21 551 zł kapitału własnego w 2025 roku.
• 23 780 zł sumy bilansowej i 22 331 zł kapitału własnego w 2024 roku.
• 71 306 zł sumy bilansowej i 64 429 zł kapitału własnego w 2023 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 114,06%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 181,99%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 30,85%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 15,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 45 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 2,5 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Musiał - Sport wyniosły 12 833 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 34 384 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 37,3%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2978 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 12 833 zł w 2025 roku
• 1449 zł w 2024 roku
• 6878 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 13,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 37% w 2025 roku
• 6% w 2024 roku
• 10% w 2023 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Musiał - Sport wynosi 2,68 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 1,24, czyli same środki pieniężne pokrywają 124% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (34 384 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (12 833 zł) o 21 551 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika wynosi 3,84 rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 2,68 w 2025 roku
• 16,41 w 2024 roku
• 10,37 w 2023 roku

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Musiał - Sport wynosi 53 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 56 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -3 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 18 450 zł, z czego 18 450 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 53 dni w 2025 roku
• 49 dni w 2024 roku
• 99 dni w 2023 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Musiał - Sport wynoszą 84 013 zł.
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 55 773 zł, czyli 66% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 21 156 zł, czyli 25% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 5833 zł, czyli 7% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 84 tys. zł w 2025 roku
• 100 tys. zł w 2024 roku
• 99 tys. zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, zużycie materiałów i energii, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Musiał - Sport wykazała przychody na poziomie 127 111 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 43 098 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 3879 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 39 219 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację obniża się w czasie. Średni spadek podatku dochodowego wynosi 597 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 3879 zł w 2025 roku
• 1746 zł w 2024 roku
• 5072 zł w 2023 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Musiał - Sport wykazała zysk netto większy niż 77% organizacji z branży "Pozostała działalność związana ze sportem".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 41% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 40% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 62% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 87% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 97% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 95% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 89% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 77% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 41% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 40% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 62% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 97% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 95% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 89% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0,01%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 12 z 14 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi 127 111,06
I. Przychody netto ze sprzedaży 127 111,06
B. Koszty działalności operacyjnej 84 012,70
II. Zużycie materiałów i energii 21 155,67
III. Usługi obce 55 772,93
IV. Wynagrodzenia 5 832,50
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 1 051,60
VI. Pozostałe koszty, w tym: (+1) 200,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 43 098,36
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G) 43 098,36
I. Podatek dochodowy 3 879,00
J. Zysk (strata) netto (H - I) 39 219,36

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Musiał - Sport składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 2 w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 97 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 12 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
−12 dni
2024
−12 dni
2023
+10 mies. 16 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Musiał Maciej posiada 30 udziałów, które stanowią 60% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Naczk Musiał Magdalena posiada 20 udziałów, które stanowią 40% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 18.10.2022 jest Musiał Maciej kontrolujący 60% udziałów.

Reprezentacja