SĄD REJONOWY W LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIENI SĄ DWAJ WSPÓLNICY - KOMPLEMENTARIUSZE LUB JEDEN WSPÓŁNIK - KOMPLEMENTARIUSZ ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Sprzedaż dachówek, blachodachówek, rynien i okien dachowych.|Montaż pokryć dachowych oraz konstrukcji drewnianych.|Doradztwo techniczne i obsługa posprzedażowa.|Odzyskiwanie wody deszczowej i kamera termowizyjna w ofercie.|Bezpośrednia współpraca z renomowanymi producentami.
LUB-DACH REJMAK to firma z siedzibą w Lublinie specjalizująca się w sprzedaży oraz montażu pokryć dachowych. W ofercie firmy znajdują się różnorodne produkty, takie jak dachówki, blachodachówki, rynny stalowe, okna dachowe oraz kominy systemowe. LUB-DACH wyróżnia się bogatym wyborem materiałów budowlanych, dostosowanych do różnych potrzeb klientów. Dodatkowo firma oferuje kompleksowe usługi montażowe, które obejmują nie tylko pokrycia dachowe, ale także instalację okien dachowych, rynien, konstrukcji drewnianych oraz doradztwo techniczne. Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku oraz współpracy z renomowanymi producentami, LUB-DACH zapewnia wysoką jakość oferowanych produktów oraz usług. Istotnym atutem firmy jest również wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań, takich jak odzyskiwanie wody deszczowej oraz oferta kamer termograficznych do oceny izolacyjności cieplnej budynków. Firma aktywnie śledzi sytuację na rynku materiałów budowlanych, co pozwala jej na bieżąco informować klientów o dostępności i cenach materiałów.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Lub-Dach Rejmak osiągnęła 17 384 811 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 17 381 878 zł. Pozostałe przychody to 2933 zł.
Całkowite koszty wyniosły 16 690 705 zł.
Zysk netto wyniósł 691 173 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 3 328 332 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 17 384 811 zł w 2025 roku. • 17 964 779 zł w 2024 roku. • 20 823 889 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 170 532 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 691 173 zł w 2025 roku. • 774 878 zł w 2024 roku. • 1 031 020 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Lub-Dach Rejmak wynosi 15 116 697 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
762 130 zł a 43 462 028 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 2 921 495 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 15 116 697 zł w 2025 roku. • 15 900 942 zł w 2024 roku. • 18 911 731 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Lub-Dach Rejmak wynosi 848 tys. zł.
EBITDA Lub-Dach Rejmak wynosi 854 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
208 980 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 848 107 zł w
2025 roku. • 978 160 zł w
2024 roku. • 1 215 498 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
204 521 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 854 448 zł w
2025 roku. • 995 152 zł w
2024 roku. • 1 239 370 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Lub-Dach Rejmak mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 — 10 os. (szac.) w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Lub-Dach Rejmak wynosi 2,85%. To oznacza, że firma ma szansę 2,85% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,85% w 2025 roku. • 2,85% w 2024 roku. • 2,84% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Lub-Dach Rejmak wynosi 0,14%. To oznacza, że firma ma szansę 0,14% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,085% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,14% w 2025 roku. • 0,07% w 2024 roku. • 0,08% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Lub-Dach Rejmak charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Lub-Dach Rejmak wynosi 338 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 127 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 695 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 127 tys. zł a 695 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
52 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 338 tys. zł w 2025 roku. • 361 tys. zł w 2024 roku. • 417 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 127 tys. zł w 2025 roku. • 147 tys. zł w 2024 roku. • 182 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 695 tys. zł w 2025 roku. • 719 tys. zł w 2024 roku. • 833 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
909 485
zł.
Koszty operacyjne Lub-Dach Rejmak wyniosły
16 533 772
zł.
Wynagrodzenia stanowią
6%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
191 843 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 909 485 zł w 2025 roku • 869 261 zł w 2024 roku • 846 800 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
6% w 2025 roku •
5% w 2024 roku •
4% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Lub-Dach Rejmak wyniosła 2 992 781 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 950 890 zł.
a
ktywa trwałe to 41 891 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 992 781 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 976 608 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 016 173 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -939 243 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 992 781 zł w 2025 roku. • 2 284 356 zł w 2024 roku. • 2 913 321 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 23%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 68%.
Marża operacyjna wyniosła 5%.
Marża netto wyniosła 4%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 16.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Lub-Dach Rejmak wyniosły 1 976 608 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 992 781 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 66%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -966 548 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 976 608 zł w 2025 roku • 1 184 478 zł w 2024 roku • 1 706 577 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 5.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 66% w 2025 roku • 52% w 2024 roku • 59% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Lub-Dach Rejmak wykazała przychody na poziomie 17 384 811 zł.
Organizacja zarobiła 846 247 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 155 074 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 691 173 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 18% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 38 769 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 155 074 zł w 2025 roku • 201 511 zł w 2024 roku • 182 612 zł w 2023 roku
Organizacja Lub-Dach Rejmak wykazała zysk netto większy niż 87% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 93% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 78% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 67% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 56% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 57% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 79% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 79% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 92% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 2%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 87% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 93% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 78% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 67% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 56% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 57% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 79% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 79% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 92% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 2%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 41 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 78 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-41
dni względem terminu
4
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 18 dni28-04-2026
2024
−1 mies. 17 dni29-05-2025
2023
−20 dni25-06-2024
2022
−19 dni26-06-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki