SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja NV Production osiągnęła 459 036 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 459 036 zł.
Całkowite koszty wyniosły 415 930 zł.
Zysk netto wyniósł 43 106 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi
119 741 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 459 036 zł w 2023 roku. • 578 778 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
173 387 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 43 106 zł w 2023 roku. • -130 281 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji NV Production wynosi 1 077 164 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
414 603 zł a 3 290 582 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
249 964 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 077 164 zł w
2023 roku. • 827 201 zł w
2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT NV Production wynosi 97 tys. zł.
EBITDA NV Production wynosi 144 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
227 101 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 96 831 zł w
2023 roku. • -130 270 zł w
2022 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
251 536 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 143 737 zł w
2023 roku. • -107 798 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie NV Production mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 8 obwieszczeń
dotyczących organizacji NV Production.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 23 grudnia 2024 (MSiG nr 248/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
8
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
8 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 1477581. NV PRODUCTION SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000962773. SYSTEM, wpis do rejestru: 25.03.2022.
[RDF/690103/24/279]
MSiG 248/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 11.12.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1477580. NV PRODUCTION SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000962773. SYSTEM, wpis do rejestru: 25.03.2022.
[RDF/690103/24/878]
MSiG 248/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 11.12.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1477579. NV PRODUCTION SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000962773. SYSTEM, wpis do rejestru: 25.03.2022.
[RDF/690102/24/166]
MSiG 248/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 11.12.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 11.12.2024 okres O
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1348858. NV PRODUCTION SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000962773. SYSTEM, wpis do rejestru: 25.03.2022.
[RDF/570061/23/131]
MSiG 225/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 10.11.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 25.03.2022 DO 31.12.2022
Poz. 1348857. NV PRODUCTION SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000962773. SYSTEM, wpis do rejestru: 25.03.2022.
[RDF/570061/23/730]
MSiG 225/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 10.11.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 25.03.2022 DO 31.12.2022
Poz. 1348856. NV PRODUCTION SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000962773. SYSTEM, wpis do rejestru: 25.03.2022.
[RDF/570061/23/329]
MSiG 225/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
X V. W P I S Y D O
W dniu 10.11.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 10.11.2023 okres OD
25.03.2022 DO 31.12.2022
Poz. 1167489. NV PRODUCTION SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000962773. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 25.03.2022.
[WA.XIV NS-REJ.KRS/46494/22/359]
Rzuć okiemMSiG 218/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 26.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
ÓL nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. AKT
NOTARIALNY Z DNIA 7.04.2022 R.; REP. A NR
2757/2022; ROBERT SIELSKI, NOTARIUSZ W WARSZAWIE; KANCELARIA NOTARIALNA W WARSZAWIE PRZY UL. MARSZAŁKOWSKIEJ NR 55/73
LOK.33; ZMIENIONO § 9; § 5; § 6 UMOWY SPÓŁKI.
Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. FELICKI
2. PRZEMYSŁAW BOGUSŁAW 3. [ukryto])
wykreślić: 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI
5000 PLN wpisać: 5. 8.000 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ
WARTOŚCI 800.000,00 ZŁOTYCH
Rub. 8. Kapitał spółki wykreślić: 1. 5000,00 ZŁ wpisać: 1. 800000,00 ZŁ PRub. Informacja o wniesieniu
aportu 1 1. 795000,00 ZŁ
Poz. 167582. NV PRODUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000962773. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 25.03.2022.
[WA.XIV NS-REJ.KRS/14831/22/471]
MSiG 65/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 25.03.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. NV PRODUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba
i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo
MAZOWIECKIE powiat LEGIONOWSKI gmina
LEGIONOWO miejscowość LEGIONOWO 2. miejO K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
scowość LEGIONOWO ulica UL. STRUŻAŃSKA
nr domu 7A kod pocztowy 05-119 poczta LEGIONOWO kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 22.03.2022 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane
wspólników 1 1. FELICKI 2. PRZEMYSŁAW BOGUSŁAW 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ
WARTOŚCI 5000 PLN 6. TAK Rub. 8. Kapitał spółki
1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU
JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU
SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH
LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA
OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW
ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU
OL- ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. SKUBIS 2. TOMASZ
EUGENIUSZ 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU
6. NIE Rub. 3. Prokurenci 1 1. FELICKI 2. PRZEMYSŁAW BOGUSŁAW 3. [ukryto] 4. PROKURA
ODDZIELNA
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 30 11
Z PRODUKCJA STATKÓW I KONSTRUKCJI PŁYWAJĄCYCH 1 2. 30 12 Z PRODUKCJA ŁODZI WYCIECZKOWYCH I SPORTOWYCH 2 2. 33 15 Z NAPRAWA
I KONSERWACJA STATKÓW I ŁODZI 3 2. 46 14
Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ
SPRZEDAŻĄ MASZYN, URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH, STATKÓW I SAMOLOTÓW 4 2. 49 41
Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW 5 2. 70 22
Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA 6 2. 71 12 Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE
INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE 7 2. 73 1 REKLAMA 8 2. 77 21 Z WYPOŻYCZANIE I DZIERŻAWA SPRZĘTU REKREACYJNEGO
I SPORTOWEGO 9 2. 77 34 Z WYNAJEM I DZIERŻAWA ŚRODKÓW TRANSPORTU WODNEGO
Krajowy Rejestr Zadłużonych
NV Production nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji NV Production wynosi 0,92%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,360% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,92% w 2023 roku. • 1,67% w 2022 roku. • 0,20% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
NV Production charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla NV Production wynosi 52 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 9 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 171 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 9 tys. zł a 171 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2022 a 2023 rokiem. Zmiana wynosi 30 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 52 tys. zł w 2023 roku. • 22 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 9 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 171 tys. zł w 2023 roku. • 134 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne NV Production wyniosły
362 206
zł.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 33 921 zł w 2022 roku
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
4,8% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów NV Production wyniosła 1 836 626 zł.
a
ktywa trwałe to 617 681 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 218 945 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 836 626 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 855 304 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 981 322 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 71 494 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 185 585 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 1 836 626 zł sumy bilansowej i 855 304 zł kapitału własnego w 2023 roku. • 1 908 120 zł sumy bilansowej i 669 719 zł kapitału własnego w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 2,35%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 5,04%.
Marża operacyjna wyniosła 21,09%.
Marża netto wyniosła 9,39%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
9 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
24 punkty procentowe rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
44 punkty procentowe rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
32 punkty procentowe rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania NV Production wyniosły 981 322 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 836 626 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 53,4%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 257 079 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 981 322 zł w 2023 roku • 1 238 401 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
12 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 53% w 2023 roku • 65% w 2022 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji NV Production wynosi 5,47 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 1,69 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 0,08, czyli same środki pieniężne pokrywają 8% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
gotówka od ręki: 19 tys. zł należności i inne: 358 tys. zł zapasy do sprzedania: 842 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 5,47 zł, z czego 0,08 zł w gotówce.
5,47
płynność bieżąca
1,69
płynność szybka
0,08
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika wynosi 13,28 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 5,47 w 2023 roku • 18,75 w 2022 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji NV Production wynosi 145 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 224 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców. Po oczyszczeniu mianownika z amortyzacji rotacja zobowiązań wynosi 258 dni.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -79 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna. Bez amortyzacji w mianowniku luka wynosi -112 dni.
Rotacja zapasów wynosi 670 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynoszą 182 786 zł, z czego 182 786 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza-79 dni
firma płaci dostawcom 79 dni później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
145 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 145 dni
224 dni
bez amortyzacji258 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 224 dniach
Rotacja zapasów670 dni
towar leży w magazynie 670 dni, zanim firma go sprzeda
670 dni
Należności handlowe183 tys. zł
klienci są winni firmie 183 tys. zł
do 12 miesięcy183 tys. zł · 100%
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 145 dni w 2023 roku • 77 dni w 2022 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji NV Production wynoszą 362 179 zł.
Największa wykazana kategoria to zużycie materiałów i energii: 148 995 zł, czyli 41% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 134 843 zł, czyli 37% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to amortyzacja: 46 907 zł, czyli 13% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem362 tys. zł
Zużycie materiałów i energii149 tys. zł · 41%
Usługi obce135 tys. zł · 37%
Amortyzacja47 tys. zł · 13%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów30 tys. zł · 8%
Pozostałe koszty rodzajowe782 zł · <1%
Podatki i opłaty158 zł · <1%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 362 tys. zł w 2023 roku • 709 tys. zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: zużycie materiałów i energii, usługi obce, amortyzacja. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja NV Production wykazała przychody na poziomie 459 036 zł.
Organizacja NV Production wykazała zysk netto większy niż 62% organizacji z branży "Produkcja statków i konstrukcji pływających".
Organizacja wykazała przychód większy niż 45% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 65% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 79% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 51% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 2% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 62% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 45% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 65% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był wyższy niż 44% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 66% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 79% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 51% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 44% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 2% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2023 wynosił on 0,01%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:459 029,86
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów423 980,80
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów35 049,06
B. Koszty działalności operacyjnej362 178,92
I. Amortyzacja46 906,69
II. Zużycie materiałów i energii148 994,81
III. Usługi obce134 842,70
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)158,00
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe781,66
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów30 495,06
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)96 850,94
D. Pozostałe przychody operacyjne6,44
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne6,44
E. Pozostałe koszty operacyjne26,62
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne26,62
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)96 830,76
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe53 724,51
I. Odsetki, w tym: (+1)53 724,51
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)43 106,25
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)43 106,25
Pełne sprawozdania finansowe organizacji NV Production składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 134 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 149 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+134
dni względem terminu
0
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
+4 mies. 29 dni11-12-2024
2022
+3 mies. 28 dni10-11-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie