Organizacja Inframet Chrzanowski osiągnęła 18 584 626 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 18 502 047 zł. Pozostałe przychody to 82 579 zł.
Całkowite koszty wyniosły 7 839 201 zł.
Zysk netto wyniósł 10 662 846 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 4 646 157 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 18 584 626 zł w 2025 roku. • 9 991 001 zł w 2024 roku. • 11 659 709 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 2 665 711 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 10 662 846 zł w 2025 roku. • 4 981 991 zł w 2024 roku. • 7 186 608 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Inframet Chrzanowski wynosi 64 746 018 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
9 704 884 zł a 149 279 843 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 16 186 505 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 64 746 018 zł w 2025 roku. • 31 300 129 zł w 2024 roku. • 42 134 528 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Inframet Chrzanowski wynosi 13,1 mln zł.
EBITDA Inframet Chrzanowski wynosi 13,16 mln zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Inframet Chrzanowski.
Zatrudnienie maleje w czasie. Przeciętna zmiana wynosi
9 os. rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 22 os. w 2024 roku. • 19 os. w 2023 roku.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Inframet Chrzanowski wynosi 2,85%. To oznacza, że firma ma szansę 2,85% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,375% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,85% w 2025 roku. • 2,88% w 2024 roku. • 2,87% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Inframet Chrzanowski wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,008% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Inframet Chrzanowski charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Inframet Chrzanowski wynosi 2,05 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 558 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 4,33 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 558 tys. zł a 4,33 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
513 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 2,05 mln zł w 2025 roku. • 1 mln zł w 2024 roku. • 1,28 mln zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 558 tys. zł w 2025 roku. • 300 tys. zł w 2024 roku. • 350 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 4,33 mln zł w 2025 roku. • 2,2 mln zł w 2024 roku. • 2,62 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
3 025 219
zł.
Koszty operacyjne Inframet Chrzanowski wyniosły
5 400 301
zł.
Wynagrodzenia stanowią
56%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
756 305 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 3 025 219 zł w 2025 roku • 2 983 966 zł w 2024 roku • 2 306 203 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
14 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
56% w 2025 roku •
69% w 2024 roku •
77% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Inframet Chrzanowski wyniosła 13 372 682 zł.
a
ktywa obrotowe to 12 790 566 zł.
a
ktywa trwałe to 582 116 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 13 372 682 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 432 837 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 12 939 845 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 3 343 171 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 13 372 682 zł w 2025 roku. • 7 086 008 zł w 2024 roku. • 8 136 526 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 80%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 82%.
Marża operacyjna wyniosła 71%.
Marża netto wyniosła 57%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 20 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 20.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 17.8 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 14.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Inframet Chrzanowski wyniosły 432 837 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 13 372 682 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 3%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 108 209 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 432 837 zł w 2025 roku • 804 009 zł w 2024 roku • 649 917 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 3% w 2025 roku • 11% w 2024 roku • 8% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Inframet Chrzanowski wykazała przychody na poziomie 18 584 626 zł.
Organizacja zarobiła 13 020 729 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 2 357 883 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 10 662 846 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 18% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 589 471 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 2 357 883 zł w 2025 roku • 470 576 zł w 2024 roku • 1 125 625 zł w 2023 roku
Organizacja Inframet Chrzanowski wykazała zysk netto większy niż 92% organizacji z branży "Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 86% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 27% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 95% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 92% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 96% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.8%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 92% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 86% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 85% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 27% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 96% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 95% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 92% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 96% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.8%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 67 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 79 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-67
dni względem terminu
4
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 19 dni27-04-2026
2024
−27 dni18-06-2025
2023
−2 mies. 9 dni07-05-2024
2022
−3 mies. 2 dni14-04-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki