SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji 4 Construction Investors wynosi 3 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 3 zł w
2025 roku. • 3 zł w
2024 roku. • 2 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT 4 Construction Investors wynosi -11 tys. zł.
EBITDA 4 Construction Investors wynosi -11 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
4921 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -11 388 zł w
2025 roku. • -26 150 zł w
2022 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
4921 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -11 388 zł w
2025 roku. • -26 150 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w 4 Construction Investors.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 7 obwieszczeń
dotyczących organizacji 4 Construction Investors.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 17 kwietnia 2025 (MSiG nr 75/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
7
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
7 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 272897. 4 CONSTRUCTION INVESTORS
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000960528. SYSTEM, wpis do rejestru:
15.03.2022.
[RDF/708506/25/56]
MSiG 75/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.04.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 272896. 4 CONSTRUCTION INVESTORS
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000960528. SYSTEM, wpis do rejestru:
15.03.2022.
[RDF/708506/25/655]
MSiG 75/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.04.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 03.04.2025 okres OD
01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 789259. 4 CONSTRUCTION INVESTORS
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000960528. SYSTEM, wpis do rejestru:
15.03.2022.
[RDF/638062/24/535]
MSiG 141/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 02.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 789258. 4 CONSTRUCTION INVESTORS
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000960528. SYSTEM, wpis do rejestru:
15.03.2022.
[RDF/638062/24/134]
MSiG 141/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 02.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 02.07.2024 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 845833. 4 CONSTRUCTION INVESTORS
D SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000960528. SYSTEM, wpis do rejestru:
15.03.2022.
[RDF/532344/23/839]
MSiG 156/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 11.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 15.03.2022 DO 31.12.2022
Poz. 845832. 4 CONSTRUCTION INVESTORS
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000960528. SYSTEM, wpis do rejestru:
15.03.2022.
[RDF/532344/23/438]
MSiG 156/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 11.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 11.07.2023 okres O
15.03.2022 DO 31.12.2022
Poz. 140523. 4 CONSTRUCTION INVESTORS
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000960528. SĄD REJONOWY DLA
M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 15.03.2022.
[WA.XIV NS-REJ.KRS/11101/22/588]
MSiG 58/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 15.03.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 4 CONSTRUCTION INVESTORS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina
WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA ulica PLAC CZERWCA 1976
ROKU nr domu 2 nr lokalu 26 kod pocztowy 02-495
poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 02.03.2022 Rub. 5. 1. CZAS
NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. STASZEWSKI
2. PIOTR ROBERT 3. [ukryto] 5. 25 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1250 PLN 6. NIE
2 1. WASIAK 2. ERNEST MAURYCY 3. [ukryto]
5. 25 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1250 PLN
6. NIE 3 1. CECH 2. MARIUSZ JACEK 3. [ukryto]
5. 25 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1250 PLN
6. NIE 4 1. CIEPLAK 2. JEREMI 3. [ukryto] 5. 25
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1250 PLN 6. NIE
Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU
JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU
X V. W P I S Y D
SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH
LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA
OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW
ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU
ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. CIEPLAK 2. JEREMI
3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
2 1. STASZEWSKI 2. PIOTR ROBERT 3. [ukryto]
5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 3 1. WASIAK
2. ERNEST MAURYCY 3. [ukryto] 5. CZŁONEK
ZARZĄDU 6. NIE 4 1. CECH 2. MARIUSZ JACEK
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 41 20
Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH 1 2. 43 12 Z PRZYGOTOWANIE TERENU
POD BUDOWĘ 2 2. 43 21 Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH 3 2. 43 22 Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH,
CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4 2. 43 31 Z TYNKOWANIE 5 2. 43 32 Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ 6 2. 43 33 Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE
ŚCIAN 7 2. 43 34 Z MALOWANIE I SZKLENIE 8 2. 43
91 Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ
DACHOWYCH 9 2. 68 10 Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
Krajowy Rejestr Zadłużonych
4 Construction Investors nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji 4 Construction Investors wynosi 0,29%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,030% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,29% w 2025 roku. • 0,28% w 2024 roku. • 0,23% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
4 Construction Investors charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla 4 Construction Investors wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0,19 zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0,19 zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Maksymalny kredyt wynosił: • 0,19 zł w 2025 roku. • 0,15 zł w 2024 roku. • 0,10 zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne 4 Construction Investors wyniosły
11 392 zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów 4 Construction Investors wyniosła 1 192 599 zł.
Aktywa obrotowe to 1 192 599 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 192 599 zł.
Kapitał (fundusz) własny to -48 357 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 240 956 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 10 853 zł rocznie.
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 9625 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 1 192 599 zł sumy bilansowej i -48 357 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 1 163 891 zł sumy bilansowej i -36 970 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 1 170 892 zł sumy bilansowej i -29 108 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
1,5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
169 307,3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
3181,5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania 4 Construction Investors wyniosły 1 240 956 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 192 599 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 104,1%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 20 478 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 240 956 zł w 2025 roku • 1 200 861 zł w 2024 roku • 1 200 000 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
1 punkt procentowy rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 104% w 2025 roku • 103% w 2024 roku • 102% w 2023 roku
Wierzyciele
Organizacja 4 Construction Investors ma 1 240 956 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Największa część, 1 240 000 zł (100%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija (jeśli są pożyczki od spółki dominującej lub spółek z nią powiązanych, siedzą tutaj).
Poza tym: dostawcom 956 zł (poniżej 1%).
Nie jest winna nic (0 zł): państwu, pracownikom, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
1,2 mln zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
100%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
956 zł
<1%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
1,2 mln zł
100%
W roku 2025 100% zobowiązań to „pozostali”, część, której sprawozdanie nie dzieli na wierzycieli (w 2022: 99%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej nie zmienił się: 0% w 2022 i w 2025.
W latach 2022, 2025 sprawozdanie liczy kredyty i pożyczki tylko spoza grupy kapitałowej, w latach 2023, 2024 od wszystkich pożyczkodawców - to zmiana zakresu sprawozdania, nie spłata, dlatego wykres rysuje je osobno.
W roku 2021 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji 4 Construction Investors wynosi 0,96 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,05 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
Płynność gotówkowa wynosi 0,01, czyli same środki pieniężne pokrywają 1% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 10,46 miesiąca.
Aktywa obrotowe (1 192 599 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (1 240 956 zł) o 48 357 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
1,2 mln zł
1,2 mln zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 10 tys. zł należności i inne: 58 tys. zł zapasy (materiały, produkty, towary): 1,1 mln zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 0,96 zł, z czego 0,01 zł w gotówce.
0,96
płynność bieżąca
0,05
płynność szybka
0,01
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 0,96 w 2025 roku • 0,95 w 2022 roku
Obsługa długu
Organizacja 4 Construction Investors: dług wobec banków i pożyczkodawców 0 zł, gotówka 9933 zł. Do tego 1 240 000 zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (spółka dominująca i spółki z nią powiązane) - nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, dlatego długu netto (po odjęciu gotówki) nie podajemy.
Koszty odsetek: 0 zł.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 1 240 956 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkazobowiązania wobec grupy
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 1,2 mln zł. Nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, więc długu netto nie podajemy.
0 zł10 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka10 tys. zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
W latach 2022, 2025 organizacja miała też od 400 tys. zł do 1,2 mln zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (poza wykresem), więc długu netto za te lata nie podajemy.
W latach 2021, 2022, 2025 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2021: bez długu, gotówka 0 zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2025: bez kosztów odsetek • 2022: bez kosztów odsetek • 2021: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 31 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Należności handlowe organizacji wynoszą 62 zł, z czego 62 zł ma termin do 12 miesięcy.
Rotacja zobowiązań
luki płatniczej nie da się policzyć - za ten okres nie ma rotacji należności (DSO)
31 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 31 dniach
Należności handlowe62 zł
klienci są winni firmie 62 zł
do 12 miesięcy62 zł · 100%
Rotacja zobowiązań (DPO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zobowiązań (DPO) wynosił: • 31 dni w 2025 roku • 56 dni w 2022 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji 4 Construction Investors wynoszą 11 392 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 11 392 zł, czyli 100% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej11 tys. zł
Usługi obce11 tys. zł · 100%
Amortyzacja0 zł · 0%
Zużycie materiałów i energii0 zł · 0%
Podatki i opłaty0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 11 tys. zł w 2025 roku • 8 tys. zł w 2024 roku • 8 tys. zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największą kategorię z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
W latach
2023, 2024 suma kosztów to łączne koszty wykazane w druku mikro, a w pozostałych latach pozycja B rachunku zysków i strat. Wartości i zestaw kategorii po obu stronach tej granicy nie są wprost porównywalne - to zmiana druku sprawozdania, nie zdarzenie w firmie.
Podatek dochodowy
Organizacja 4 Construction Investors wykazała przychody na poziomie 5 zł.
Organizacja 4 Construction Investors wykazała zysk netto większy niż 27% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 21% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 83% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 5% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 4% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 31% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 60% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 27% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 21% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 52% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 83% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 4% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 31% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 60% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:0,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej11 392,29
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce11 392,29
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-11 392,29
D. Pozostałe przychody operacyjne4,76
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne4,76
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)-11 387,53
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)-11 387,53
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-11 387,53
Pełne sprawozdania finansowe organizacji 4 Construction Investors składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 4 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 3 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 29 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 2 dni po terminie.
średnie opóźnienie
-29
dni względem terminu
3
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
+2 dni17-07-2026
2024
−3 mies. 13 dni03-04-2025
2023
−13 dni02-07-2024
2022
−4 dni11-07-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Wasiak Ernest posiada 25 udziałów, które stanowią 25% firmy.
Cieplak Jeremi posiada 25 udziałów, które stanowią 25% firmy.
Cech Mariusz posiada 25 udziałów, które stanowią 25% firmy.
Największymi udziałowcami (od 15.03.2022) są: • Cech Mariusz (25% udziałów) • Cieplak Jeremi (25% udziałów) • Staszewski Piotr (25% udziałów) • Wasiak Ernest (25% udziałów)