Organizacja Indian Kitchens osiągnęła 93 081 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 90 334 zł. Pozostałe przychody to 2747 zł.
Całkowite koszty wyniosły 86 557 zł.
Zysk netto wyniósł 6524 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
92 824 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 93 081 zł w 2024 roku. • 258 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
234 754 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 6524 zł w 2024 roku. • -228 230 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Indian Kitchens wynosi 84 420 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
84 252 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 84 420 zł w
2024 roku. • 169 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Indian Kitchens wynosi 5 tys. zł.
EBITDA Indian Kitchens wynosi 5 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
233 112 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 4681 zł w
2024 roku. • -228 432 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
233 112 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 4681 zł w
2024 roku. • -228 432 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Indian Kitchens mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 3 obwieszczenia
dotyczące organizacji Indian Kitchens.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 24 lipca 2025 (MSiG nr 142/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
3
obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
3 mniej istotne obwieszczeniaZwiń obwieszczenia
Poz. 773218. INDIAN KITCHENS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000956340. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.02.2022.
[RDF/753522/25/893]
MSiG 142/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 773217. INDIAN KITCHENS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000956340. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.02.2022.
[RDF/753522/25/492]
MSiG 142/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
X V. W P I S Y D O
W dniu 01.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 01.07.2025 okres OD
01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 106415. INDIAN KITCHENS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000956340. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 24.02.2022.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/9441/22/736]
MSiG 46/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 24.02.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. INDIAN
KITCHENS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba
i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo
MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. DOLNA nr domu 41
nr lokalu K1 kod pocztowy 00-773 poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 22.02.2022 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane
wspólników 1 1. LALWANI 2. TANAY 3. [ukryto]
5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5000 PLN
6. NIE 2 1. KISHORE 2. SUMIT 3. [ukryto] 5. 5
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5000 PLN 6. NIE
Rub. 8. Kapitał spółki 1. 10000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. LALWANI 2. TANAY 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. KISHORE 2. SUMIT
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 56 10
B RUCHOME PLACÓWKI GASTRONOMICZNE
1 2. 47 91 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ
LUB INTERNET 2 2. 47 11 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA
PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH
SKLEPACH Z PRZEWAGĄ ŻYWNOŚCI, NAPOJÓW
I WYROBÓW TYTONIOWYCH 3 2. 47 99 Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA
POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI 4 2. 49 41 Z TRANSPORT DROGOWY
TOWARÓW 5 2. 56 10 A RESTAURACJE I INNE
STAŁE PLACÓWKI GASTRONOMICZNE 6 2. 56
21 Z PRZYGOTOWYWANIE I DOSTARCZANIE
ŻYWNOŚCI DLA ODBIORCÓW ZEWNĘTRZNYCH
(KATERING) 7 2. 56 29 Z POZOSTAŁA USŁUGOWA
DZIAŁALNOŚĆ GASTRONOMICZNA 8 2. 56 30
Z PRZYGOTOWYWANIE I PODAWANIE NAPOJÓW
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Indian Kitchens nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Indian Kitchens wynosi 1,02%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,610% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,02% w 2024 roku. • 0,41% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Indian Kitchens charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Indian Kitchens wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 4 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 4 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Maksymalny kredyt wynosił: • 4 tys. zł w 2024 roku. • 8 zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Indian Kitchens wyniosły
85 654
zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Indian Kitchens wyniosła 40 265 zł.
a
ktywa obrotowe to 40 265 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 40 265 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -211 706 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 251 971 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 18 791 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 16 524 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 40 265 zł sumy bilansowej i -211 706 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 21 474 zł sumy bilansowej i -228 230 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 16,2%.
Marża operacyjna wyniosła 5,18%.
Marża netto wyniosła 7,01%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
1079 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
103 punkty procentowe rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
17 846 235 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
88 626 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Indian Kitchens wyniosły 251 971 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 40 265 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 625,8%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2267 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 251 971 zł w 2024 roku • 249 704 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
537 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 626% w 2024 roku • 1163% w 2023 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Indian Kitchens wynosi 0,16 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,16 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
Płynność gotówkowa wynosi 0,06, czyli same środki pieniężne pokrywają 6% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Aktywa obrotowe (40 265 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (251 971 zł) o 211 706 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
40 tys. zł
252 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Rachunki do zapłaty
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 16 tys. zł należności i inne: 24 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 0,16 zł, z czego 0,06 zł w gotówce.
0,16
płynność bieżąca
0,16
płynność szybka
0,06
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie. Średni wzrost wskaźnika wynosi 0,07 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 0,16 w 2024 roku • 0,09 w 2023 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Indian Kitchens wynosi 82 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 1074 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -992 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 20 199 zł, z czego 20 199 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza-992 dni
firma płaci dostawcom 992 dni później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 82 dni
1074 dni≫
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 1074 dniach
pasek ucięty przy 730 dniach - pełną wartość podaje tekst obok
Rotacja zapasów0 dni
ile dni towar leży w magazynie, zanim firma go sprzeda
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Należności handlowe20 tys. zł
klienci są winni firmie 20 tys. zł
do 12 miesięcy20 tys. zł · 100%
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 82 dni w 2024 roku • 5 340 329 dni w 2023 roku
Oś wykresu jest przycięta do 400 dni, żeby skrajne wartości nie spłaszczyły pozostałych serii. Poza kadrem: • rotacja należności (DSO): 5 340 329 dni w 2023 roku • rotacja zobowiązań (DPO): 1074 dni w 2024 roku Tak skrajne wartości to zwykle efekt zapasów albo rozrachunków utrzymywanych przy sprzedaży lub kosztach bliskich zeru - cecha wyliczenia, nie błąd danych.
W roku
2023 rotacja należności (DSO) jest liczona od przychodów operacyjnych, bo sprawozdanie nie wykazuje wtedy przychodów ze sprzedaży. Wartości po obu stronach tej granicy nie są wprost porównywalne, a liczby na tym mianowniku wychodzą zaniżone - to zmiana podstawy wyliczenia, nie zdarzenie w firmie.
W roku
2023 rotacja zapasów jest liczona od przychodów operacyjnych, bo sprawozdanie nie wykazuje wtedy przychodów ze sprzedaży. Wartości po obu stronach tej granicy nie są wprost porównywalne, a liczby na tym mianowniku wychodzą zaniżone - to zmiana podstawy wyliczenia, nie zdarzenie w firmie.
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Indian Kitchens wynoszą 85 653 zł.
Największa wykazana kategoria to zużycie materiałów i energii: 82 339 zł, czyli 96% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 3315 zł, czyli 4% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem86 tys. zł
Zużycie materiałów i energii82 tys. zł · 96%
Usługi obce3 tys. zł · 4%
Amortyzacja0 zł · 0%
Podatki i opłaty0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 86 tys. zł w 2024 roku • 228 tys. zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: zużycie materiałów i energii, usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Indian Kitchens wykazała przychody na poziomie 93 081 zł.
Organizacja Indian Kitchens wykazała zysk netto większy niż 65% organizacji z branży "Ruchome placówki gastronomiczne".
Organizacja wykazała przychód większy niż 48% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 50% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 60% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 54% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 67% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 17% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,02%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 65% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 48% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 50% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 93% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 60% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 54% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 67% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 17% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0,02%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:90 334,22
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów90 334,22
B. Koszty działalności operacyjnej85 653,32
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii82 338,80
III. Usługi obce3 314,52
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)4 680,90
D. Pozostałe przychody operacyjne0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne0,32
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,32
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)4 680,58
G. Przychody finansowe2 746,95
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne2 746,95
H. Koszty finansowe903,14
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne903,14
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)6 524,39
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)6 524,39
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Indian Kitchens składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 14 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-14
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−14 dni01-07-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Kishore Sumit posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Lalwani Tanay posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Największymi udziałowcami (od 24.02.2022) są: • Kishore Sumit (50% udziałów) • Lalwani Tanay (50% udziałów)