WŁASNOŚĆ MIESZANA W SEKTORZE PRYWATNYM Z PRZEWAGĄ WŁASNOŚCI PRYWATNEJ KRAJOWEJ POZOSTAŁEJ
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
O ILE JEST WIĘCEJ NIŻ JEDEN KOMPLEMENTARIUSZ DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH, KTÓRYCH WARTOŚĆ PRZEKRACZA 500.000,00 ZŁ (SŁOWNIE: PIĘĆSET TYSIĘCY ZŁOTYCH) WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE CO NAJMNIEJ DWÓCH KOMPLEMENTARIUSZY. W POZOSTAŁYCH SPRAWACH KAŻDY KOMPLEMENTARIUSZ SAMODZIELNIE.
Rozwój mieszkań w Oświęcimiu w atrakcyjnej lokalizacji.|129 mieszkań 1-4 pokojowych w 4 etapach budowy.|Nowoczesna architektura w historycznym otoczeniu.|Wysoka jakość wykonania z użyciem najlepszego materiału.|Dostęp do garaży oraz komórek lokatorskich.
APARTAMENTY NAD SOŁĄ SUSUŁ & STRAMA to dynamicznie rozwijająca się firma deweloperska z siedzibą w Oświęcimiu, która wyróżnia się realizacją nowoczesnych mieszkań w atrakcyjnej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w samym sercu Oświęcimia, w pobliżu Rynku Starego Miasta oraz malowniczych bulwarów wzdłuż rzeki Soły. APARTAMENTY NAD SOŁĄ oferują szeroki wybór mieszkań – od jednopokojowych po czteropokojowe – dostępnych w ramach czterech etapów budowy. Koncepcja architektoniczna tej inwestycji łączy nowoczesność z historią regionu, co czyni te apartamenty unikalnym miejscem do życia. Deweloper zapewnia wysoką jakość wykonania, korzystając z doskonałych materiałów budowlanych oraz dbając o komfort i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców. W ramach inwestycji zaplanowano szereg udogodnień, takich jak garaż podziemny oraz komórki lokatorskie. Bliskość terenów zielonych oraz bogata infrastruktura miejska sprzyjają aktywnemu trybowi życia, a sąsiedztwo z atrakcjami kulturowymi, takimi jak Muzeum Zamkowe, sprawia, że APARTAMENTY NAD SOŁĄ to doskonały wybór dla osób ceniących życie w centrum wydarzeń, z dostępem do zieleni.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Apartamenty NAD Sołą Susuł & Strama Spółka Komandytowo - Akcyjna osiągnęła 32 856 050 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 32 856 050 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 23 192 478 zł.
Zysk netto wyniósł 9 663 572 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 16 428 025 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 32 856 050 zł w 2022 roku. • 49 508 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 4 831 786 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 9 663 572 zł w 2022 roku. • -31 872 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Apartamenty NAD Sołą Susuł & Strama Spółka Komandytowo - Akcyjna wynosi 60 709 723 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
151 401 zł a 135 290 011 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 30 354 862 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 60 709 723 zł w 2022 roku. • 46 601 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Apartamenty NAD Sołą Susuł & Strama Spółka Komandytowo - Akcyjna wynosi 11,93 mln zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Apartamenty NAD Sołą Susuł & Strama Spółka Komandytowo - Akcyjna mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Apartamenty NAD Sołą Susuł & Strama Spółka Komandytowo - Akcyjna wynosi 2,80%. To oznacza, że firma ma szansę 2,80% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,775% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,80% w 2022 roku. • 2,88% w 2021 roku. • 4,35% w 2020 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Apartamenty NAD Sołą Susuł & Strama Spółka Komandytowo - Akcyjna wynosi 0,19%. To oznacza, że firma ma szansę 0,19% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,065% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,19% w 2022 roku. • 0,75% w 2021 roku. • 0,06% w 2020 roku.
Wiarygodność firmy
Apartamenty NAD Sołą Susuł & Strama Spółka Komandytowo - Akcyjna charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2020 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Apartamenty NAD Sołą Susuł & Strama Spółka Komandytowo - Akcyjna wynosi 1,02 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 40 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,93 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 40 tys. zł a 1,93 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
511 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 1,02 mln zł w 2022 roku. • 1 tys. zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 40 tys. zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,93 mln zł w 2022 roku. • 6 tys. zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Apartamenty NAD Sołą Susuł & Strama Spółka Komandytowo - Akcyjna wyniosły
20 928 663
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2022 roku •
0% w 2021 roku •
0% w 2020 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Apartamenty NAD Sołą Susuł & Strama Spółka Komandytowo - Akcyjna wyniosła 2 507 679 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 507 679 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 507 679 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 305 811 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 201 868 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 253 840 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 507 679 zł w 2022 roku. • 20 768 928 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 385%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 4,787%.
Marża operacyjna wyniosła 36%.
Marża netto wyniosła 29%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 192.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2393.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 18 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 14.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Apartamenty NAD Sołą Susuł & Strama Spółka Komandytowo - Akcyjna wyniosły 2 305 811 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 507 679 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 92%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1 152 906 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2 305 811 zł w 2022 roku • 20 750 801 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 92% w 2022 roku • 100% w 2021 roku • 0% w 2020 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Apartamenty NAD Sołą Susuł & Strama Spółka Komandytowo - Akcyjna wykazała przychody na poziomie 32 856 050 zł.
Organizacja zarobiła 11 927 301 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 2 263 729 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 9 663 572 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 19% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1 131 865 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 2 263 729 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Organizacja Apartamenty NAD Sołą Susuł & Strama Spółka Komandytowo - Akcyjna wykazała zysk netto większy niż 99% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 97% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 68% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 61% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 84% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 100% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 100% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 99% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.03%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 99% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2022 były wyższe niż 97% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była ona wyższa niż 68% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był wyższy niż 61% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 84% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 100% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 100% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 99% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2022 wynosił on 0.03%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 79 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2022 zostało złożone 180 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-79
dni względem terminu
2
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2022
−6 mies.16-01-2023
2022
−6 mies.16-01-2023
2022
+1 mies. 10 dni16-01-2023
2021
+3 dni18-10-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki