Produkcja wiat przystankowych, w tym wiat ekonomicznych, standardowych i premium|Realizacja projektów indywidualnych, w tym zielonych wiat z dachami roślinnymi|Kompleksowa obsługa, w tym serwis pogwarancyjny|Własny dział projektowy i nowoczesny park maszynowy|Działalność na terenie całej Europy
A2HM to firma z długoletnią tradycją, działająca od 1979 roku, specjalizująca się w produkcji wiat przystankowych oraz elementów małej architektury. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się różnorodne typy wiat, w tym ekonomiczne, standardowe oraz premium, a także wiaty wykonane na specjalne zamówienia, które mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. A2HM proponuje również zielone wiaty przystankowe, które są wyposażone w dachy z roślinnością oraz opcjonalne panele fotowoltaiczne, co wyróżnia je na rynku. Firma kładzie szczególny nacisk na jakość obsługi klienta, zapewniając szybką realizację zamówień oraz serwis pogwarancyjny. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i własnemu działowi projektowemu A2HM jest w stanie zaoferować nietypowe rozwiązania, a także podejmuje się realizacji projektów na terenie całej Europy. Klientami firmy są zarówno samorządy lokalne, projektanci, jak i osoby prywatne, co świadczy o jej elastyczności i umiejętności dostosowania się do różnorodnych potrzeb rynku.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Mm2021 osiągnęła 11 772 038 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 11 772 038 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 11 070 435 zł.
Zysk netto wyniósł 701 604 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 2 354 408 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 11 772 038 zł w 2025 roku. • 11 037 785 zł w 2024 roku. • 10 998 338 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 140 321 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 701 604 zł w 2025 roku. • 305 957 zł w 2024 roku. • 80 821 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Mm2021 wynosi 11 178 576 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
524 136 zł a 29 430 096 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 2 235 715 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 11 178 576 zł w 2025 roku. • 8 582 351 zł w 2024 roku. • 7 655 511 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Mm2021 wynosi 928 tys. zł.
EBITDA Mm2021 wynosi 928 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Mm2021.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Mm2021 wynosi 2,87%. To oznacza, że firma ma szansę 2,87% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,296% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,87% w 2025 roku. • 2,87% w 2024 roku. • 2,87% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Mm2021 wynosi 0,20%. To oznacza, że firma ma szansę 0,20% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,028% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,20% w 2025 roku. • 0,31% w 2024 roku. • 0,53% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Mm2021 charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Mm2021 wynosi 248 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 139 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 471 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 139 tys. zł a 471 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
50 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 248 tys. zł w 2025 roku. • 148 tys. zł w 2024 roku. • 106 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 139 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 471 tys. zł w 2025 roku. • 442 tys. zł w 2024 roku. • 440 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
437 780
zł.
Koszty operacyjne Mm2021 wyniosły
10 844 091
zł.
Wynagrodzenia stanowią
4%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
87 556 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 437 780 zł w 2025 roku • 169 130 zł w 2024 roku • 317 991 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
4% w 2025 roku •
2% w 2024 roku •
3% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Mm2021 wyniosła 3 682 474 zł.
a
ktywa obrotowe to 3 682 474 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3 682 474 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 983 625 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 698 849 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 736 495 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 3 682 474 zł w 2025 roku. • 1 450 549 zł w 2024 roku. • 1 957 158 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 19%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 100%.
Marża operacyjna wyniosła 8%.
Marża netto wyniosła 6%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 20 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Mm2021 wyniosły 2 983 625 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 682 474 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 81%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 596 725 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2 983 625 zł w 2025 roku • 1 453 304 zł w 2024 roku • 2 265 870 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 81% w 2025 roku • 100% w 2024 roku • 116% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Mm2021 wykazała przychody na poziomie 11 772 038 zł.
Organizacja zarobiła 907 797 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 206 193 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 701 604 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 23% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 41 239 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 206 193 zł w 2025 roku • 73 367 zł w 2024 roku • 33 822 zł w 2023 roku
Organizacja Mm2021 wykazała zysk netto większy niż 87% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 90% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 76% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 67% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 55% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 57% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 79% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 90% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 93% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.08%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 87% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 90% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 76% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 67% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 55% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 57% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 79% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 90% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 93% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.08%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 5 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 38 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 99 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-38
dni względem terminu
5
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 9 dni07-04-2026
2024
−1 mies. 5 dni10-06-2025
2023
−11 dni04-07-2024
2022
−1 mies. 1 dni14-06-2023
2021
−16 dni29-09-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Grzegorska Maria posiada 91
udziałów,
które stanowią
91.0% firmy.