Zarządzanie dostawami materiałów budowlanych|Automatyzacja kontroli dostępu i zarządzania dostawami|Rezerwacja sprzętu do rozładunku|Monitorowanie emisji CO2 i raportowanie|Wsparcie w uzyskiwaniu certyfikatów BREEAM
PRECISE to firma, która specjalizuje się w zaawansowanym zarządzaniu dostawami materiałów budowlanych, zarówno na budowach pionowych, jak i poziomych. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym, organizacja umożliwia efektywne zarządzanie dostawami na placu budowy, co znacząco zwiększa wydajność procesów budowlanych. Pełna automatyzacja zarządzania dostępem do placu budowy oraz kontroli dostaw, wspierana przez funkcjonalności takie jak obsługa kodów kreskowych i QR, pozwala na płynny przepływ informacji. Dodatkowo, umiejętność rezerwacji sprzętu do rozładunku oraz dostępność aplikacji mobilnej dla kierowców i operatorów, zyskuje uznanie w branży budowlanej, minimalizując przestoje spowodowane brakiem dostępnego sprzętu. PRECISE metełuje również aktualne statystyki i inteligentne raporty, co wspiera podejmowanie decyzji w czasie rzeczywistym, a także monitoruje emisję CO2, co jest szczególnie istotne w kontekście uzyskiwania certyfikatów ekologicznych, takich jak BREEAM. Celem firmy jest poprawa logistyki budowlanej i zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Precise osiągnęła 123 156 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 122 263 zł. Pozostałe przychody to 893 zł.
Całkowite koszty wyniosły 133 984 zł.
Strata netto wyniosła 11 721 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 30 789 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 123 156 zł w 2025 roku. • 107 913 zł w 2024 roku. • 27 394 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -2930 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -11 721 zł w 2025 roku. • 4771 zł w 2024 roku. • -23 535 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Precise wynosi 82 104 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 307 889 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 20 526 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 82 104 zł w 2025 roku. • 107 931 zł w 2024 roku. • 18 262 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Precise.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Precise wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,360% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Precise wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,008% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Precise charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Precise wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 5 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 5 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 2 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 5 tys. zł w 2025 roku. • 5 tys. zł w 2024 roku. • 1 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
12 177
zł.
Koszty operacyjne Precise wyniosły
134 813
zł.
Wynagrodzenia stanowią
9%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
3044 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 12 177 zł w 2025 roku • 28 022 zł w 2024 roku • 11 148 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
2.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
9% w 2025 roku •
27% w 2024 roku •
22% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Precise wyniosła 9923 zł.
a
ktywa obrotowe to 9923 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 9923 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -53 132 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 63 055 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 2481 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 9923 zł w 2025 roku. • 22 540 zł w 2024 roku. • 11 450 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -118%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 22%.
Marża operacyjna wyniosła -10%.
Marża netto wyniosła -10%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -29.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Precise wyniosły 63 055 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 9923 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 635%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 15 764 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 63 055 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 57 632 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 635% w 2025 roku • 0% w 2024 roku • 503% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Precise wykazała przychody na poziomie 123 156 zł.
Organizacja zarobiła -11 721 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -11 721 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 472 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku