Budowa domów jednorodzinnych w okolicach Wrocławia|Aktualne inwestycje: Jesionowa, Dolina Piastów II|Zrealizowane projekty: Ostoja Mędłów, Dolina Piastów, Cedrowa|Skupienie na wygodzie i funkcjonalności mieszkańców
Lutor Development Sp. z o.o. to rodzinna firma deweloperska, która ma swoje korzenie w branży budowlanej. Specjalizuje się w realizacji projektów związanych z budową domów jednorodzinnych w okolicach Wrocławia. W spółce kładzie się duży nacisk na zapewnienie wygody i funkcjonalności mieszkańcom, co przejawia się w starannym projektowaniu przestrzeni, w których sami deweloperzy chcieliby mieszkać. W portfolio firmy znajdują się zarówno zrealizowane inwestycje, takie jak osiedla domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, jak i aktualne projekty, które są w fazie rozwoju. Lutor Development dąży do budowania zaufania i satysfakcji wśród swoich klientów, co stanowi dla nich fundament działalności. Zespół firmy angażuje się w tworzenie przestrzeni, które będą odpowiadać na potrzeby nowoczesnych rodzin, łącząc estetykę z funkcjonalnością.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Lutor Development osiągnęła 6 332 061 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 6 332 061 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 5 005 323 zł.
Zysk netto wyniósł 1 326 738 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 266 412 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 6 332 061 zł w 2025 roku. • 224 665 zł w 2024 roku. • 185 436 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 265 348 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1 326 738 zł w 2025 roku. • 38 906 zł w 2024 roku. • 5259 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Lutor Development wynosi 10 509 779 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
981 453 zł a 18 574 332 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 2 101 956 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 10 509 779 zł w 2025 roku. • 305 402 zł w 2024 roku. • 144 660 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Lutor Development wynosi 1,46 mln zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Lutor Development.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Lutor Development wynosi 2,88%. To oznacza, że firma ma szansę 2,88% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,294% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,88% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Lutor Development wynosi 0,16%. To oznacza, że firma ma szansę 0,16% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,020% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,16% w 2025 roku. • 0,53% w 2024 roku. • 0,56% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Lutor Development charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Lutor Development wynosi 274 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 190 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 458 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 190 tys. zł a 458 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
55 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 274 tys. zł w 2025 roku. • 3 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 190 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 458 tys. zł w 2025 roku. • 9 tys. zł w 2024 roku. • 7 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Lutor Development wyniosły
4 876 354
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Lutor Development wyniosła 9 354 924 zł.
a
ktywa obrotowe to 9 354 924 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 9 354 924 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 8 046 319 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 308 604 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 870 985 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 9 354 924 zł w 2025 roku. • 8 418 515 zł w 2024 roku. • 6 072 200 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 14%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 101%.
Marża operacyjna wyniosła 23%.
Marża netto wyniosła 21%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 20.2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Lutor Development wyniosły 8 046 319 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 9 354 924 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 86%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1 609 264 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 8 046 319 zł w 2025 roku • 8 436 649 zł w 2024 roku • 6 129 240 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 86% w 2025 roku • 100% w 2024 roku • 101% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Lutor Development wykazała przychody na poziomie 6 332 061 zł.
Organizacja zarobiła 1 455 670 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 128 932 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1 326 738 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 128 932 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Lutor Development wykazała zysk netto większy niż 93% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 90% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 63% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 75% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 75% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 80% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 90% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 92% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.04%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 93% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 90% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 87% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 63% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 75% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 75% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 80% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 90% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 92% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.04%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 5 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 105 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 73 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-105
dni względem terminu
5
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 13 dni03-05-2026
2024
−3 mies. 20 dni27-03-2025
2023
−3 mies. 22 dni25-03-2024
2022
−3 mies. 20 dni27-03-2023
2021
−4 mies. 2 dni15-06-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Łyscarz Tomasz posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.