Organizacja Active Developer osiągnęła 17 828 216 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 17 798 331 zł. Pozostałe przychody to 29 885 zł.
Całkowite koszty wyniosły 10 427 309 zł.
Zysk netto wyniósł 7 371 022 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 3 565 643 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 17 828 216 zł w 2025 roku. • 7 506 876 zł w 2024 roku. • 8 397 261 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 1 474 204 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 7 371 022 zł w 2025 roku. • 1 129 531 zł w 2024 roku. • 2 725 193 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Active Developer wynosi 50 737 577 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
9 368 011 zł a 103 194 310 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 10 147 515 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 50 737 577 zł w 2025 roku. • 13 362 454 zł w 2024 roku. • 19 491 541 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Active Developer wynosi 8,29 mln zł.
EBITDA Active Developer wynosi 8,31 mln zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Active Developer wynosi 3 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 3 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Active Developer wynosi 2,83%. To oznacza, że firma ma szansę 2,83% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,304% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,83% w 2025 roku. • 2,86% w 2024 roku. • 2,86% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Active Developer wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,004% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2025 roku. • 0,17% w 2024 roku. • 0,13% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Active Developer charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 5 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Active Developer wynosi 1,81 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 535 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 4,37 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 535 tys. zł a 4,37 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
361 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 1,81 mln zł w 2025 roku. • 650 tys. zł w 2024 roku. • 650 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 535 tys. zł w 2025 roku. • 225 tys. zł w 2024 roku. • 252 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 4,37 mln zł w 2025 roku. • 1,79 mln zł w 2024 roku. • 1,4 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
187 403
zł.
Koszty operacyjne Active Developer wyniosły
9 508 349
zł.
Wynagrodzenia stanowią
2%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
37 481 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 187 403 zł w 2025 roku • 169 229 zł w 2024 roku • 43 913 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
2% w 2025 roku •
3% w 2024 roku •
1% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Active Developer wyniosła 25 342 977 zł.
a
ktywa obrotowe to 25 342 977 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 25 342 977 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 12 852 295 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 12 490 682 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 5 068 595 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 25 342 977 zł w 2025 roku. • 18 630 640 zł w 2024 roku. • 16 983 154 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 29%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 59%.
Marża operacyjna wyniosła 47%.
Marża netto wyniosła 41%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 11.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 9.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 8.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Active Developer wyniosły 12 852 295 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 25 342 977 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 51%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2 570 459 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 12 852 295 zł w 2025 roku • 13 510 980 zł w 2024 roku • 12 993 025 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 51% w 2025 roku • 73% w 2024 roku • 77% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Active Developer wykazała przychody na poziomie 17 828 216 zł.
Organizacja zarobiła 7 377 367 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 6345 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 7 371 022 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1269 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 6345 zł w 2025 roku • 6754 zł w 2024 roku • 5079 zł w 2023 roku
Organizacja Active Developer wykazała zysk netto większy niż 99% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 94% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 95% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 91% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 79% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 67% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.1%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 99% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 94% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 95% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 52% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 91% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 79% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 67% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.1%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 5 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 4 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 56 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 95 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-56
dni względem terminu
4
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 5 dni11-04-2026
2024
−2 mies. 5 dni11-05-2025
2023
−1 mies. 2 dni13-06-2024
2022
−3 mies. 3 dni13-04-2023
2021
+3 dni18-10-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Bereta Tomasz posiada 45
udziałów,
które stanowią
90.0% firmy.
Bereta Beata posiada 5
udziałów,
które stanowią
10.0% firmy.