Kompleksowe wyposażenie łazienek|Sprzedaż ceramiki, wanien i baterii|Indywidualne projekty łazienek przy zakupie płytek|Produkty dla osób niepełnosprawnych|Dostępność w sklepie stacjonarnym i internetowym
NOVA SETLAK to firma specjalizująca się w kompleksowym wyposażeniu łazienek oraz dostarczaniu różnorodnych akcesoriów do domów, w tym kuchni i salonów. Działająca od 1997 roku, firma zdobyła markę na rynku stacjonarnym, a ostatnio rozszerzyła działalność o sprzedaż online. NOVA SETLAK oferuje bogaty wybór produktów, w tym ceramikę łazienkową, wanny, baterie oraz akcesoria do łazienek, takiej jak uchwyty, siedziska, czy deski WC. Co wyróżnia tę firmę na tle konkurencji, to możliwość wykonania indywidualnego projektu łazienki przy zakupie płytek, co znacząco podnosi wartość oferty i sprawia, że klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i spersonalizowane usługi. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu, NOVA SETLAK jest w stanie oferować produkty, które łączą energooszczędność z estetyką oraz funkcjonalnością. Klientom zapewnia dostęp do produktów wysokiej jakości, a także możliwość zakupu w dogodny sposób – zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Nova Setlak osiągnęła 8 662 561 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 8 662 422 zł. Pozostałe przychody to 140 zł.
Całkowite koszty wyniosły 8 600 847 zł.
Zysk netto wyniósł 61 575 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 443 760 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 8 662 561 zł w 2025 roku. • 8 424 110 zł w 2024 roku. • 7 992 081 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 10 262 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 61 575 zł w 2025 roku. • -43 231 zł w 2024 roku. • 100 040 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Nova Setlak wynosi 8 825 584 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
615 748 zł a 21 656 403 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 470 931 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 8 825 584 zł w 2025 roku. • 8 374 136 zł w 2024 roku. • 8 518 701 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Nova Setlak wynosi 84 tys. zł.
EBITDA Nova Setlak wynosi 521 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Nova Setlak.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2024 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Nova Setlak wynosi 2,88%. To oznacza, że firma ma szansę 2,88% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,245% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,88% w 2025 roku. • 2,88% w 2024 roku. • 2,88% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Nova Setlak wynosi 0,07%. To oznacza, że firma ma szansę 0,07% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,002% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,07% w 2025 roku. • 0,37% w 2024 roku. • 0,10% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Nova Setlak charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Nova Setlak wynosi 270 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 12 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 748 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 12 tys. zł a 748 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
45 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 270 tys. zł w 2025 roku. • 231 tys. zł w 2024 roku. • 212 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 12 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 748 tys. zł w 2025 roku. • 735 tys. zł w 2024 roku. • 744 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 113 751
zł.
Koszty operacyjne Nova Setlak wyniosły
8 578 223
zł.
Wynagrodzenia stanowią
13%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
185 625 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 113 751 zł w 2025 roku • 1 021 258 zł w 2024 roku • 773 542 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
2.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
13% w 2025 roku •
12% w 2024 roku •
10% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Nova Setlak wyniosła 5 129 133 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 079 737 zł.
a
ktywa trwałe to 3 049 396 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 5 129 133 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 390 141 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 3 738 992 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 854 855 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 5 129 133 zł w 2025 roku. • 5 528 642 zł w 2024 roku. • 5 730 503 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 2%.
Marża operacyjna wyniosła 1%.
Marża netto wyniosła 1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Nova Setlak wyniosły 1 390 141 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 5 129 133 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 27%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 231 690 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 390 141 zł w 2025 roku • 1 851 226 zł w 2024 roku • 2 009 855 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 27% w 2025 roku • 33% w 2024 roku • 35% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Nova Setlak wykazała przychody na poziomie 8 662 561 zł.
Organizacja zarobiła 70 661 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 9086 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 61 575 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 13% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1514 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 9086 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 13 911 zł w 2023 roku
Organizacja Nova Setlak wykazała zysk netto większy niż 41% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego".
Organizacja wykazała przychód większy niż 54% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 57% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 40% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 25% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 21% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 32% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 27% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 43% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.1%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 41% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 54% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 57% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 40% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 25% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 21% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 32% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 27% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 43% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.1%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 6 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 115 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 106 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-115
dni względem terminu
6
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 16 dni31-03-2026
2024
−3 mies. 17 dni30-03-2025
2023
−3 mies. 14 dni02-04-2024
2022
−3 mies. 27 dni20-03-2023
2021
−4 mies. 3 dni14-06-2022
2020
−4 mies. 16 dni01-06-2021
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki