Organizacja Polmozbyt Plus Chaniewski osiągnęła 922 730 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 845 520 zł. Pozostałe przychody to 77 211 zł.
Całkowite koszty wyniosły 795 377 zł.
Zysk netto wyniósł 50 142 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 385 689 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 922 730 zł w 2020 roku. • 537 041 zł w 2019 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 21 925 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 50 142 zł w 2020 roku. • 28 217 zł w 2019 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Polmozbyt Plus Chaniewski wynosi 1 661 162 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
501 424 zł a 4 509 006 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 382 435 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 661 162 zł w 2020 roku. • 1 278 727 zł w 2019 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Polmozbyt Plus Chaniewski wynosi -25 tys. zł.
EBITDA Polmozbyt Plus Chaniewski wynosi -19 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
54 127 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -24 548 zł w
2020 roku. • 29 579 zł w
2019 roku.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Polmozbyt Plus Chaniewski wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2020 roku. • 2,91% w 2019 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Polmozbyt Plus Chaniewski wynosi 0,06%. To oznacza, że firma ma szansę 0,06% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,06% w 2020 roku. • 0,06% w 2019 roku.
Wiarygodność firmy
Polmozbyt Plus Chaniewski charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Polmozbyt Plus Chaniewski wynosi 52 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 225 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 225 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2019 a 2020 rokiem. Zmiana wynosi 11 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 52 tys. zł w 2020 roku. • 41 tys. zł w 2019 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 225 tys. zł w 2020 roku. • 215 tys. zł w 2019 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
548 685
zł.
Koszty operacyjne Polmozbyt Plus Chaniewski wyniosły
870 068
zł.
Wynagrodzenia stanowią
63%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
548 685 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 548 685 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
63.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
63% w 2020 roku •
0% w 2019 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Polmozbyt Plus Chaniewski wyniosła 1 438 329 zł.
a
ktywa obrotowe to 361 202 zł.
a
ktywa trwałe to 1 077 128 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 438 329 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 311 078 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 127 252 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 3915 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 438 329 zł w 2020 roku. • 1 434 414 zł w 2019 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 3%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 4%.
Marża operacyjna wyniosła -3%.
Marża netto wyniosła 5%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -9 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji nie zmienia się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Polmozbyt Plus Chaniewski wyniosły 311 078 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 438 329 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 22%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -46 227 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 311 078 zł w 2020 roku • 357 305 zł w 2019 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 22% w 2020 roku • 25% w 2019 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Polmozbyt Plus Chaniewski wykazała przychody na poziomie 922 730 zł.
Organizacja Polmozbyt Plus Chaniewski wykazała zysk netto większy niż 78% organizacji z branży "Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli".
Organizacja wykazała przychód większy niż 75% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 84% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 23% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 59% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 35% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 57% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 38% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.02%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 78% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 75% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 84% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był wyższy niż 23% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 59% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 35% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 57% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 38% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2020 wynosił on 0.02%.
Sprawozdania finansowe
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 2 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 2 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-2
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
−2 dni13-10-2021
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki